NAIM Unity Atom HDMI - černá
  • Doprava zdarma

NAIM Unity Atom HDMI - černá

Výrobce: NAIM

Špičkový streamer a integrovaný zesilovač s výkonem 2 x 40 W / 8 Ω, navíc vybavený HDMI ARC vstupem pro vysoce kvalitní  zvuk z TV přijímače, herní konzole apod. ATOM je základním stavebním prvkem, v sérii UNITI. Vysoká konektivita a streaming včetně poslechu internetových rádií možňuje v maximální kvalitě poslouchat hudbu na kvalitní reproduktorové soustavy. Pro pohodlné ovládání této kompaktní high-endové jednotky je k dispozici aplikace pro mobilní zařízení. Malá, perfektně provedená "kostka" s velkým zvukem. Made in UK

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
74 990 Kč
3 196,74 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Uniti atom
je designový zesilovač a kompaktní all-in-one přehrávač, který se ve své kategorii prosazuje zejména díky pozoruhodné kvalitě zvuku a širokému spektru funkcí, které nabízí. Díky 40ti wattovému integrovanému zesilovači a Hi-Res streamingové technologii můžete váš domov naplnit dech beroucím zvukem. Doporučené jsou repro KEF Q350, lze ale sáhnout mnohem výše.

Uniti Atom je většinou používaný jako hlavní domácí systém, ale díky své kompaktnosti skvěle poslouží třeba i ve vaší kuchyni nebo kanceláři, kde máte problém s místem, stačí jen připojit reproduktory! Nebo lze spolu s audio systémy Unity a MU-SO provozovot v muliroomovém režimu.

Naim má také vlastní aplikaci pro iOS a Android, která obsáhne téměř celé hudební spektrum, což dělá celý hudební zážitek ještě atraktivnější.

S Unity Atom zvládnete přehrávat z internetových rádií, Google Cast, AirPlay, TIDAL, Spotify, Bluetooth a můžete připojit k UPnP (Universal Plug and Play), má digitální vstup, analogový výstup i HDMI ARC, připojíte k němu sluchátka, můžete si vaší hudbu ukládat, streamovat přes vaší wi-fi nebo přehrávat ze souboru a nechybí ani služba Multiroom nebo Roon Ready (digitální magazín s informacemi o vyhledávané hudbě).

Výhodou je i možnost vyrovnání hlasitosti zvuku mezi vstupy. Citlivost analogového linkové vstupu lze ve čtyřech stupních volit od 0,4 V do 6 V a stejně jako digitální vstupy jemně doladit +/- 10 dB.

Při výrobě Naim Unity Atom bylo hlavní myšlenkou vymáčknout z tohoto kompaktního all-in-one přehrávače to nejlepší. Napájení přístroje zajišťuje masivní toroidní transformátoru, který zaručuje bezchybný chod celého systému. Přístroje NAIM jsou manuálně sestavované v UK a tak Uniti Atom zaručuje tu nejlepší kvalitu zvuku.

Série Unity je zcela unikátní a nová, ale angličtí vývojáři se Salisbury přesto staví na principech značky Naim. Spojují estetiku s moderními technologiemi a zabývají se každým detailem svého produktu. Černý kryt je z broušeného hliníku a podsvícení je na akrylové bázi – dohromady s použitím nejmodernější technologie vytváří Unity Atom jeden z nejlepších produktů ve své třídě.

Zvukový výkon základního přístroje NAIM Uniti Atom lze dále vylepšit externím výkonovým zesilovačem NAP 100 nebo subwooferem. Systém lze rozšírit i o hudební server Uniti Core s možností uložit a zálohovat tisíce alb na jednom místě.

Technické parametry

Výstupní výkon 40 W / 8 Ω, 70 W / 4 Ω
Frekvenční rozsah 3 Hz - 19 kHz
THD+N 0,02%(10kHz / 1 W)
Vstupy 1 x analogová linka (RCA Cinch)
2 x USB A
1 x koaxial RCA Cinch (24 bit / 192 kHz )
2 x optika S/Pdif TOSlink (24 bit/96 kHz)
1 x HDMI (ARC)
LAN
Bluetooth aptX HD
WiFi dual band 2,4 GHz, 5 GHz
Výstupy 1 x analogový, preamp / subwoofer
1 x sluchátka Jack 3,5
1 x repro
Linkový vstup (citlivost / odstup s/š) 400 mV, 1 V,  2,5 V , 6 V /- 83 dB
Digitání vstupy (S/Pdif/ USB) Frekvenční rozsah 7 Hz - 19 kHz (- 1 dB)
Zkreslení (24 bit/- 60 dB) 0,1 %
Dynamický rozsah 106 dB
Odstup s/š - 102 dB
Separace kanálů - 88 dB
Přehrávané audio formáty WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3
AAC, OGG, WMA,DSD
Podpora Google Cast, AirPlay,Spotify, Tidal, Internet radio
Napájení 230 VAC, 50 Hz
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š x v x h) 245 x 95 x 265 mm
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...