Mark Levinson No5909 - černá
  • Doprava zdarma

Mark Levinson No5909 - černá

Výrobce: Mark Levinson

Konstrukce sluchátek Mark Levinson № 5909 je bezdrátová, uzavřená s vysokým rozlišením a funkcí k potlačením hluku z okolí.  Měniče jsou o velikosti 40 mm potažené beryliem. Bluetooth 5.1 s kodekem LDAC, který zpracuje zvuk až 24-bitů / 96 kHz. Impedance sluchátek je 32 Ω s pasivní frekvenšní odezvou 10 Hz - 40 kHz. a SPL 98 dB. Doba přehrávání hudby se zapnutými funkcemi BT a ANC je 30 hodin a to díky Lithium-iontová baterii (750 mAh / 3,7 V).  

Barevné varianty
Skladem
24 990 Kč
1 067,24 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

RODOKMEN MARK LEVINSON

Již 50 let nastavuje nejvyšší standardy v reprodukci zvuku a pro Hi-Fi znamená to, co Lamborghini, Porsche nebo Ferrari pro svět automobilů. Mark Levinson je ikonická značka, pojmenovaná po svém legendárním zakladateli, která zanechala nesmazatelnou stopu díky svým audio výrobkům s referenční zvukovou kvalitou.

Na světové výstavě CES v roce 2022 tým Marka Levinsona představil svůj nejnovější počin, kterým se snaží navázat na odkaz značky. První sluchátka pod značkou Mark Levinson dostaly, stejně jako ostatní produkty značky, číselné označení № 5909. V souladu s nejnovějšími trendy se jedná rovnou o bezdrátový model s adaptabilním potlačením hluku z okolí, který je určen pro nejvášnivější milovníky referenčního poslechu. Zvukový profil byl inženýry profesionálně vyladěn na křivku akustické odezvy, která dosáhla nejvyššího subjektivního hodnocení v poslechových testech, vyvinutých společností během desetiletí výzkumu preferencí poslechu a vědy o akustice.BEZKONKURENČNÍ VÝKON VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

Návrh № 5909 spoléhá na komponenty, materiály a technologie nejvyšší kvality jako jsou 40 mm měniče potažené beryliem a připojení Bluetooth 5.1 s vysokým rozlišením a podporou kodeků SBC, AAC, aptX Adaptive a LDAC (široce užívaný kodek s nejvyšší šířkou pásma, který ve spojení s kompatibilním zařízením pro přenos, dokáže zpracovat rozlišení zvuku 24-bitů / 96 kHz), velmi pohodlný, kůží potažený hlavový most z paměťové pěny, eloxovaný hliníkový třmen a luxusní vyměnitelné náušníky s metalickým automobilovým lakem. Zvukové kvality tak beze zbytku splňují přísné standardy pro certifikaci Hi-Res Audio.NAVRŽENO PRO CESTOVÁNÍ

Ponořte se hluboko do své hudby a během cestování se nenechte rušit hlukem okolí. Technologie adaptabilního aktivního potlačení hluku (Adaptive Active Noise Cancellation) nabízí tři režimy pro prvotřídní zvukovou izolaci, zatímco volitelný režim Ambient Aware ponechává situační povědomí. Pevné pouzdro na přenášení diskrétně ukládá kompletní sortiment kabelů a příslušenství, včetně nabíjecích kabelů USB-C, zvukového adaptéru do letadla a leštícího hadříku z mikrovlákna. Životnost baterie je deklarována mezi 30 hodinami (se zapnutým aktivním potlačením hluku) a 34 hodinami (s vypnutým potlačením hluku). No. 5909 vydrží hrát až 6 hodin již po pouhých 15 minutách nabíjení.
POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ

Na pravém sluchátku jsou tři ovládací tlačítka, kterými můžete zvýšit nebo snížit úroveň hlasitosti, přijmout nebo ukončit telefonní hovor a během přehrávání přeskočit vpřed / vzad. Prostřední tlačítko aktivuje hlasového asistenta. V aplikaci Mark Levinson Headphones (zdarma pro iOS a Android) můžete zvolit režim potlačení hluku nebo vybrat některé ze tří nastavení EQ. Zároveň zde můžete nastavit časový interval pro automatické vypnutí sluchátek v případě, že nebude detekován zvukový signál. Sluchátka lze samozřejmě připojit nejen bezdrátově, ale můžete je připojit i kabelem, který je součástí dodávky.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KONVERZACE

Komunikujte pohodlně téměř v jakémkoli prostředí. Čtyři směrové mikrofony s funkcí Smart Wind Adaptation zabraňují rušení vašeho hlasu okolním hlukem nebo větrem. Spojte se s rodinou, chatujte s přáteli nebo s dokonale čistým zvukem za všech okolností. 

Technické parametry

Typ Bezdrátová sluchátka
s vysokým rozlišením a potlačením hluku z okolí
Měniče 40 mm beryliový
Frekvenční rozsah  (pasivní) 10 Hz - 40 kHz
Frekvenční rozsah  (aktivní) 20 Hz - 20 kHz
Citlivost mikrofonu: :  -32 dBV @ 1 kHz / Pa
Jmenovitý akustický tlak 98 dB
Jmenovitá impedance 32 Ω 
Maximální zátěž 100 mW
Verze profilu Bluetooth  A2DP 1.3.1, AVRCP 1.6, HFP 1.7.1
Přenášený výkon Bluetooth < 8 dbm
Frekvence Bluetooth: 2,402 GHz - 2,480 GHz
Bluetooth přenášená modulace GFSK, π/4 DQPSK / 8DPSK
Konstrukce uzavřená
potlačení hluku (ANC) se třemi režimy
Hmotnost (bez kabelu) 340 g
Obsah balení

1 x № 5909
1 x Pevné pouzdro na přenášení
1 x adaptér USB-C na USB-A
1 x 3,5 mm až 6,3 mm audio adaptér
1 x Audio adaptér do letadla
1 x 4 m USB-C na 3,5 mm audio kabel
1 x 1,25 m USB-C na 3,5 mm audio kabel
1 x 1,25 m USB-C nabíjecí kabel
1 x leštící hadřík z mikrovlákna

Máte dotazy? Napište nám ...