NorStone Galby
  • Doprava zdarma

NorStone Galby

Výrobce: NorStone

Model Galby hovoří zcela jasně o svém odvážném záměru – rozzářit, nebo snad i rozveselit nudný interiérový prostor. Má moderní provedení v kombinaci bílé barvy v lesku a černého skla. Je určen pro LCD/Plazma a LED televize do 50".

Skladem
11 990 Kč
498,33 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nebojte se experimentů v obývacím pokoji

Kdo by byl řekl, že hi-fi nábytek může být nejenom stylový, pohledný, praktický, ale také odvážný a nekonvenční. S francouzskou značkou NorStone se otevírá svět nápadů, kreativity, invence a nové, atypické, dosud neobjevené krásy. V evropském měřítku těžko hledá konkurenci. Vyniká především dlouhodobě udržitelnou kvalitou, včetně vynikajícího poměru celkového výsledku vůči ceně, jenž by se dal přirovnat spíše k úměře nepřímé. Galby má na to, aby interiér oživil, ozvláštnil, zkrášlil a zatraktivnil. Je to elegán ve dvoubarevném obleku.

Dvakrát měř, jednou řež

Rozměry napovídají, kde všude s ním můžeme počítat. Široký 1079 mm, vysoký 1175 mm a hluboký 503 mm stolek hlásí, že není zase takový drobek, o čemž svědčí i jeho hmotnost – 24,2 kg. V konstrukčním uspořádání se liší velikost horní police (1079 x 350 mm) od spodní (1079 x 370 mm), což je dobré znát. Držák lze zatížit maximálně 50 kg, polici pouze 20 kg. Tloušťka skla je 6 mm. Geniální stojan na televizi dokáže bravurně skrýt všechny nepohodlné kabely, a k úplné spokojenosti přispívá i natočení držáku o 30 stupňů oběma směry.

Hra s materiály

Kombinace kovu, MDF materiálu a bezpečnostního skla dává tomuto modelu variabilitu, barevné provedení v černé a bílé dojem exkluzivity. Bílý klavírní lak variovaný s černým sklem má osobité charisma, ke kterému není třeba nic dodávat. Tvarová hra nikterak nepokulhává za materiálovou kreativitou. Tímto inovačním stylem AV stolek vnáší do prostoru zajímavý design, ale i skvělé řešení, propojující funkčnost i krásu. Televize s plochou obrazovkou, která může být třešničkou na dortu domácího audiovizuálního systému, tímto získává vážené místo v prostoru.

Styl, barva nebo praktičnost?

Co uživatel, to názor. Jedinečný styl může zajímat jednoho, kdežto druhý dá přednost praktickému uspořádání, ceně, vzhledu nebo barevným nuancím. Přívrženci přírodních materiálů propagují přirozenost, experimentátoři se neleknou extravagance a kombinování čehokoli s čímkoli. Jedině by bylo možné apelovat na neopomenutí používat při zařizování zdravý rozum. Motto „každý pes jiná ves“ již v módě není, kombinace krásných, ale hodně rozmanitých věcí či stylů může být někdy na škodu. Budou-li však dodrženy jisté estetické zásady, TV stolek Galby je zárukou prvotřídního dojmu. Ten dojem, kdy oči se otáčejí pouze a jenom jedním směrem, není ve vědomí potencionálních uživatelů, ale v cílené snaze designérského týmu zaujmout. V případě stolku Galby nelze než potvrdit, že se jim tento záměr podařilo naplnit do posledního detailu.

Orientován na design

Současná progresivní a moderní doba nás v lecčems neustále překvapuje. Kupředu jdou technologie, objevy, design, zpracování. Novým křivkám tedy není co zazlívat, netradiční kontrast je taktéž chvályhodný. Ale chválit předem se nemá. Posoudit výsledný produkt a vybrat si musí každý sám.

Technické parametry

Celkové rozměry (Š x V x H): 1172 x 1079 x 503 mm
Rozměry horní police (Š x V x H): 1079 x 350 mm
Rozměry spodní police (Š x V x H): 1079 x 370 mm
Maximální nosnost držáku TV: 60 kg
Maximální nosnost police: 20 kg
Hmotnost 24,2 kg

Máte dotazy? Napište nám ...