Monitor Audio Silver AMS 7G - černá lesklá
 • Doprava zdarma

Monitor Audio Silver AMS 7G - černá lesklá

Výrobce: Monitor Audio

Dvoupásmové uzavřené reproduktory pro efektový kanál Dolby Atmos Silver AMS. Osazené jedním výkonným sředobasovým reproduktorem o průměru 133mm (5 1/4'') s membránou C-CAM pro přesné basy a 1x 25mm výškovým reprouktorem Gold Dome tweeter s UD Waveguide II s vynikajícími výškami. Frekvenční rozsah 76 Hz - 35 kHz a zatížením až 60 W. Možnost položení na hlavní reproduktory nebo zavěšení na zeď.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
24 990 Kč
1 065,30 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Silver 7G

Nová a vylepšená řada Monitor Audio Silver 7G je ztělesněním kvality a audio odbornosti v rámci desetiletých zkušeností. Díky pečlivému výběru dýh ze skutečného dřeva přichází nová řada s decentním a rafinovaným designem, který je dokonalým protipólem velmi silného zvuku, kterou značka Monitor Audio zosobňuje. Oproti předchozí oblíbené řade Silver přichází Monitor Audio se špičkovým výkonem pomocí nejnovějších driverů s kovovým kuželem a technologií Rigid Surface Technology II, díky které je přednes hudby přesnějším a má podstatně menší zkreslení než kdy dříve. Tato technologie je zcela jedinečná díky svému šestihrannému vzoru. RST II je tedy odolnější a tužší než-li ostatní konstrukce driverů a díky tomu nabízí zcela vynikající směrovost za všech podmínek.

S novou řadou Silver 7G uslyšíte detaily, které jste nikdy předtím neslyšeli a to díky kombinaci lehkých kovů a keramiky ve výškových reproduktorech C-CAM, které vám poskytnou ten druh čistého zvuku, který doma jen málokdy uslyšíte.


 • Schválený přídavný modul pro efektový kanálDolby Atmos®
  s možností položení na hlavní reproduktory odráží zvuk od stropu
  vytváří další rozměr zkového prostoru u domácího kina
 • Lze umístit přímo na přední a/nebo zadní reproduktory v sestavě
  dvou nebo čtyř reproduktorů Dolby Atmos® pro lepší atmosféru
 • Jsou navrženy tak, aby ladily s reproduktory Silver 300 7G
  a šli použít i v jakémkoli systému domácího kina
 • Závěsný systém pro snadnou instalaci na zeď
 • Výškový reproduktor C-CAM s Gold Dome kalotou a
  optimalizovaným zvukovodem pro realističtější zvuk
 • Středobasový reproduktor o průměru 134 mm (5 1/4")
  C-CAM s technologií Rigid Surface Technology (RST) II
  pro čistý zvuk
 • Vyrábějí se v leslé černé nebo saténově bílé

Britský design

S čistými liniemi a elegantními proporcemi je nová řada Silver 7G vytvořena pro zcela každý druh domácího interiéru. Díky tomu dokonale zapadne do jakéhokoliv prostředí a zároveň zůstane minimalistickou dominantou ve vaší místnosti. Na výběr máte ze dvou různých provedení. Stále váháte? Řada Silver 7G patří jednoznačně do audiofilní kategorie, která je schopná vytvořit zcela sejsmickou úroveň basů.


O značce Monitor Audio

Společnost byla založena v roce 1972 Mo Iqbalem, který započal výrobu v továrně v Tevershamu poblíž Cambridge v Anglii. V roce 1976 společnost Monitor Audio přišla s vlastním výrobním procesem a přestěhovala se do továrny v srdci Essexu. Samotná značka přinesla hifi světu několik technologií, díky kterým je známá po celém světě.


 • Membrána C-CAM, konvenční reproduktorové kužely se při provozu mohou ohýbat, což může mít za následek značnou úroveň slyšitelného zkreslení. Pomocí materiálu původně vyvinutého v leteckém průmyslu vytvořil Monitor Audio kužely reproduktorů, které mají vysokou odolnost proti namáhání v ohybu, což má za následek plynulý přechod zvukových frekvencí.
 • Zlacený vrchlík C-CAM, který byl poprvé představen ve druhé polovině 80. let minulého století, je postaven na technologii kovového výškového reproduktoru vyrobeného v roce 1985. Monitor Audio anodizuje svou hliníkem/hořčíkovou slitinou potaženou keramikou a vytváří tenčí, lehčí a pevnější kopuli, která je extrémně účinná a méně náchylná ke zkreslení zvuku.
 • RST, neboli Rigid Surface Technology, je inspirovaná japonským uměním  , posiluje kužel reproduktoru a umožňuje reproduktorům Monitor Audio používat tenčí, osvětlené a citlivější C-CAM kužely, což znamená vyšší rychlost a přesnost a také výrazně nižší zkreslení.
 • Více

Technické parametry

Systém 2 pásmový, uzavřený
Reproduktory

1 x středobasový 133 mm (5 1/4") RST II
1 x výškový 25 mm (1") C-CAM kalota - Gold Dome

Frekvenční rozsah 76 Hz - 35 kHz (- 6 dB)
Citlivost 87 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω  /  4.0 Ω  (230 Hz)
Maximální akustický tlak (SPL) 102 dB
Maximální příkon (RMS) 60 W
Doporučený výkon zesilovače 30 - 60 W
Dělící frekvence výhybky 2 kHz
Ozvučnice Uzavřená
Terminály Sngle-wire
Rozměry skříně (š x v x h) 185 x 185 x 313 mm
Hmotnost 4 kg
Provedení černý klavírní lak,
saténová bílá

Máte dotazy? Napište nám ...