NAD C 368 - černá

NAD C 368 - černá

Výrobce: NAD

Integrovaný zesilovač o trvalém výstupním výkonu 2 x 80 W do 4 i 8 Ω z nové řady přístrojů kanadské značky NAD. Kromě dvou párů vstupů pro analogový signál je vybaven vstupem pro gramofon s MM přenoskou, dvěma páry optických a koaxiálních digitálních vstupů a dvěma MDC sloty pro rozšiřující moduly. Výbavu doplňuje oboustranné bezdrátové rozhraní Bluetooth s podporou aptX pro přehrávání hudby z mobilních zařízení nebo přenos zvuku do bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů. Navolené vstupy a režimy zesilovače zobrazuje velký přehledný barevný TFT displej. Možnost provozu v můstkovém režimu a integrace do "chytré domácnosti" - certifikace Creston, Control4, RTI,URC,AMX,Savant,Elan. Výstupy pro dva páry reproduktorů, výstup pro sluchátka na předním panelu, linkový výstup alternativně jako pre out nebo subwoofer.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vše pro Dobrý Zvuk
Značka NAD je známá svým zaměřením na vytvoření přístroje s vynikajícím zvukem ve své kategorii. Od použití obvodů s nízkým šumem a zkreslením přes přesnou regulaci hlasitosti, která zajistí shodnou hlasitost kanálů po optimální vstupní a výstupní impedance. Kromě dvou párů vstupů pro digitální zdroje signálu - optika/koaxiál a bezdrátového oboustranného rozhraní Bluetooth je tento zesilovač opět vybaven vstupem pro gramofon s MM přenoskou. Phono vstup má přesnou RIAA korekci, velkou přebuditelnost a extrémně nízký vlastní šum. Infrazvukový hluk vznikající při přehrávání desek potlačuje subsonický filtr, který neovlivňuje reprodukci basů. Dva analogové linkové vstupy mají optimální vstupní impedanci a tak bez problémů zvládají všechny zdroje signálu. Aby se zabránilo degradaci zvuku způsobené nevhodným zatížením výstupu zdroje jsou vybaveny lineárním vstupním zesilovačem s ultra nízkým šumem. Zesilovač má i samostatný zesilovač pro sluchátka s nízkou výstupní impedancí a schopností dodat i dostatečně vysoké výstupní napětí pro profesionální studiová sluchátka s vysokou impedancí. Linkové výstupy z předzesilovače s nízkou impedanci a možností připojit subwoofer rozšiřují možnosti použití tohoto zesilovače.

Myslí na Budoucnost
Moduly MDC (Modular Design Construction) - exkluzivní možnost rozšíření základních funcí produktů NAD umožňuje přizpůsobit zesilovač současným nebo budoucím potřebám. K dispozici jsou dva sloty pro MDC moduly. Zesilovač je tak možné rozšířit např. o modul pro přepínání HDMI vstupů s podporou 4K, další digitání nebo analogové vstupy včetně Phono. K dispozici je i modul pro nejmodernější bezdrátový systém pro správu hudebních knihoven BluOS vyvinutý u Bluesound. Systém se připojí k domácí síti a pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače umožňuje spravovat domácí hudební knihovnu nebo streamování hudby ve vysoké kvalitě.

Okamžité spojení
Zesilovač C368 je vybaven technologií Bluetooth®, což umožňuje bezdrátově přenášet hudbu z mobilního zařízení. Podpora kodeku aptX® umožňuje přenášet zvuk v CD kvalitě. Umožňuje také přenášet zvuk ze zesilovače do bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů. K dispozici je také ovládací aplikace, která umožňuje pomocí smartphonu nebo tabletu ovládat všechny funkce C368. S přídavným MDC modulem BlueOS poskytne přes Wi-Fi nebo ethernet přístup k streamovacím službám včetně Hi-Res. Modul BluOS je jaké jako zónový bezdrátový hudební systém, který je plně kompabilní s BluOS bezdrátovými reproduktory. Ty jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby se dali použít v libovolné místnosti a tak rozšiřili možnosti primárního hudebního systému pro vytvoření atmosféry v celé domácnosti.

Účinný zesilovač
V posledních letech přešel NAD od kovenčních lineárních napájecích zdrojů a výkonových stupňů třídy AB, které plýtvají energií k důmyslným spínaným napájecím zdrojům a výkonovým stupňům v digitální třídě D. Tyto nové konstrukce jsou velmi lineární v širokém pásmu a poskytují neměnný výkon do všech reproduktorových zátěží. Oproti starším modelům je tak docílen znatelný pokrok.
Kromě toho je použitý napájecí zdroj s trvalým výkonem 200 W schopen krátkodobě dodat výkon přes 600W pro pokrytí krátkodobých hudebních špiček. Může pracovat s jakýmkoliv síťovým napětím od 100 do 240 V, a poskytnout potřebný čistý stejnosměrný proud do různých obvodů C368. Napájecí obvod poskytuje i téměř dokonalou regulaci napětí v širokém provozním rozsahu, stabilní a čisté napájení všech obvodů zesilovače.
Výkonová část zesilovače C368 používá upravenou verzi osvědčeného koncového stupně Hypex UCD. Ten dodává vysoký výkon s téměř neměřitelným zkreslením a šumem v celém slyšitelném rozsahu. Každý detail tohoto zapojení byl pečlivě navržen a dokonale proveden tak, aby byl schopen reprodukoval i nejjemnější zvukové detaily.

Technické parametry

Výstupní výkon (stereo) 80 W / kanál
(4 Ω, 8Ω /20 Hz – 20 kHz)
Výstupní výkon
můstkové zapojení
160 W / 8Ω (THD 0,03%)
Dynamický výkon IHF 250 W / 2Ω
200 W / 4Ω
120 W / 8Ω
Zkreslení THD 0.03% (20 Hz - 20 kHz)
(250 mW - 80 W / 4, 8Ω )
Odstup signálu od šumu 98dB (IHF, filtr A, 500mV in., 1W /8Ω )
Činitel tlumení 300 (8 Ω, 20 Hz - 6,5 kHz)
Max. výstupní proud > 20 A (1Ω, 1 ms)
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (±0.3 dB)
Separace kanálů >75 dB / 1kHz
> 70 dB / 10 kHz
Tónové korekce basy ± 7 dB / 60 Hz
výšky ± 7 dB / 20 kHz
Vstupní citlivost 200 mV / linka
3 mV / phono
Vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Vstupy Bluetooth
2 x digitální optický audio
2 x digitální koaxiální audio
2 x analogová linka
1 x phono
1 x IR
1 x trigger 12 V
1 x RS - 232
Výstupy 2 x repro
1 x sluchátka
1 x linka/subwoofer
1 x IR
1 x trigger 12 V
Rozšiřitelnost 2 x MDC modul
Příkon st.by 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 435 x 95 x 390 mm
Hmotnost 7,8 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...