Marantz CD6007 - stříbro/zlatá
  • Doprava zdarma

Marantz CD6007 - stříbro/zlatá

Výrobce: Marantz

CD přehrávač s podporou pro Hi-Res poslech, kompatibilní s formáty WAV, AAC, MP3, WMA FLAC, ALAC  DSD a AIFF. CD přehrávač obsahuje kvalitní DA převodník AK4490, volitelné digitální filtry pro optimalizaci zvuku a podporou disků CD, CD-R a CD-RW.

Barevné varianty
Na cestě
11 490 Kč
479,54 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kvalitní CD přehrávač

Nový CD přehrávač CD6007staví na úspěchu CD6006 a nabízí speciálně vybrané komponenty a vylepšené rozvržení obvodů. Tuhé nohy dále eliminují nežádoucí vibrace, zatímco předimenzovaný nízkošumový napájecí zdroj napájí digitální a analogové obvody přehrávače. Nový vysoce kvalitní AK4490 DAC spolu s 2 volitelnými možnostmi filtru převádí digitální signály na analogové, a pak je směruje na pozlacené synchronizované výstupy pomocí malého zesilovače signálu Marantz HDAM-SA2. Kromě toho jsme přidali nové dálkové ovládání, které zvládne ovládat zesilovač PM6007. CD6007 je vybaven nově vyvinutým, sofistikovaným zesilovačem pro sluchátka s nastavením zisku pro širokou škálu sluchátek.


  • Přehrávejte všechny své hudební soubory přes přední USB port, včetně: WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC HD, ALAC, AIFF a DSD.
  • Vysoce kvalitní konverze D / A AK4490, ideální pro soubory s vysokým rozlišením.
  • Plně diskrétní zesilovač pro sluchátka s HDAM-SA2, řízení zisku a funkce automatického vypnutí.

Technologie HDAM

Společnost Marantz vyvinula vlastní desky s oddělenými obvody, které nahradí standardní integrované obvody. Tyto HDAM sestávají z diskrétních součástí pro montáž na povrch s krátkými signálními cestami L / R zrcadlového obrazu. Tato zařízení dělají přesně to samé jako široce používané operační zesilovače, ale tyto návrhy výrazně překonávají, pokud jde o rychlost otáčení a sníženou úroveň hluku, což vede k dynamičtějšímu, přesnějšímu a podrobnějšímu zvuku. V CD6007 proprietární obvod HDAM-SA2 vylepšuje na svém předchozím modulu HDAM ještě stabilnější napájení. Stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotami výkonového tranzistoru, aby se zachoval zvukový výkon i při vysokém výkonu.


D/A převodník a zdroj zvuku

CD6007 je vybaven novou konverzí Hi-Res D / A. Je vybaven převodníkem referenční třídy AK4490 D / A, který nabízí dvě volitelné možnosti filtru, a poskytuje rozlišení až 192 kHz / 24-bit a DSD 5,6 MHz pro optimální věrnost s přesnými basy, přirozenými středy a jemnými výškami pro přehrávání CD a formáty Hi- Res z paměťových zařízení USB.

Zdroj zvuku využívá vysokorychlostní Shottkyho bariérové diody s velkou proudovou zatížitelností a nové proudové kondenzátory s vyšší hodnotou ve srovnání s předchozím modelem. Velikost kondenzátorů napájení vzrostla o 120% kvůli lepší stabilitě napájení a snížení šumu.


Sluchátkový zesilovač a digitální filtr

Ve srovnání s CD6006 nabízí CD6007 vylepšenou a přepracovanou sekci zesilovače pro sluchátka. CD6007 používá exkluzivní obvod Marantz HDAM-SA2 se třemi nastaveními zisku (Nízký / Střední / Vysoký) pro perfektní spolupráci s téměř jakoukoli značkou sluchátek. V případě potřeby je výstup pro sluchátka vybaven také funkcí „Off Circuit“, která vypne sluchátkový zesilovač v případě, když sluchátka nejsou připojena k jednotce, aby se zabránilo nežádoucímu rušení nebo šumu.

CD6007 nabízí možnost volby digitálního filtru. Tento filtr ve dvou režimech (Filter1 / Filter2) umožňuje optimalizovat reprodukci digitálního hudebního obsahu pomocí nového převodníku AK4490 D / A podle vašeho vkusu. Filtr 1 je předvolba pomalého snímání, která zlepšuje hluboké stereofonní zobrazování, zatímco filtr 2 je ostrý filtr pro přesnější zobrazování.


Technické parametry

Frekvenční rozsah: 2 Hz-20 kHz
Celkové harmonické zkreslení: 0.002%
Odstup signálu od šumu: 110 dB
Separace kanálů 98 dB
Dynamický rozsah 100 dB
DAC IC/digitální filtr AK4490
D/A konverze Multi-bit, Delta-Sigma
CD mechanika JTL-101Y
Sluchátkový předzesilovač HDAM-SA2buffer+OPAMP
HDAM HDAM+HDAM SA2
Podporované disky: Audio CD, CD-R, CD-RW
Podporované kompresní formáty: WAV, AAC, MP3, WMA
FLAC, ALAC, DSD, AIFF
Vstupy / výstupy 1x analogový RCA audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x digitální koaxiální audio výstup
1x 6,3 mm sluchátkový výstup
Příkon jmenovitý/ st.by 32 W / < 0,3 W
Rozměry (š x v x h) 440 x 105 x 340 mm
Dodávané příslušenství Dálkové ovládání RC 004 PMCD
Napájecí kabel
Audio kabel stereo RCA-Cinch
Ovládací kabel RCA-Cinch
Návod (český návod online)
Hmotnost: 6,5 kg

Máte dotazy? Napište nám ...