Mudra Akustik Power Cable Standard (Schuko-CZ/C19) - 1 m
  • Doprava zdarma

Mudra Akustik Power Cable Standard (Schuko-CZ/C19) - 1 m

Výrobce: Mudra Akustik

Kvalitní síťový kabel osazený vysoce kvalitními koncovkami. Přívodní koncovka ABL SCHUKO- CZ, výstupní koncovka C19. Kvalitní 100% stíněný vzájemně kroucený síťový kabel o průřezu 3 x 2,5mm2. Konstrukce kabelu minimalizuje vyzařování a průnik jak elektrického, tak magnetického pole. Chrání tak okolí proti vyzařování z kabelu, stejně jako proti průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod. Konstrukce kabelu má zlepšené stínění, pružnost, pevnost a odolnost proti ohybu. Koncovky mají označenou fázi. Kabel lze dodat i v délce podle potřeby + 324 Kč za 0,5 m. Kabel pro připojení přístrojů do zásuvkové lišty nebo filtru nejen Mudra Akustik.

Délka kabelu
Na objednávku
Do 2 týdnů
2 241 Kč
92,98 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Každý nestíněný kabel vyzařuje směs rušení. Ta se přenáší na ostatní propojovací kabely a citlivé vstupní obvody zesilovačů. Kabel LoRad nepropouští téměř žádné pole, které by své okolí ovlivňovalo a snižuje zdraví škodlivou úroveň elektromagnetického pole v místnosti. Vyzařování je sníženo ve dvou stupních. Prvním je vnější stínění vodičů, které mnimalizuje střídavé elektrické pole vyzařované z kabelu a pronikající do kabelu. Tím se také potlačuje vysokofrekvenční rušení. Magnetické pole potlačuje pevné vzájemné zkoucení vodičů v malém stoupání. Konstrukce s stínění zároveň zabraňuje i průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod.
Výsledkem sníženého rušení je čistší zvuk, přesnější přechody a zlepšený zvukový prostor. Zvuk je detailněší. Pomocí těchto kabelů jsou rušivé signály potlačeny o několik dB, a ve zvuku se objeví více do té doby skrytých detailů. Vzhledem ke stále zvyšujícím se elektromagnetickému smogu v životním prostředí, jsou kabely s nízkým vyzařováním stále více potřebné i ze zdravotního hlediska, protože je prokázáno, že střídavé magnetické pole ovlivňuje růst buněk.
Největší rozdíl tohoto nového kabelu oproti předchozímu spočívá v použití polovodivého nylonu pro stínění. Ten zajišťuje dokonalejší stínění, vyšší pevnost v ohybu a tahu, vyšší odolnost vůči vnějšímu prostředí a nižší mikrofoničnost. Polovodivý nylon pro stínění byl v laboratorních testech vyhodnocen jako nejlepší materiál pro stínící vrstvu jak ze stínících, tak bezpečnostních parametrů. Kontakt se stínícím opletem zajišťuje vysoce flexibilní licna.
Kabel je vhodný pro připojení audio komponentů i s vysokých výkonem.
Barevné provedení: Ice blue

Technické parametry

Přívodní koncovka ABL Schuko-CZ
Výstupní koncovka IEC C19
Průřez 3 x 2,5 mm2
Vodiče 204 x 0,1 mm pocínovaná OFC 
Izolace 2 x PVC
Výplň 3 x přízový provázek
Připojení stínící fólie Vysoce flexibilní lanko
pocínovaná OFC 66x0,07 mm
Fixace vodičů a izolace Tkaná polyesterová páska
Stínění Tkaná polovodivá nylon/karbonová páska
Vnější plášť PVC
Impedance 0,016 Ω / 1,5 m
Provozní napětí 110-250 V
Proudová zatižitelnost 10 A
Vnější průměr 11 mm

Máte dotazy? Napište nám ...