NAIM Unity Star - grey
  • Doprava zdarma

NAIM Unity Star - grey

Výrobce: NAIM

Nekompromisní streamer, integrovaný zesilovač a cd přehrávač s ripovací mechanikou. UNITI STAR je přímo určena k ukládání stovek oblíbených cd, stejně jako k vyhledávání a poslouchání hudby z internetu. Po všech stránkách výjimečný přístroj, právem hovoříme o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Ve srovnání s modelem UNITI NOVA je zde věnována větší pozornost kompaktnímu disku. Díky celkově nižšímu výkonu jednotky se podařilo získat prostor pro umístění rippovací cd mechaniky, která svou 2TB kapacitou nabízí úložný prostor pro více jak 2000 cd. Ostatní zůstává zachováno, komplexní konektivita, streaming, poslech internetových rádií, výrazný kvalitativní posun při poslechu TV, díky HDMI ARC, zkrátka téměř nekonečně možností, jak si zpříjemnit den.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do týdne
119 990 Kč
5 122,29 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Unity Star

Tento all-in-one přehrávač je jistojistě hvězda této sériové show! Unity Star vám nabízí naprosto ničím neomezený přístup k vaší hudbě. Umožňuje nejen bohaté streamovací služby, ale ještě k tomu vám přehraje jakékoli CD z vaší sbírky. Unity Nova je přístroj bez kompromisů jak uživatelských, tak kvality zvuku. Poslouchejte vaši oblíbenou stanici, streamujte vaši oblíbenou hudbu z různých hudebních služeb nebo z vašich CD, které si můžete uložit do paměti. Do Uniti Nova si můžete uložit až 2000 CD.Uniti Star je důkaz toho, že i all-in-one přehrávač může nabídnout high-end zvuk. Unity Star promění vaši muziku v dechberoucí zážitek. Tento referenční přehrávač je to nejlepší, co můžete v kategorii kompaktních přístrojů dostat, využívá sílu 80 W pro každý kanál A a B, aby každý tón, rif a každý refrén autenticky přehrál.

Stejně tak, jako Unity Atom a Unity Nova streamuje hudbu ze všech možný zdrojů. Přehrává hudbu z internetových rádií, Google Cast, AirPlay, TIDAL, Spotify, Bluetooth, můžete připojit k UPnP (Universal Plug and Play), má digitální vstup, analogový výstup i HDMI ARC, připojíte k němu sluchátka, můžete si vaši hudbu ukládat, streamovat přes vaší wi-fi nebo přehrávat ze souboru a nechybí ani služba Multiroom nebo Roon Ready (digitální magazín s informacemi o vyhledávané hudbě).Již jeho název prozrazuje inovativní technologii a speciální design, kterou propůjčuje celé své sérii. Malým a konstrukčně nenáročným součástkám dominuje robustní toroidní transformátor pro tu nejlepší zvukovou kvalitu. K tomu patří optimalizované ovládací zařízení, nový a pro NAIM charakteristický ovladač hlasitosti, nespočet vstupů a funkce podpořené 80 wattovou silou, díky kterým nasazuje Unity Nova nové měřítko v kategorii all-in-one přehrávačů.

Základ celé Uniti série je nová streamovací platforma, která je ještě výkonnější než ta předchozí a je připravená pro budoucí nové technologie. Navíc je také kompatibilní s ostatními streamovacími produkty od značky NAIM, např. s bezdrátovými music - systémy Mu-so.

Nová, vylepšená aplikace NAIM

Tato nová intuitivní NAIM aplikace vám umožňuje kontrolu nad každým vaším zařízení, které máte doma. Odtud si pouštíte vaši hudbu, vybíráte streamovací službu, rádio, skladby z vlastního playlistu nebo si čtete informace o hudbě, kterou právě slyšíte. Nová aplikace řídí jak naše streamingové služby, tak hudební server Uniti Core, takže už nepotřebujete žádné další přídavné aplikace.

Technické parametry

Výstupní výkon 80 W / 8 Ω, 70 W / 4 Ω
Frekvenční rozsah 3 Hz - 19 kHz
THD+N 0,02%(10kHz / 1 W)
Vstupy

1 x analogová linka (RCA Cinch)
2 x USB A
1 x koaxial RCA Cinch (24 bit / 192 kHz )
2 x optika S/Pdif TOSlink (24 bit/96 kHz)
1 x HDMI (ARC)
LAN
Bluetooth aptX HD
WiFi dual band 2,4 GHz, 5 GHz
1x SD karta

Výstupy 1 x analogový, preamp / subwoofer
1 x sluchátka Jack 3,5
1 x repro
Linkový vstup (citlivost / odstup s/š) 400 mV, 1 V,  2,5 V , 6 V /- 83 dB
Digitání vstupy (S/Pdif/ USB) Frekvenční rozsah 7 Hz - 19 kHz (- 1 dB)
Zkreslení (24 bit/- 60 dB) 0,1 %
Dynamický rozsah 106 dB
Odstup s/š - 102 dB
Separace kanálů - 88 dB
Přehrávané audio formáty WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3
AAC, OGG, WMA,DSD
Podpora Google Cast, AirPlay,Spotify, Tidal, Internet radio
Napájení 230 VAC, 50 Hz
Hmotnost 13 kg
Rozměry (š x v x h) 95 x 432 x 265 mm
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...