NorStone Baho - bílá
  • Doprava zdarma

NorStone Baho - bílá

Výrobce: NorStone

Baho je designový uzavřený AV stolek, který je k dostání ve dvou barevných provedeních - černé a bílé. Kromě skvělého designu nabízí tento kus nábytku užitnou hodnotu v podobě dokonalého skrytí vašich AV komponentů, jejich ovládání i přes zavřená dvířka a automatického LED osvětlení, které reaguje na pohyb po otevření dvířek.  

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
34 990 Kč
1 459,15 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

S jeho zavřenými dveřmi, má Baho ultramoderní a skvostný vzhled. Představivosti návrhářů NORSTONE se podařilo transformovat televizní stojan na dekorativní luxusní objekt. Mimo jeho stylový vzhled nabízí Baho rovněž několik dalších výhod. Není nutná žádná montáž, protože se prodává v jednom kuse. Dále se Baho může pochlubit vestavěným LED podsvícením vnitřní části. LED diody se automaticky rozsvítí díky detektoru pohybu. Jakmile pohyb ustane, světla automaticky po 30 sekundách zhasnou.

Baho také disponuje IR kit (infra red), díky němuž máte možnost ovládat dálkovým ovládáním všechny AV komponenty, i když jsou dveře stolku zavřené. Vícesměrová kolečka pro snadnou manipulaci jsou diskrétně zamaskovaná. Můžete si také všimnout luxusního proskleného povrchu horní desky, která pokrývá celou jednotku.

Technické parametry

Rozměry (Š x V x H) 1500 x 478 x 580 mm
Maximální zatížení: 80 kg
Provedení: kombinace skla a dřeva
Tloušťka: 8 mm
Barevné provedení: černá, bílá
Hmotnost: 56 kg

Máte dotazy? Napište nám ...