NAD MDC USB DSD - černá
  • Doprava zdarma

NAD MDC USB DSD - černá

Výrobce: NAD

MDC modul USB DSD pro zesilovače M33, M32, M12, C 388, C 368 a streamer / předzesilovač C658. Rozšiřuje přístroje o USB B Audio 2 vstup pro přehrávání hudby z počítače s podporou přehrávání DSD souborů až do DSD256 a PCM až do rozlišení 24 bitů / 192 kHz. Modul díky tomu může být vítaným rozšířením pro audiofily s rozsáhlými sbírkami stažené hudby ve vysokém rozlišení

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 990 Kč
415,21 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Modul MDC USB DSD

Díky inovativní modulární konstrukci společnosti NAD je přidání nejnovější špičkové technologie velice jednoduché. Jak snadné je vložení nového hardwarového modulu do stereofonního zesilovače NAD a upgrade softwaru. Produkt MDC USB DSD je nejnovější MDC modul od společnosti NAD, který rozšiřuje možnost přehrávání USB Audio 2 PCM a DSD do šesti našich nejoblíbenějších stereofonních (před-) zesilovačů (M33, M32, M12, C 388, C 368, C 658). Zažijte pohodlí přehrávání hudby z počítače a streamování ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz PCM a DSD256 v kombinaci s hudebním výkonem vašeho hi-fi systému NAD.

Vylepšete si zážitek z hudby

Díky asynchronnímu připojení USB v modulu MDC USB DSD jsme eliminovali zvuk počítače a nechali hudbu volně plynout. Modul obchází nekvalitní D/A převodník počítače, hodiny a související obvody, které způsobují jitter a zkreslení, a využívá vysoce kvalitní D/A převodník ve vašem zesilovači NAD. Nyní můžete poslouchat detaily a dynamiku reprodukovanou z původní nahrávky v plné kráse, nikoli šum a zkreslení typicky průměrných počítačových zvukových karet.

Hudba 24/192

Se stále rostoucím množstvím obsahu ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz, který je k dispozici ke stažení nebo streamování, nebylo nikdy snazší zažít hudbu tak, jak byla původně nahrána ve studiu nebo na živém koncertě. Zařízení MDC USB DSD využívá rozhraní USB Audio 2 a umožňuje přehrávání souborů DSD až do DSD256 převodem na zvuk PCM s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz. Vychutnejte si pohodlí při přehrávání oblíbené hudby pomocí připojení USB k počítači, ke streamování z místního pevného disku nebo oblíbených služeb pro streamování hudby, jako jsou Spotify, Tidal nebo Qobuz. Modul MDC USB DSD zajisté rozšíří hudební požitek z vašeho zesilovače NAD.

NAD USB Audio Driver pro počítače se systémem Windows (Win 7 nebo vyšší)

Abyste mohli streamovat zvuk z počítače, ujistěte se, že je v „Nastavení zvukového zařízení“ nebo v sekci „Zvuk“ vašeho počítače nastavena možnost "NAD USB Audio". Stáhněte si ovladač "NAD USB Audio Driver" (Ovladač zvuku si stáhnete ze stránky produktu NAD USB DSD na webu ) a nainstalujte tento ovladač do počítače podle uvedených pokynů. Minimální systémové požadavky: Microsoft Windows 7. Poznámka: Veškeré dříve nahrané ovladače je nutné odinstalovat předtím, než se pustíte do instalace tohoto ovladače.

Pro uživatele MAC

Minimální verze systému Mac OS X Snow Leopard (verze 10.6) a novější obsahují ovladače USB Audio 2.0, a proto není nutné instalovat ovladač NAD USB 2.0 Audio. Ujistěte se, že je

Technické parametry

Konektivita USB Audio 2 (asynchronní USB)
Kompatibilita NAD M33, M32, M12, C 388, C 368, C 658
Podporované formáty DSD soubory až do DSD256 (převedeno na 24-bit / 192kHz PCM)
Rozlišení 24 bit / 192 kHz
Podporované OS Windows 7 nebo vyšší, Mac OS X Snow Leopard nebo vyšš

Máte dotazy? Napište nám ...