Mudra Akustik Mini-Filtr 16 A
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

Mudra Akustik Mini-Filtr 16 A

Výrobce: Mudra Akustik

Precizně provedený modul Mini - Filtr se dvěma filtrovanými zásuvkami. Samostatný modul filtru např. pro zlepšení obrazu nebo zamezení vypínání televizoru špičkami z rozvodné sítě, odstranění rušení způsobeného zdrojem z PC a pod. Vstupní konektor powerCON 20A, kvalitní dvoustupňový 16 A vf filtr. Výstup pro přístroje 2 precizní zásuvky typu SHUKO se záklopkou (zavřené krytí IP54) s označenou fázovou dutinkou. Filtr se dodává včetně kvalitního stíněného přívodního kabelu 1,5 m.

Skladem
12 450 Kč
531,48 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Skříňka je vyrobena z taženého, stříbrně eloxovaného masivního profilu. Připojení kabelem s koncovku powerCON 20A se zámečkem, který zabraňuje nežádoucímu rozpojení. Zásuvky pro přístroje typu SHUKO jsou vybaveny záklopkou, která kontakty momentálně nevyužitých závuvek perfektně chrání proti prachu. Zásuvky pro přístroje mají označenou fázi, a tak lze pomocí přímých nebo překřížených přívodních kabelů k přístrojům snížit, nebo zcela odstranit svodová nebo naindukovaná napětí na jejich šasi. Tím lze snížit vyrovnávací proudy mezi nimi, které snížují odstup užitečného signálu od rušení. Označení umožňuje zachovat optimální polaritu sítě do přístrojů i při jejich přepojování.
Pro vyčištění napájecího napětí je modul vybaven kvalitním širokopásmovým 16 A vf filtrem, který potlačuje symetické i nesymetricé vf rušení.

Komponenty Mudra Akustik jsou ručně vyráběné v německé manufaktuře, proto lze základní provedení po dohodě do urcité míry i modifikovat podle potřeb zákazníka - např. jinou konfiguraci zásuvek.

Technické parametry

Přívodní zásuvka powerCon 20 A
Počet vývodů 2 filtrované
Druh zásuvek SCHUKO (značená fáze)
Uváděné parametry
použitého fitru
16 A
com. mode max 85 dB / 2,5 MHz
dif. mode max 70 dB / 0,18 MHz
Propojovací vodiče Vysoce čistá měď 2,5 mm2
Maximální síťové napětí 250 VAC /50-60Hz
Maximální proud 16 A AC
Rozměry (š x v x h) 180 x 120 x 105 mm (včetně konektorů a nožiček)
Dodávané příslušenství Odpojitelný stíněný kabel, délka 1,5 m
vysoce čistá měď 3 x 2,5 mm2
Koncovky Shuko CZ, PoweCon 20 A
Hmotnost 1,2 kg

Máte dotazy? Napište nám ...