Monitor Audio Silver 100 7G - přírodní ořech
  • Doprava zdarma

Monitor Audio Silver 100 7G - přírodní ořech

Výrobce: Monitor Audio

Dvoupásmová regálová reprosoustava Silver 100 s jedním výkonným basovými reproduktorem o průměru 203mm (8'') s membránou C-CAM pro hlubší a přesné basy, 25mm výškovým reprouktorem Gold Dome tweeter s UD Waveguide II s vynikajícími výškami, frekvenčním rozsahem 35Hz - 35kHz a celkovým výkonem až 120W.

Barevné varianty
Skladem
28 990 Kč
1 202,76 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Silver 7G

Nová a vylepšená řada Monitor Audio Silver 7G je ztělesněním kvality a audio odbornosti v rámci desetiletých zkušeností. Díky pečlivému výběru dýh ze skutečného dřeva přichází nová řada s decentním a rafinovaným designem, který je dokonalým protipólem velmi silného zvuku, kterou značka Monitor Audio zosobňuje. Oproti předchozí oblíbené řade Silver přichází Monitor Audio se špičkovým výkonem pomocí nejnovějších driverů s kovovým kuželem a technologií Rigid Surface Technology II, díky které je přednes hudby přesnějším a má podstatně menší zkreslení než kdy dříve. Tato technologie je zcela jedinečná díky svému šestihrannému vzoru. RST II je tedy odolnější a tužší než-li ostatní konstrukce driverů a díky tomu nabízí zcela vynikající směrovost za všech podmínek.

S novou řadou Silver 7G uslyšíte detaily, které jste nikdy předtím neslyšeli a to díky kombinaci lehkých kovů a keramiky ve výškových reproduktorech C-CAM, které vám poskytnou ten druh čistého zvuku, který doma jen málokdy uslyšíte.


  • 1x 1'' (25mm) výškový reproduktor C-CAM Gold Dome s vlnovodem Uniform Dispersion pro živější zvuk.
  • 1x 8'' (203mm) C-CAM basový reproduktor s RST II


Britský design

S čistými liniemi a elegantními proporcemi je nová řada Silver 7G vytvořena pro zcela každý druh domácího interiéru. Díky tomu dokonale zapadne do jakéhokoliv prostředí a zároveň zůstane minimalistickou dominantou ve vaší místnosti. Na výběr máte z pěti různých provedení a to od klasiky po současnost. Dýha ze skutečného dřeva, včetně nových možností jasanu a ořechu jen podtrhuje přirozený vzhled a zvuk. Stále váháte? Řada Silver 7G patří jednoznačně do audiofilní kategorie, která je schopná vytvořit zcela sejsmickou úroveň basů. Díky optimálnímu zatlumení může být umístěna poměrně blízko zadní zdi. Pro dosažení optimálního zvuku je obvyklá vzdálenost mezi reprosoustavou a stěnou cca 30cm.


O značce Monitor Audio

Společnost byla založena v roce 1972 Mo Iqbalem, který započal výrobu v továrně v Tevershamu poblíž Cambridge v Anglii. V roce 1976 společnost Monitor Audio přišla s vlastním výrobním procesem a přestěhovala se do továrny v srdci Essexu. Samotná značka přinesla hifi světu několik technologií, díky kterým je známá po celém světě.


  • Membrána C-CAM, konvenční reproduktorové kužely se při provozu mohou ohýbat, což může mít za následek značnou úroveň slyšitelného zkreslení. Pomocí materiálu původně vyvinutého v leteckém průmyslu vytvořil Monitor Audio kužely reproduktorů, které mají vysokou odolnost proti namáhání v ohybu, což má za následek plynulý přechod zvukových frekvencí.
  • Zlacený vrchlík C-CAM, který byl poprvé představen ve druhé polovině 80. let minulého století, je postaven na technologii kovového výškového reproduktoru vyrobeného v roce 1985. Monitor Audio anodizuje svou hliníkem/hořčíkovou slitinou potaženou keramikou a vytváří tenčí, lehčí a pevnější kopuli, která je extrémně účinná a méně náchylná ke zkreslení zvuku.
  • RST, neboli Rigid Surface Technology, je inspirovaná japonským uměním  , posiluje kužel reproduktoru a umožňuje reproduktorům Monitor Audio používat tenčí, osvětlené a citlivější C-CAM kužely, což znamená vyšší rychlost a přesnost a také výrazně nižší zkreslení.
  • Více

Technické parametry

Systém 2 pásmový, bassreflex
Frekvenční rozsah 35Hz - 35kHz
Citlivost 87,5 dB (1 W / 1 m)
Jmenovitá impedance 8Ω  
Minimální impedance 4.9 Ω  (250 Hz)
Maximální akustický tlak (SPL) 106 dBA (pár)
Maximální příkon (RMS) 120 W
Doporučený výkon zesilovače 40 - 120 W
Dělící frekvence výhybky 2,3 kHz
Port frekvence 42 Hz
Bassreflex HiVe II
Reproduktory

1 x basový 203mm (8") RST II
1 x výškový 25 mm (1") C-CAM kalota - Gold Dome 

Rozměry skříně (š x v x h) 230 x 375 x 332 mm
Hmotnost

9,4kg

Provedení přírodní ořech, světlý dub, černý dub,
černý klavírní lak, saténová bílá

Máte dotazy? Napište nám ...