Marantz SR8015 - černá
 • Doprava zdarma

Marantz SR8015 - černá

Výrobce: Marantz

11.2 kanálový AV receiver s celkovým výkonem až 205 W na kanál a kompatibilitou pro 8K (60Hz), zabudovanou multiroom technologií HEOS, možnosti ovládání skrze hlasového asistenta, možnosti streamovaných formátů FLAC, AIFF, DSD, atd. a možnosti vícekanálového zvuku Dolby Atmos, Auro 3D, IMAX Enhanced a další.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
71 490 Kč
2 974,81 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vlajková loď značky Marantz

Marantz již dlouho nastavuje standard pro AV zesilovače kombinující zdatnost domácího kina s nejkvalitnějším zvukem a SR8015 posouvá tuto schopnost na další úroveň. Zažijte ohromující kvalitu zvuku společně s úžasným detailem a hloubek. Tato vlajková loď AV zesilovačů označuje vrchol výroby značky Marantz s centrálně namontovaným toroidním transformátorem, měděným pláštěm a symetrickým monolitickým designem. Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, dále podporou různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR. Tato vlajková loď značky Marantz je díky mnohaletým zkušenostem vyladěna k dokonalosti.


 • Výkon
  Marantz SR8015 poskytuje až 205 W na kanál
 • Kompatibilita DTS:X Pro
  DTS:X je schopno zpracovat až 13 kanálů
 • Nejmodernější technologie pro domácí kino
  Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4: 4: 4 a BT.2020

Vyjímečný výkon a design

Díky bezkonkurenčnímu výkonu je nový špičkový AV zesilovač SR8015 vyroben pro ty, kteří si chtějí dopřát dokonalý zvukový a obrazový zážitek ve spojení s nejnovějšími funkcemi. Jeho symetricky monolitický design zesilovače mu dává 11 identických kanálů zesilovače, každý s výkonem 205 W na kanál, pro bezproblémovou integraci prostorového zvuku. Součástí konstrukce je také velký toroidní transformátor, namontovaný centrálně pro mechanické vyvážení, měděné šasi, vybrané vysoce kvalitní zvukové komponenty v celém rozsahu a vysoce kvalitní terminály reproduktorů.

Nový Marantz SR8015 obsahuje 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje 8K /60Hz a 4K/ 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nové technologii a specifikacím HDMI vám nový SR8015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních video zdrojů až do 8K kvality. SR8015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací.


Nejnovější technologie

Pociťte každý rozměr v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4. Užijte si reproduktorový systém prostorového zvuku 7.1 nebo 9.1 a až šest dalších stropních reproduktorů nebo čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos pro špičkový zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsah. Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá technologie Dolby Atmos Height Virtualization Technology hlubokého vnímání lidského zvuku Dolby Atmos a vytváří tak zvuk horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače.

Pohlcující zvukový obsah DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus pro všechny vaše oblíbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.


Technologie IMAX a Auro-3D

Získejte ten nejprémiovější zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, samotný zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Sledujte jasnější obrazy, pociťte pohlcující, srdcervoucí zvuk a zažijte prémiový obsah digitálně předělaný pomocí technologie IMAX.

Úplným ponořením posluchače do zvukového prostředí poskytuje Auro-3D. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 Auro-3D konfiguraci včetně horního prostorového kanálu nebo reproduktor „Voice of God“ nad poslechovou pozicí s přidaným zesílením pro nastavení 13.1. Podporován je také Auro-Matic, průkopnický algoritmus míchání, který převádí starší obsah do formátu Auro-3D.


HEOS: Perfektní Řešení pro Bezdrátový Multi-Room Streaming

Se zabudovanou technologií HEOS se receiver SR8015 stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou. Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2.


Hlasový asistenti

Užijte si snadné ovládání hlasem a flexibilitu hlavních systémů hlasového ovládání spolu s technologií HEOS. Pomocí klíčových příkazů Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri můžete požádat o přehrání oblíbené hudby, změnu hlasitosti přeskočení na další skladbu, přepnutí vstupu a pod. Dostupnost funkcí se u jednotlivých systémů liší, proto si je můžete vyzkoušet a optimální vybrat podle osobních preferencí.

 • AirPlay2 + Apple Siri
  Můžete streamovat hudbu z oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledavat z YouTube a Netflixu, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a ze zdrojů AirPlay2 poslouchat dokonale synchronizovaný zvuk přes reproduktory.
 • Amazon Alexa
  Pomocí hlasového hlasových příkazů můžete ovládat streamování z oblíbené hudební služby v HEOS zařízení. Můžete požádat Alexu, o přehrávání hudby z Tidal, Spotify, Amazon Music a dalších. Přepínat mezi vstupy - např Blu-ray, DVD, Media Player, řídit přehrávání, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo zcela ztlumit - Mute.
 • Google Assistant
  Aplikace Google Assistant z domovských Google stránek. Po spuštění přehrávání hudby přes aplikaci HEOS můžete požádat asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další funkce.

Technické parametry

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů 11
Výstupní výkon - přední kanály 140 W + 140 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,05 % THD)
175 W + 175 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)
Doporučená impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Vstupy audio 7+1 Linka
1 x Phono
2 x Digitál SPdif koaxiál
2 x Digitál SPdif optika TOSLink
1 x Bluetooth
1 x USB A
Výstupy audio 13 x Repro
2 x Pre Subwoofer
1 x 2. zóna
1 x Sluchátka

Video konektivita

Video vstupy 7 + 1 přední HDMI
4+1 analog video kompozitní signál
3 x analog video komponentní signál
Video výstupy 2+1 HDMI
2 x analog video kompozitní
1 x analog video komponentní
Podpora HDMI video 8K (60Hz) / 4K (120Hz) 
Dolby Vision, Hybrid Long Gama (HLG)
3D, HDR+, Dynamic HDR, ALLM
Protikopírovací ochrana HDCP 2.3
Analogová video konverze ano
Zpětný zvukový kanál z TV e ARC

Prostorový zvuk 

DTS DTS HD Master / DTS:X / DTS:X Pro
DTS Neo:X / DTS Neural:X / DTS:Virtual X
IMAX IMAX Enhanced
Auro 3D Ano
MPEG-H Ano
Dolby Dolby True HD / Dolby Surround / Dolby ProLogic IIz
Dolby Atmos / Dolby Height Virtualization
Stereo Multichannel Stereo
Zlepšení zvuku Compressed audio Enhancer MDAX2
Audyssey MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ
Dynamic Volume
Audyssey LFC

Síť a Funkce

Kabelové LAN Ethernet
Bezdrátové Wi-Fi 2,4 / 5 GHz, dvě antény
Bluetooth pro sluchátka Bluetooth Re-transmit
DSD Audio streaming 2.8/5.6 MHz
Hlasový asistenti Amazon Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Podpora streamování AirPlay2
Multiroom technologie HEOS
Podporované streamovací formáty MP3 / WMA / AAC
FLAC / FLAC HD / ALAC / WAV - 24 bit / 192 kHz 
DSD 2,8 / 5,6 MHz
FLAC HD (192/24)
Přehrávání bez mezer (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
Podpora služeb Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln

Všeobecné

APP pro mobilní zařízení Android / iOS
Spotřeba 780W
Rozměry (š × v × h) 440 x 185 x 450 mm (max)
Hmotnost 20,9 kg

Máte dotazy? Napište nám ...