Pioneer SX-N30AE - stříbrná
  • Doprava zdarma

Pioneer SX-N30AE - stříbrná

Výrobce: Pioneer

Vysoce kvalitní receiver, USB, FM tuner, Bluetooth, WiFi, LAN, sluchátkový výstup, analog audio in 7 vstupů; podpora iPod, iPhone a iPad; optický a koaxiální vstup, výkon 135W na kanál, impedance 6Ω, AirPlay, Spotify, Deezer, TuneIn, možnost ovládání pomocí aplikace Pioneer Remote či Chromecast.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
15 000 Kč
622,33 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Díky stereo koncovému stupni o výkonu 2x110 wattů, optimalizaci pro ten nejlepší zvuk, řadě sofistikovaných možností pro připojení běžných a moderních hudebních zdrojů, a díky kompletním možnostem pro streamování, tvoří Pure audio síťový receiver Pioneer SX-N30AE ideální jádro pro špičkový high-end a hi-fi systém budoucnosti. A rozhodně nebudete o nic ochuzeni, dokonce ani když nepřipojíte žádné další vybavení, nebo pokud nemáte ani rozsáhlou hudební knihovnu. Vždy totiž budete mít na dosah ruky prakticky neomezený hudební vesmír díky streamingovým službám, jako TIDAL, Spotify a Deezer, stejně jako přístup k bezplatnému internetovému rádiu TuneIn. To vše intuitivně přístupné a dálkově ovladatelné z vašeho mobilního iOS nebo Android zařízení prostřednictvím aplikace Pioneer Remote App.

Přirozeně, že do síťového receiveru SX-N30AE můžete hudební obsah streamovat z vašeho smartphonu nebo tabletu také přímo: ve výbavě totiž nechybí ani AirPlay nebo Bluetooth, integrovaná technologie Chromecast či DTS PlayFi – tento receiver vždy přesně splní vaše osobní preference a očekávání.

Pure audio síťový receiver SX-N30AE také disponuje analogovými a digitálními vstupy pro přehrávání zvuku z televizoru, herní konzole nebo satelitního přijímače. A k integrovanému vstupu phono můžete snadno připojit dokonce i gramofon s MM vložkou. A protože nikdy přesně nevíte, co přinese budoucnost, síťový receiver SX-N30AE podporuje bezplatné aktualizace, takže SX-N30AE můžete udržovat po mnoho let v nejmodernější technologické podobě.

TECHNOLOGIE FLARECONNECT MULTI-ROOM
Užijte si neomezený tok hudby, sportu, diskusních pořadů a zpravodajství z internetových rozhlasových stanic a online hudebních služeb, včetně Spotify®, TuneIn, TIDAL a Deezer.

Multiroom reproduktory
K dispozici jsou také volitelné multi-room reproduktory MRX-3 ( a ) a MRX-5 ( a ).


 

Aplikace pro smartphone
Stažením bezplatné aplikace pro Vaše Apple nebo Android mobilní zařízení můžete ovládat hlasitost, vybrat si internetové rádio a snadno ho uložit mezi oblíbené, nebo obsluhovat další funkce receiveru SX-N30AE. Aplikace také umožňuje přehrávat zvukové soubory přímo z chytrých telefonů a dalších zařízení připojených v domácí síti.AirPlay

AirPlay Nadšenci mají kompletní přístup k celé jejich iTunes hudební knihovně a kontrolu nad bezdrátovém přehrávání na SX-N30AE. Můžete si snadno a rychle vychutnat svou veškerou hudbu včetně informací o skladbě, zobrazit obal alba na obrazovce mobilního zařízení nebo na připojeném monitoru/TV.


Certifikace DLNA 1.5
Receiver je kompatibilní s DLNA 1.5 a podporuje bezdrátové přehrávání hudby uložené na PC nebo NAS připojených do domácí sítě pomocí WiFi.


Kompatibilní s Windows
Užijte si neomezený tok hudby, sportu, diskusních pořadů a zpravodajství z internetových rozhlasových stanic a online hudebních služeb, včetně Spotify®, TuneIn, TIDAL a Deezer.


Internetová rádia

Receiver přichází s internetovými rádii TuneIn pro poslech mnoha rozhlasových stanic z celého světa aniž by bylo nutné použít počítač. Z přehledného seznamu lze zvolit preferované stanice přímo na přístroji, pomocí dálkového ovladače, nebo v aplikaci pro mobilní zařízení.


Vestavěné Wi-Fi a Bluetooth

Využijte síťové funkce, k dispozici je stabilní bezdrátové připojení přes Wi-Fi 5 GHz / 2.4 GHz. Vychutnejte si streamování zvuku prostřednictvím připojení k bezdrátové síti LAN. Vestavěná Wi-Fi je dvou-pásmová, takže v pásmu 5 GHz si můžete užít nepřetržité a ničím nerušené streamování audio souborů. 


Plná konektivita včetně Phono
Plná výbava propojovacími konektory pro různé hudební zdroje, přijímač je vybaven oběma typy digitálních audio konektorů, optickým i koaxiálním, šesti analogovými vstupy (RCA) a jedním vstupem osazeným MM předzesilovačem pro připojení gramofonu a připojit je tedy možné prakticky jakýkoli zdroj.


Technické parametry

Výstupní výkon (stereo) 135 W/ch (6 ohms,1 kHz , THD 1 %, 1ch Driven)
Impedance reproduktorů 4 Ω - 16 Ω (A nebo B)
8 Ω - 16 Ω (A + B)
4 Ω - 16 Ω (Bi-wire)
Spotřeba 220 W
Vstupy / Výstupy 1x FM anténní vstup (75 Ω)
1x AM anténní vstup (75 Ω)
4x konektory pro repro A/B
6x analogový audio vstup
1x digitální optický vstup
1x digitální koaxiální vstup
1x analogový audio výstup
1x Phono vstup
1x výstup pro subwoofer
1x výstup na sluchátka
1x USB
1x Ethernet
Hmotnost 8,5 kg
Rozměry (š x v x h) 435 x 1489 x 327mm

Máte dotazy? Napište nám ...