Marantz SACD 30N - stříbro/zlatá
  • Doprava zdarma

Marantz SACD 30N - stříbro/zlatá

Výrobce: Marantz

Vysoce kvalitní CD/SACD přehrávač s integrovaným síťovým přehrávačem, vestavěným systémem HEOS, špičkovou mechanikou SACDM-3L, podporou disků CD, SACD, CD-R a CD-RW a technologií Marantz Musical Mastering.
Po zaregistrování přístroje prodloužená pětiletá záruka. 
Spolu se zesilovačem Marantz Model 30 získal od sdružení EISA ocenění Best Product 2021 - 2022 v kategorii STEREO SYSTEM 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
66 490 Kč
2 834,40 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Streamující SACD

CD a SACD přehrávač s tím nejmuzikálnějším projevem, hrající soubory s vysokým rozlišením a přístupem k několika streamovacím službám. To vše díky zpracování zvuku pomocí Marantz Digital Mastering. SACD 30n navazuje na věhlasnou tradici vyjímečných komponentů Marantz. SACD 30 je laděné zvukovými Mistry Marantz, kteří zde dali průchod své fantazii, vášni a jejichž mimořádný sluch pomohl stvořit tento nepřekonatelný design.


  • Vestavěný multiroomový systém HEOS
  • Dokonalá kombinace se zesilovačem Model 30
  • Nízkošumový předzesilovač a sluchátkový zesilovač

Detailní zvuk

SACD 30n vznikl, aby splnil očekávání moderního milovníka hudby, který chce kombinovat svou rozsáhlou Hudební kolekci s těmi nejúspěšnějšími hudebními službami. SACD 30 kombinuje klasický CD/SACD přehrávač Přehrává soubory s vysokým rozlišením včetně FLAC HD a DSD z domácí sítě, lokálního úložiště nebo online zdrojů. Zvládá multiroom pomocí systému HEOS, stejně tak I ovládání hlasem, funkci převodníku DAC, AirPlay2, a BT. SACD 30 je připravené na na příchozí formáty až do 11.2Mhz quad-DSD a 384kHz/32-bit PCM via USB-B/USD-DAC. SACD 30n staví na konstrukci vlastních diskrétních obvodů pod označením Hyper-Dynamic Amplifier Module, neboli HDAM. Ručním výběrem stovek součástek namísto hotových obvodů Marantz HDAM technologie dramatickyx přkonává standardní integrované obvody.


Transportní CD mechanika a sluchátkový zesilovač

Marantz představil svůj první CD přehrávač - originální CD-63 – v roce 1982. Od té doby se celé zařízení dramaticky vyvíjí a nová mechnika SACDM-3L byla konstruovaná jen a pouze s ohledem na co možná nejlepší zvuk. Ten je zaručený jak v případě použití CD nosiče, tak i při vytváření vlastních kompilací na DVD. V případě, že přehrávač disků není v provozu, zůstává vypnuté i jeho napájecí trafo.

Vychutnávejte si hudbu přímo ze svých oblíbených sluchátek díky implementaci kvalitního sluchátkového zesilovače s modulem vycházejícím ze slavného HDAM s mimořádnými hodnotami S/N. Kvůli možné spolupráci s co nejširším spektrem sluchátek je možné nastavit zisk celkem ve třech stupních. V případě, že nejsou připojena žádná sluchátka, zůstává sluchátkový zesilovač vypnutý.


Marantz Musical Mastering

DSD je srdcem reprodukce Marantz a ne jinak je tomu i v případě SACD 30. PCM a DXD vstupní signály jsou konvertovány na DSD, 11.2MHz pomocí patentovaného MMM-Stream převodníku v rámci přehrávače. Výsledný vysokofrekvenční signál je následně zpracován unikátním MMM-převodem namísto běžného DAC a výsledkem je analogový výstupní signál. MMM sekce použitá namísto převzorkovacího filtru umožňuje implementaci Marantz Musical Mastering filtru. Dvojité systémové hodiny zajistí přesné převzorkování vstupnílho signálu, ať už pochází z disku nebo digitálních vstupů, v rozpětí 44.1kHz do 384kHz. Tato unikátní konfigurace je vyladěná pro mimořádnou kvalitu zvuku a to díky použití dvojice 32bit DSP. Sigma delta modulace umožňuje DSD standardnímu signálu procházet MMM konverzí ve formě vysokofrekvenčních pulsů.


Technické parametry

Frekvenční rozsah SACD 2 Hz - 100 kHz
2 Hz- 50 kHz (- 3dB)
Frekvenční rozsah CD 2 Hz - 20 kHz (±1 dB)
Celkové harmonické zkreslení (SA): 0.0008%
Odstup signálu od šumu (SA): 112 dB
Dynamický rozsah (SA): 109 dB
Laser AlGaAs
Sampling frekvence 2.8224 MHz / 44.1 kHz
Celkové harmonické zkreslení (CD): 0.0015 %
Odstup signálu od šumu (CD): 104 dB
Dynamický rozsah (CD): 98 dB
Podporované disky: Audio CD, CD-R, CD-RW, SA-CD
Podporované formáty: MP3, WMA, AAC, FLAC, AIFF, DSD, Apple loseless
Výstupy 2x analogový RCA audio výstup
1x digitální optický SPDIF TosLink
1x digitální koaxiální SPDIF
1x sluchátkový regulovaný
Vstupy 1 x USB A (pro paměťová média)
1 x USB B
1 x ovládací sběrnice
2x digitální optický SPDIF TosLink
1x digitální koaxiální SPDIF
1x LAN Ethernet
Příkon provozní / st.by 48 W / 0,3 W
Rozměry (Š x V x H) 443 x 130 x 424 mm
Hmotnost 13,7 kg
Provedení černá
gold

Máte dotazy? Napište nám ...