Polk Audio HTS 12 - bílá
  • Doprava zdarma

Polk Audio HTS 12 - bílá

Výrobce: Polk Audio

Aktivní subwoofer s 1x 305mm (12'') se zesilovačem třídy D, celkovým výkonem až 200W, patentovanou technologií Power Port, který se perfektně hodí nejen pro vaše domácí kino.

Barevné varianty
Skladem
12 990 Kč
553,75 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Dokonalé basy

Nové subwoofery Polk HTS - dostupné v 10 "a 12" rozměrech řidiiče s dlouhým - vás oživí s tím silným zesílením, které budete potřebovat. Díky patentované technologii Power Port získáte viscerální velký basový zážitek, který je vždy čistý. Ať už instalujete novou sadu prostorových reproduktorů nebo reproduktorů ATMOS, přidáte druhý subwoofer pro dokonalý zážitek z domácího kina, nebo budete potřebovat jen více nárazů z vaší oblíbené hudby, HTS 10 nabízí výkonné basy, které touží po dlouhém čase. 10 " ovladač, patentovaná technologie Power Port® a zesilovač třídy D 200W. Přední 12palcový ovladač s patentovanou technologií Dynamic Balance je optimalizován tak, aby poskytoval čisté, jasné basy, lepší linearitu, nižší zkreslení a větší trvanlivost.


Technologie Power Port

Výkon Power Port® na podlaze hladce převádí proudění vzduchu z reproduktoru do oblasti poslechu pro hluboký, rozšířený náraz na basy a zároveň minimalizuje turbulence, zkreslení a hluk portů. Při frekvenci ladění portů mají subwoofery vybavené funkcí Power Port® prostorový zvuk o méně než 3 dB než podobně subkonfigurované subwoofery bez Power Port®.


Máte dotazy? Napište nám ...