Pioneer VSX-LX304 - černá
  • Doprava zdarma

Pioneer VSX-LX304 - černá

Výrobce: Pioneer

9.2 kanálový AV receiver s 6x HDMI vstupy (4K), podporující Dolby Atmos, IMAX Enchanced, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, kompatibilita Sonos, zóna 2, AirPlay 2, Bluetooth a vestavěný Chromcast. 

Barevné varianty
Nedostupné
23 000 Kč
889,52 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

VSX-LX 304

Model VSX-LX304 je navržen pro optimální reprodukci IMAX Enhanced a Dolby Atmos / DTS: přehrávání filmů ve formátu Virtual X v konzistentním prostorovém zvuku 7,2,1 / 5,2,4 kalibrováném pomocí pokročilého MCACC multi-dimenzionální prostorový zvuk pro domácí zábavu. Dolby Atmos Height Virtualizer může poskytovat virtuální zvukové efekty bez použití stropních nebo prostorových reproduktorů. Vychutnejte si hudbu ve více místnostech se systémem SONOS, FlareConnect, vestavěným zařízením Chromecast, systémem DTS Play-Fi a Apple AirPlay 2.

DTS:X

DTS:X je zvukový kodek příští generace od společnosti DTS, který využívá objektově založený zvuk, který umožňuje nové pohlcující a interaktivní zvukové zážitky. Vychutnejte si bezproblémovou zvukovou scénu s prostorovým systémem 7.2.2 ch P 5.2.4 ch nabízejícím maximální vzrušení. Další zvukové kodeky, jako jsou PCM a DSD, mohou být kombinovány pomocí DTS Neural: X pro poslech 3D prostorového zvuku.

Dolby Atmos

VSX-LX304 je plně kompatibilní s 7.2.2 ch / 5.2.4 ch konfigurací nejnovější zvukové platformy Dolby Atmos. Objektově orientovaný zvuk můžete reprodukovat hladkými, zakřivenými pohyby nebo realistickým trojrozměrným pohybem nad hlavou horními reproduktory. Další zvukové kodeky, jako jsou PCM a DSD, lze kombinovat pomocí Dolby Surround pro poslech 3D prostorového zvuku.

Automatická kalibrace

Pokročilý MCACC upravuje zvuk podle poslechové místnosti a reproduktorů a také vytváří jasnější zvuk potlačením stojatých vln, které se vyskytují mezi stěnami nebo stropem a podlahou. Pro širokou oblast poslechu lze uložit až devět pozic. Auto Phase Control Plus provádí analýzu fázového rozdílu v reálném čase a automaticky kompenzuje mezeru mezi LFE a hlavními signály, čímž poskytuje silné basy a čistý vysokofrekvenční zvuk.

Chromecast

Přístroj VSX-LX304 je dodáván s věstavěným zařízením Chromecast, takže můžete svůj mobilní přístroj používat k streamování své oblíbené hudby, rádia nebo podcastů do reproduktoru. Zvuk můžete ovládat z libovolného místa v domě pomocí aplikací Chromecast, které jsou spuštěny ve vašem osobním zařízení - iPhone, iPad, Android a tablet, atd. Přístroj VSX-LX304 také spolupracuje se službou Google Assistant, takže můžete sdělit, že může zvýšit hlasitost, přeskočit skladby nebo zastavit hudbu pomocí zařízení s podporou služby Google Assistant, jako je například domovská stránka Google.

Technické parametry

Počet kanálů 9
Výkon (W) 185 W/ch při 6 Ω
170 W/ch při 8 Ω
Podporované formáty zvuku Dolby Atmos, IMAX Enhanced, Dolby Surround Upmixer, Reflex Optimizer, DTS:X, DTS Neural:X Upmixer, Dolby Atmos Height Virtualizer, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS 96/24, DTS-ES, DTS Express
D/A převodník AK4458 (AKM) & PCM5101A (TI)
Kalibrace zvuku ano (MCACC Auto Room Tuning)
Surround režimy ano (Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround Advance, Action, Dvanced game)
Podporované formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF
Formáty obrazu Ultra HD průchod HDCP 2.2
Zpracování videa Ultra HD Upscaling (1080 / 4K)
Dolby vision ano
3D Ready ano (Blu-ray Disc)
Deep Colour ano
FlareConnect pro multi room ano
DTS Play-Fi ano (aplikace Pioneer Music Control App)
Streamovací služby Apple AirPlay, SONOS, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Internet radio
Chromcast ano
Tuner AM / FM (40 presetů)
Ostatní USB, Bluetooth
Výstupy 1x Sluchátkový 3,5 mm jack
1x RCA
2x HDMI
1x Subwoofer
1x FM/AM
1x 12V Trigger 2
Vstupy 1x MCACC Mic
1x audio 3,5 mm jack
1x Ethernet
4x RCA
1x Phono (MM)
6x HDMI
1x Coax
1x Optika
1x USB
1x RS-232C
Rozměry (Š x V x H) 435 x 173 x 371 mm
Hmotnost 10,8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...