Pioneer A-70DA - stříbrná
  • Doprava zdarma

Pioneer A-70DA - stříbrná

Výrobce: Pioneer

Špičkový High-endový stereofonní integrovaný zesilovač / převvodník s výkonem 2 x 90 W / 4Ω, digitální technologií a unikátní konstrukcí i výbavou. Díky audiofilské konstrukci reprodukují tyto zesilovače i ty nejjemnější detaily bez ohledu na okolnosti. Symetrické linkové vstupy,  vysoce kvalitní předzesilovač pro gramofon s přenoskou typu MM nebo MC. Koaxiální, optický a asynchronní USB - B port pro digitální zdroje signálu. Precizní, exkluzivní zlacené terminály pro reproduktory a zlacené vstupní konektory.

Barevné varianty
Na dotaz
44 000 Kč
1 701,69 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Zesilovač A-70DA je navržený tak, aby přenesl a zesílil i nejjemnější detaily obsažené v reprodukované hudbě. Hliníkový přední panel, precizně provedené kovové ovládací knoflíky a masivní šasi které je rozděleno do tří vzájemně odstíněných sekcí spolu s váhou přes 17 kg svědčí o poctivém provedení. Výsledný zvuk je vyladěný podle několika předních světových zvukových techniků.

Zesilovač A-70DA využívá pro výkonové zesílení digitální koncepci koncových stupňů, které tak pracují v energeticky efektivní třídě D. Napájení je rozděleno mezi dva skládané stíněné transformátory. Stabilní vysoký proud pro koncové stupně dodává spolu s mohutnými fitračními kondenzátory (2 x 10 000 uF) hlavní transformátor. Druhý transformátor dodává "čistou" energii pro obvody předzesilovače. Toto uspořádání zajišťuje maximálně čistou reprodukci zvuku. Konstrukce která je podřízena maximální kvalitě zvuku používá vysoce kvalitní součástky, zlacené signálové konektory a masivní reproduktorové terminály.

Mimo přehrávání většiny současným digitálních formátů uložených na PC nebo CD nosičích umožňuje A-70DA připojit gramofon s MM nebo MC přenoskou osazený tranzistory FET.

Symetrická Konstrukce Předzesilovače pro téměř Perfektní Přenos Zvuku

Zcela oddělené a plně symetrické zapojení obvodů předzesilovače pro levý a pravý kanál dodává mimořádně čistý zesílený signál koncovým zesilovačům v digitální třídě D. Dosahuje se tak plného využití velkého výkonu rychlých koncových zesilovačů. Díky symetrickým vstupům je možné zesilovač propojit se zařízením se symetrickým výstupem, jako je síťový přehrávač Pioneer N-70A nebo převodník se sluchátkovým zesilovačem Pioneer U-05 S. Plně symetrická cesta analogového signálu od zdroje až k výkonovému stupni minimalizuje přenosové ztráty a rušení užitečného signálu. Tím je docílena vysoká kvalita reprodukce.Vysoce kvalitní zesilovač třídy D
Integrované zesilovače využívají vysoce efektivní zesílení třídy D, nabízející rychlou odezvu pro zlepšení celkového podání zvuku a díky použití originálních dílů a konstrukce přináší přednosti třídy D, které celkově daleko předčí schopnosti analogových zesilovačů.


Analogové Symetrické Vstupy (XLR)
Symetrické analogové vstupy jsou osazeny XLR konektory od světoznámé "konektorové" firmy NEUTRIK. Symetrickým přenosem signálu ze zdroje např. síťového přehrávače N-70A nebo univerzálního přehrávače BDP-LX88 je garantována maximální kvalita přenosu zvuku. Symetrické vstupy mají přepínač pro změnu polarity signálu. (alternace pinů 2/3)


Dva Stíněné Napájecí Transformátory

Samostatné napájecí transformátory pro koncové stupně a předzesilovač omezují přenos rušení z výkonových stupňů na obvody pracující s malým signálem. Oba transformátory jsou navíc umístěny ve stíních boxech, aby se maximálně omezilo jejich negativní působení na citlivé audio obvody.DA převodník od ESS - SABRE32 Ultra
V zesilovači Pioneer A-70DA je pro převod digitálních signálů použit vysoce kvalitní osmikanálový DA převodník od ESS - ES9016S. Paralelní provoz čtyř a čtyř kanálů převodníku pro levý a pravý kanál dosahuje maximální zvukový výkon a zpracování signálu s maximální vzorkovací frekvencí do 384 kHz spolu s vysokým odstupem signálu od šumu (128 dB). Výsledekem je jasný a otevřený zvuk s vynikající kvalitou.Asynchronní USB převodník zvládá až 384 kHz/32-bit
Integrovaný zesilovač A-70DA umožňuje přes USB-B vstup přímé připojení s PC. Přenos signálu z PC do zesilovače je v asynchroním režimu, který je řízen vysoce přesnými hodinami. Tak je minimalizován jitter a tím je i dosažen zvuk ve studiové kvalitě. Kromě 11.2 MHz DSD, přístroj podporuje LPCM s vzorkovacími frekvencemi 44,1; 48; 88,2; 96; 176,4; 192; 352,8 a 384 kHz a vzorkováním 16, 24 a 32 bitů.
Perfektní i pro milovníky vinylu
Na vstup PHONO jde rovnou připojit gramofon s MM (obvyklé osazení gramofonu) nebo MC přenoskou (obvykle gramofony vyšších modelových tříd) a tak jednoduše přehrávat gramofonové desky v nejlepší kvalitě
Hliníkový Přední panel a Knoflíky
Přední panel z 3,5 mm silného hliníku zvyšuje nejen tuhost základního šasi, ale i design přístroje. Z hliníku jsou strojně vyrobeny i knoflíky regulátorů hlasitosti, hloubek/výšek, balance a voliče vstupů. 


Technické parametry

Výstupní výkon (stereo) 90 W + 90 W /4 Ω, (THD - 0,5 %)
Impedance reproduktorů 4 Ω  - 16 Ω  (A nebo B)
8 Ω  - 32 Ω  (A + B)
4 Ω - 16 Ω (Bi-wiring)
Frekvenční rozsah Linka 5 Hz - 50 kHz (±2 dB )
Phono 20 Hz - 20 kHz (±0,5 dB) 
Korekce Hloubky ± 10 dB (100 Hz)
Výšky     ± 10 dB (10kHz)
Odstup s/š Linka 101 dB
Phono MM 89 dB
Phono MC 74 dB
Vstupní citlivost / impedance Linka 200 mV / 50 kΩ
Phono MM 2,8 mV / 50 kΩ
Phono MC 0,24 mV / 100 Ω
Amp. direct 1V / 10 kΩ
Jmenovitý příkon / st.by 74 W / 0,3 W
Analogové vstupy SACD/CD
Phono (MM/MC)
Síťový přehrávač
Line 1
Line 2
Přímý vstup výkonového zesilovač (Power Amp Direct)
Dva páry reprosvorek (A/B)
Digitální vstupy 1x optický
1x koaxiální
USB
Výstupní konektory Line 2
Sluchátka
Hmotnost 17,2 kg
Rozměry (š x v x h) 435 x 141,5 x 361,5 mm

Máte dotazy? Napište nám ...