Musical Fidelity MX Stream - černá
 • Doprava zdarma

Musical Fidelity MX Stream - černá

Výrobce: Musical Fidelity

MX-Stream je skutečným vstupem do cenově dostupného high-endu. Jedná se o univerzální síťový přehrávač s vysokým rozlišením, který je kompatibilní s jakýmkoli moderním DAC se vstupem USB. MX-Stream nabízí software pro audiofilní přehrávání. V napájecí části se nachází časově synchronizované fázově prokládané kondenzátorové předregulátory s násobičem. MX-Stream podporuje komunikaci pomocí USB a Wifi. Mimo jiné nabízí možnost ripování CD (vyžaduje externí USB CD mechaniku) a také ovládání pomocí chytrých zařízení a PC nebo laptopu. 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
24 990 Kč
1 040,90 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

MX-Stream
Musical Fidelity byla vždy řízena vizí vytvářet hudebně poutavé audio produkty, které dokážou udržet tento standard věrnosti pro mnoho příštích generací.

Streamování v hudební věrné tradici
MX-Stream je vyvinut jako všechny audio produkty v Musical Fidelity. Správně technicky navržený design, který nejen skvěle vypadá, ale také tak zní. Aby odpovídal původnímu duchu Musical Fidelity, musí mít charakteristický hřejivý, transparentní a detailní zvuk. Toho bylo dosaženo i u MX-Stream. Ale i ostatní audio zařízení se řadí na nejvyšší úroveň a stávají se tak skutečnou bránou k cenově dostupnému high-endu. Což je důkazem naší dlouhodobé filozofie. Streamer je kompatibilní s jakýmkoli moderním DAC se vstupem USB.


  Kompletně optimalizováno pro dokonalý zvuk:
  • Stremování ve vysokém rozlišení
  • Kompatibilní s jakýmkoliv moderním DAC s USB vstupem
  • Audiofilní software pro přehrávání
  • Sekce s nízkým fázovým šumem USB a Wifi
  • Hodiny synchronizované s fázovým prokládáním
  • Předregulátory s kapacitním násobičem
  • Ripování CD (vyžaduje externí USB CD mechaniku)
  • Lze ovládat pomocí chytrých zařízení a PC / laptopu

Přehled a návrh hardwaru
Náš MX-Stream je univerzální síťové zařízení určené pouze pro přenos dat, které dokáže přenést jakoukoli online nebo síťovou streamovací službu do vašeho integrovaného zesilovače nebo DAC. Vše, co potřebujete, je stávající audio vstup USB třídy 2.0. Digitální audio obvody MX-Stream jsou pouze ve vlastním designu. Velká část konstrukce uvnitř šasi je věnována rozsáhlé sekci napájení. Nachází se tu PSU a špičkové komponenty pro stabilizaci napětí pro všechny jednotky PCB. Hlavní CPU je provozováno hodinami optimalizovanými pro zvuk, což je u typických streamovacích řešení zcela originální, protože obvykle běží se standardními takty CPU, jako například v běžných počítačích. Každý příchozí digitální signál je od samého začátku vyčištěn. S optimalizovaným softwarem jsme schopni posunout tento high-tech hardwarový design k absolutním limitům. To vše vyústilo v první streamer s téměř nulovým jitterem.


Flexibilita a možnosti ovládání
MX-Stream lze ovládat pomocí mobilní aplikace. Umožňuje připojit HDMI a dotykové obrazovky pro plnohodnotný komfort ovládání. Plná certifikace Roon-Ready, podpora všech bezztrátových streamovacích služeb ve vysokém rozlišení a formátů s vysokým rozlišením (až 32bit/384kHz a DSD256). Podporuje standardní síťové funkce, jako je podpora NAS, podpora pevných disků USB, UPNP /DLNA, Bluetooth, Shareport (pro zařízení iOS), webové rádio, ripování CD a automatické indexování hudebních knihoven. Toto přináší bezkonkurenční všestrannost.

Streamovací služby
s vysokým rozlišením, Spotify, Tidal, Qobuz, HIGHRESAUDIO, TuneIn
Plně připraveno pro Roon a certifikováno
Shareport (Airplay), UPNP/DLNA, Bluetooth
USB 2.0 USB disky, NAS disky


Perfektní společník pro streamování
Jako samostatné zařízení je MX-Stream perfektním doplňkem pro jakýkoli integrovaný zesilovač nebo DAC se vstupem USB B. Nejen, že vnitřní technologie MX-Stream je špičková, ale každý analogový obvod v integrovaných analogových zesilovačích vykazuje zvýšený výkon, pokud jsou digitální obvody a napájecí zdroje odděleny od analogových obvodů. Napájecí zdroje pro předzesilovače a výkonové zesilovače generují magnetické pole, které negativně ovlivňuje výkon vlastních digitálních obvodů. Proto došlo k oddělení streamovacího zařízení od zesilovacích komponent a tím se dosáhne špičkové zvukové úrovně, a to hlavně za přijatelnou cenu. Toto řešení napomáhá i k delší životnosti našich zesilovačů a streamerů.


.

Technické parametry

Streamovací služby Shareport (Airplay), UPNP/DLNA, Bluetooth
Plně připraveno na Roon a certifikováno
Popporované formáty Síťový bridge s vysokým rozlišením
Síťové a kompatibilní s jakýmkoli moderním DAC se vstupem USB
Kompletně optimalizováno pro bitově dokonalý zvuk:
- Software pro přehrávání audiofilů
- Regulace nízkého hluku a detoxikační sekce
- Sekce hodin s nízkým fázovým šumem USB a Wifi
- Časově synchronizované, fázově prokládané, kondenzátorové předregulátory s násobičem
Ripování CD (vyžaduje externí USB CD mechaniku)
Lze ovládat pomocí chytrých zařízení a PC/laptopu
Dosah Bluetooth připojení 10 m
Vstupy 2x USB A
1 x Micro USB B (PC-Detox)
Síť (Ethernet, Wifi 802.11 b/g/n/d/e/h/i)
Bluetooth (Bluetooth Classic + EDR v2.1, v3.0, v4.0 a Low Energy)
Zvukové formáty: PCM 32bit/352,8kHz, DSD256
Vnitřní úložiště: 16 GB
Výstupy USB A s optimalizovaným zvukem
HDMI (video)
 
Výstupní napětí 18V/1A DC (součástí balení)
Hmotnost 1,91 Kg
Rozměry 56 x 220 x 215mm (V x Š x H)
Obsah balení: Adaptér Yamaha WXAD-10
Wifi anténa, napájecí adaptér, příručka pro rychlý start

Máte dotazy? Napište nám ...