NAIM Unity Atom Headphone Edition - černá
  • Doprava zdarma

NAIM Unity Atom Headphone Edition - černá

Výrobce: NAIM

Špičkový streamer a především sluchátkový zesilovač se zabudovaným Chromecastem a Airplay2, široký výběr sluchátkových vstupů, Roon Ready, Spotify & Tidal Connect, další vysokou konektivitou, včetně poslechu internetových rádií a perfektním výrobním zpracováním.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do týdne
74 990 Kč
3 196,74 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Dokonalý systém

Uniti Atom Headphone Edition dokáže bez pochyby přeměnit téměř jakýkoliv prostor na opravdový zvukový zážitek. Tam, kde typické sluchátkové zesilovače vyžadují připojení k PC, má Uniti Atom Headphone Edice vše co uživatel a fanoušek hifi potřebuje a to především díky nativní a velmi intuitivní streamovací platformě. Tento oceněný a optimalizovaný Unity Atom má pro sluchátka symetrický 4 pinový XLR, 4,4mm Pentaconový a 6,3mm výstupy pro vaše sluchátka. Flexibilně lze mít připojeno až tři sluchátka naráz, takže můžete přepínat své sady v závislosti na tom, co zrovna posloucháte.


  •  Zabudovaný Chromecast a kompatibilita s AirPlay2.

  • Široký výběr sluchátkových výstupů včetně 4-pin XLR.

  • Roon Ready, Tidal Connect, Spotify Connect.

Streamování

Jednoduše streamujte svou vlastní digitální hudební knihovnu, oblíbené rozhlasové stanice a podcasty. Kompatibilní jsou v Uniti Atom také veškeré dostupné streamovací služby jako Spotify, Apple Music, Tidal, Qobuz, atd. Také můžete bezdrátově streamovat přímo ze všech vašich zařízení od značky Apple pomocí AirPlay2 nebo Chromecast pro další zařízení. K Uniti Atom lze navíc připojit i další zdroje jako jsou Gramofon nebo USB disky.


Snadná aplikace

Aplikace NAIM je dostupná pro jakékoliv zařízení Apple nebo Android. Díky tomu lze opravdu snadně ovládat Uniti Atom Headphone a dále k němu propojovat další hudební systémy po celém dome pomocí multiroomu. Unity Atom v neposlední řadě dokáže velmi efektivně spolupracovat s dalšími nativními produkty NAIM, včetně systému Mu-So.


Technické parametry

Vzorkování PCM kHz/Bit max. 192 / max. 24
Podporované formáty WAV, ALAC, MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD max. DSD128 (5,6 MHz)
Multiroom Ano - nativní aplikace NAIM
Streamovací služby Qobuz, Spotify, TIDAL, Roon
Zabudované streamování Spotify Connect, Chromecast, Bluetooth, AirPlay2
Vstupy

1x Optický
1x USB A
1x RCA Cinch

Výstupy 1x RCA Cinch L/R
1x 6,3mm Jack
1x 4,4mm Pentaconn
1x XLR L/R
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š x v x h) 245 x 95 x 265 mm
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...