Mudra Akustik Power strip LB2 filtr - 6 s - stříbrná

Mudra Akustik Power strip LB2 filtr - 6 s - stříbrná

Výrobce: Mudra Akustik

Precizně provedená zásuvková lišta se šesti zásuvkami, kvalitním dvoustupňovým vf filtrem a přepěťovou ochranou. Precizní zásuvky typu SHUKO se záklopkou (zavřené krytí IP54) jsou ve standardní konfiguraci 2 před a 4 za filtrem. Komponenty Mudra Akustik jsou ručně vyráběné v německé manufaktuře, proto lze základní provedení po dohodě do urcité míry i modifikovat podle potřeb zákazníka - např. jinou konfiguraci zásuvek. Lišta se dodává včetně odpojitelného kvalitního přívodního kabelu 1,5 m.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Skříňka je vyrobena z taženého, stříbrně eloxovaného masivního profilu. Zásuvky typu SHUKO jsou vybaveny záklopkou, která kontakty momentálně nevyužitých závuvek perfektně chrání proti prachu. Lišta se standardně dodává s odpojitelným přívodním kabelem délky 1,5 m. Pro připojení do lišty má kabel koncovku powerCON se zámečkem, který zabraňuje nežádoucímu rozpojení. Na opačné straně kabelu je univerzální zástrčka SHUKO do CZ zásuvek. Zástrčka přívodního kabelu i zásuvky v liště mají označenou fázi, a tak lze pomocí přímých nebo překřížených přívodních kabelů k přístrojům snížit, nebo zcela odstranit svodová nebo naindukovaná napětí na jejich šasi. Tím lze snížit vyrovnávací proudy mezi nimi, které snížují odstup užitečného signálu od rušení. Označení umožňuje zachovat optimální polaritu sítě do přístrojů i při jejich přepojování.
Pro vyčištění napájecího napětí je lišta je vybavena kvalitním širokopásmovým 16 A vf filtrem, který polačuje symetické i nesymetricé vf rušení a částečně snižuje hladinu rušení i na vstupu u nefiltrovaných zásuvek. Zapojené komponenty jsou chráněny precizní přepěťovou ochranou s velkou jímací kapacitou.

Technické parametry

Přívodní zásuvka powerCon 20A
Počet vývodů 2 nefiltrované - pro koncové zesilovače
4 filtrované - pro zdroje signálu
Druh zásuvek SCHUKO (značená fáze)
Uváděné parametry
použitého fitru
16 A
100 kHz - 70 MHz > 38 dB
 200 kHz - 30MHz > 60 dB
Max proud přepěťové ochrany 40 000 A (8/20us)
Propojovací vodiče Vysoce čistá měď 2,5 mm2
Maximální síťové napětí 250VAC /50-60Hz
Maximální proud 16 A AC
Rozměry (š x v x h) 540 x 70 x 105 mm
Standardně dodávaný
přívodní kabel
Stíněný, délka 1,5 m
vysoce čistá měď 3 x 2,5 mm2
Hmotnost 1,8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...