Marantz SR7015 - stříbro/zlatá

Marantz SR7015 - stříbro/zlatá

Výrobce: Marantz

11.2 kanálový AV receiver s celkovým výkonem až 200W na kanál, kompatibilitou s rozhraním 8K, Phono předzesilovačem pro MM, s možnostmi pro streamování, multiroom aplikace HEOS, ovládáním pomocí hlasových asistentů a podporou formátů FLAC, WAV, ALAC, atd.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Opravdu prostorový zvuk

Ponořte se do ohromujícího 3D prostorového zvuku s nejkompletnější podporou formátu, včetně Auro-3D a IMAX Enhanced. SR7015 snadno zvládne i ty nejnáročnější scény v akčních filmech a nabízí také nejhudebnější přehrávání zvuku. Stylový hliníkový přední panel s osvětleným displejem představuje typický luxus, který Marantz nabízí. Streamujte hudbu z předních služeb a poslouchejte hudbu v celém domě s integrovaným systémem HEOS. Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR.


 • Prémiový 9 kanálový AV receiver
  Až 200 W na jeden kanál
 • Podpora nejnovějších technologií 8K / 4K
 • Zabudovaný multiroomový systém HEOS

Výkonný AV receiver

Díky samostatným silnoproudým výkonným zesilovačům na všech kanálech poskytuje SR7015 výkon 200 W na kanál. Díky schopnosti ovladače s nízkou impedancí nabízí provozní stabilitu s širokou škálou reproduktorů pro vyvážený a kvalitní zvuk. Režim Auto Eco upravuje výkon reproduktorů na základě úrovně hlasitosti a ekologického měřiče na obrazovce, čímž zajišťuje snížení spotřeby energie v reálném čase, aniž by byl obětován vynikající zvuk Marantz. SR7015 obsahuje 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nejnovější technologii HDMI a specifikacím vám nový SR7015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních zdrojů videa až do 8K kvality. SR7015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací.


HEOS: Perfektní Řešení pro Bezdrátový Multi-Room Streaming

Se zabudovanou technologií HEOS se receiver SR7015 stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou. Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2.


Hlasový asistenti

Užijte si snadné ovládání hlasem a flexibilitu hlavních systémů hlasového ovládání spolu s technologií HEOS. Pomocí klíčových příkazů Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri můžete požádat o přehrání oblíbené hudby, změnu hlasitosti přeskočení na další skladbu, přepnutí vstupu a pod. Dostupnost funkcí se u jednotlivých systémů liší, proto si je můžete vyzkoušet a optimální vybrat podle osobních preferencí.

 • AirPlay2 + Apple Siri
  Můžete streamovat hudbu z oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledavat z YouTube a Netflixu, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a ze zdrojů AirPlay2 poslouchat dokonale synchronizovaný zvuk přes reproduktory.
 • Amazon Alexa
  Pomocí hlasového hlasových příkazů můžete ovládat streamování z oblíbené hudební služby v HEOS zařízení. Můžete požádat Alexu, o přehrávání hudby z Tidal, Spotify, Amazon Music a dalších. Přepínat mezi vstupy - např Blu-ray, DVD, Media Player, řídit přehrávání, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo zcela ztlumit - Mute.
 • Google Assistant
  Aplikace Google Assistant z domovských Google stránek. Po spuštění přehrávání hudby přes aplikaci HEOS můžete požádat asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další funkce.

Technické parametry

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů 9
Výstupní výkon - přední kanály 125 W + 125 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,05 % THD)
165 W + 165 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)
Doporučená impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Vstupy audio 6+1 x Linka
1 x Phono
2 x Digitál SPdif koaxiál
2 x Digitál SPdif optika TOSLink
1 x Bluetooth
1 x USB A
Výstupy audio 11 x Repro
2 x Pre Subwoofer
1 x 2. zóna
1 x Sluchátka

Video konektivita

Video vstupy 7 + 1 přední HDMI
3+1 analog video kompozitní signál
3 x analog video komponentní signál
Video výstupy 3 x HDMI
2 x analog video kompozitní
1 x analog video komponentní
Podpora HDMI video 8K (60Hz) / 4K (120Hz) 
Dolby Vision, Hybrid Long Gama (HLG)
3D
Protikopírovací ochrana HDCP 2.3
Zpětný zvukový kanál z TV e ARC

Prostorový zvuk 

DTS DTS HD Master / DTS:X / DTS:X Pro
DTS Neo:X / DTS Neural:X / DTS:Virtual X
IMAX IMAX Enhanced
Auro 3D Ano
MPEG-H Ano
Dolby Dolby True HD / Dolby Surround / Dolby ProLogic IIz
Dolby Atmos / Dolby Height Virtualization
Stereo Multichannel Stereo
Zlepšení zvuku Compressed audio Enhancer MDAX2
Audyssey MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ
Dynamic Volume
Audyssey LFC

Síť a Funkce

Kabelové LAN Ethernet
Bezdrátové Wi-Fi 2,4 / 5 GHz, dvě antény
Bluetooth pro sluchátka Bluetooth Re-transmit
DSD Audio streaming 2.8/5.6 MHz
Hlasový asistenti Amazon Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Podpora streamování AirPlay2
Multiroom technologie HEOS
Podporované streamovací formáty MP3 / WMA / AAC
FLAC / FLAC HD / ALAC / WAV - 24 bit / 192 kHz 
DSD 2,8 / 5,6 MHz
FLAC HD (192/24)
Přehrávání bez mezer (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
Podpora služeb Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln

Všeobecné

APP pro mobilní zařízení Android / iOS
Rozměry (š × v × h) 440 x 185 x 401 mm (max)
Hmotnost 16,9 kg

Máte dotazy? Napište nám ...