Onkyo R-N855 - černá
  • Doprava zdarma

Onkyo R-N855 - černá

Výrobce: ONKYO

Síťový stereo receiver, 70W/ch, síťové funkce (TuneIn, Google Cast, Spotify, Tidal, Deezer), WiFi, Bluetooth, AirPlay, FireConnect, DAB+, Hi-Res Audio, VLSC, phono a dig. vstupy, 2xUSB (iPod/iPhone, HDD), Hi-Fi audio konstrukce

Barevné varianty
Nedostupné
16 990 Kč
726,47 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Není nad to poslouchat rozmanité hudební žánry kdy a kde se komu zachce, v klidu a při odpolední kávě to zní jako balzám na nervy a pohlazení po duši. S přijímačem od renomované japonské společnosti Onkyo, která svým nově narozeným „dětem“ dává do vínku především kvalitu, preciznost, zvukovou dokonalost i skvělou vizuální stránku, lze udělat hodně velkou díru do světa.

Fešák na první pohled

Hranatý designový Onkyo model je vyroben o rozměrech 27 x 87,7 x 283,2 mm, váží 6,1 kg a ve svém tradičním stříbřitě lesklém hávu ladí v každém interiéru. Je-li libo koupit R-N855 ve zpracování Black, fantazii uživatele se meze nekladou. I černý model má cosi do sebe, takže konečné rozhodnutí není vůbec jednoduché. Na trh přichází inovován a modifikován, s grandiózní výbavou, speciálními i pokročilými funkcemi. Hi-Res audio kvalita je ta nejvíce uspokojující, takže i nároční hifisté ukojí svoje touhy po akustické extázi.

Dejte průchod všemu, co milujete

Zpravidla je v oblibě estetický charakter Onkyo modelů a ten tkví převážně ve svěžím detailu, konečném komfortu, v prostorově úsporné konstrukci. Umí také zprostředkovat hudbu z připojených HDD a dokonce i v bezdrátové formě z libovolných audio aplikací (Google Cast, AirPlay a Bluetooth). Síťový přijímač R-N855 je dále vybaven FM / DAB + tunerem, internetovým rádiem, EI transformátorem, který pohání Onkyo originální spínací zesilovací technologii. Vysoce kvalitní zvuk desky je dán stejně kvalitními užitými audio komponenty, včetně dvou obrovských kondenzátorů, jenž přinášejí hluboce silné, napěchované basy. Sídlí v super-tuhé plnoplošné kovové konstrukci, striktně vyztužené pevnou, hliníkovou čelní deskou.

Plnorozsahový zvuk je úkolem číslo jedna

Síťový stereo receiver je typický výkonem 70 W na kanál, ze síťových funkcí lze využít například TuneIn, Spotify, Tidal, Deezer, WiFi, Bluetooth, AirPlay, FireConnect, Phono a digitální vstupy, dvojici klasického USB (pro iPod/iPhone, HDD). Modifikovaná specifická Hi-fi audio konstrukce je ochranou systému, zajišťující kompatibilitu technologií a souhru všech elementů ve prospěch dokonale znějící akustické projekce. V tom je Onkyo – špičková japonská společnost s alternativami po desítky let prověřovanými – bezkonkurenční, schopnosti lidí v týmu se aktuálně promítají do bezvadně fungujících produktů se vším všudy.

Technologický průlom do každé místnosti

S podporou Fire Connect Multi-room Audio se jednoduše a zcela přirozeně zvukový formát rozptýlí do všech interiérů domu, bytu, projektu, a to bezdrátově, s možností ovládat i nastavovat parametry v každé z místností individuálně. Model DAC AK4490 768 kHz / 32- bit slouží pro konverzi digitálních signálů a pro celkově hladký průběh. Typický je širokospektrým pásmem, nízkou hlučností a odhalováním veškerých detailů, za což vděčí technologii VLSC – vektorově lineárním vyhlazovacím obvodům. On-Demand hudební streaming spočívá v podpoře integrovaných služeb Dezzer a TuneIn. Využívat lze bez jakýchkoli potíží libovolně vybranou hudbu, dokonce lze hudbu streamovat z aplikace Spotify přímo. Ani hudební produkce z mobilního zařízení nebo z počítače nemá žádnou chybu, díky Cast Google, AirPlay, zvuku z různých aplikací s podporou iPhone, iPad, Android zařízení, např. počítače Mac, Windows. Třešničkou na dortu skvělých výhod je též bezdrátový vynález - Bluetooth.

Dejte si do bytu…

Onkyo produkt je známý vysoce spolehlivými funkcemi, novodobým nadčasovým designem, liniemi, které jsou jak funkční, tak elegantní, cenová rozvaha není nikterak přemrštěná a odpovídá vynaloženému úsilí na vznik právě takto vychytaného přístroje. Co si více přát?

Technické parametry

 Zesilovač

Výstupní výkon (stereo) 70 W/kanál
(4 Ω, 1 kHz, 10 % THD, 2 kanály, IEC)
Celkové harmonické zkreslení 0,08 % (1 kHz,8 Ohm, 1 W)
Vstupní citlivost a impedance 200 mV/47 kOhm (Line), 3.5 mV( MM, 1 kHz, 0.5%)
Frekvenční rozsah 5 Hz–60 kHz +1 dB/-3 dB (Direct)
Maximální přetížení Phono 70 mV (MM, 1 kHz, 0.5%)
Odstup signálu od šumu 106 dB (Line, IHF-A), 80 dB (Phono MM, IHF-A) 
Jmenovitá výstupní úroveň RCA a impedance 200 mV/2.2 kΩ (Line Out)
Tónová kontrola ±6 dB, 100 Hz (Bass), ±6 dB, 10 kHz (Treble
Impedance 4 Ω–16 Ω
Tuner
Frekvenční rozsah ladění FM FM 87.5 MHz–108 MHz
Paměť FM stanic 40
Obecné
Napájení AC 220–230 V~, 50/60 Hz
Spotřeba energie 60W
Spotřeba energie při Standby provozu 0.2W
Rozměry (ŠxVxH) 275 x 87.7 x 283.2 mm
Hmotnost 6.1 kg

 

Máte dotazy? Napište nám ...