LP PIANO SKETCHES

LP PIANO SKETCHES

Výrobce: AC RECORDS

180 g LP deska z limitovaná edice 600 kusů (každá deska má pořadové číslo) 100 % analogové album s referenční zvukovou kvalitou. Analogový mastering Abbey Road Studios záznam AAA 

Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
1 199 Kč
51,11 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

AC Records je nahrávací společnost, která si cení fantastického analogového zvuku a nejvyšší kvality nahrávek produkovaných ve studiu. Nahráváno je v nejlepších studiích a pouze za použití analogových technik na elektronkových nebo páskových mikrofonech a lampových zesilovačích. Alba AC Records jsou 100 % analogové nahrávky té nejvyšší kvality s dokonalým zvukovým masteringem Abbey Road Studios. Počet výlisků je omezen na 600, každá deska má své pořadové číslo. Exkluzivní obal a příslušenství jen podtrhují výjimečnost těchto nahrávek.


Nahráno ve studiu Custom34 Studio na studiový analogový magnetofon STUDER a HUM páskový mikrofon
Stejné piáno. Stejné klavírní ladění na 432 Hz. Stejné nahrávací studio. Stejný stereofonní páskový mikrofon. Stejný zvukový inženýr. Jedna páska a jeden magnetofon. Dva nahrávací dny. Šest vynikajících pianistů.


Strana A:
1. Artur Dutkiewicz - Mazurek Trane & Roll
2. Piotr Orzechowski - Blue Star (Artur Toledo)
3. Kuba Stankiewicz - Foucauld Ballad
Strana B:
1. Piotr Wyleżoł - All My Tomorrows
2. Michał Tokaj - Awakening (Darek Oleszkiewicz) / Oblivion (But – Powell)
3. Wojciech Niedziela - For D


Adam Czerwiński – všestranný polský jazzový hudebník, majitel a vůdčí osobnost AC Records.
Profesionální debut Adama Czerwińského lze datovat do roku 1986, kdy začal hrát v kapele Janusz Muniak. Adam se tehdy zúčastnil nahrávání legendárního alba Lora Szafran Lonesome Dancer, které lze považovat za jeden z nejdůležitějších jazzových počinů 80. let v Polsku. Adamovi bylo tehdy 25 let a toto album mu otevřelo dveře k dalším zajímavým projektům. V následujících letech hrál společně s takovými jazzovými osobnostmi jako Lee Konitz, Eddie Henderson, Larry Koonze, Harvie Swartz, John Abercrombie, Cameron Brown, Jeane Poule Bourelly, Bennie Wallace, Bennie Maupin, Larry Goldings a James Newton. V poslední době spolupracoval s Johnem Scofieldem, Jean Lucem Pontym, Robertem Plantem a Nigelem Kennedym.
Během své kariéry se podílel na nahrávání více než 120 alb, z toho na 13 je hlavním protagonistou. V současnosti vystupuje v nejlepších klubech a koncertních sálech na světě s hudebníky jako Nigel Kennedy, Robert Plant nebo Eric Clapton. Mezi tím se však také věnuje produkci a nahrávání alb pro AC Records, na kterých se kromě vynikajících hudebníků podílí také špičkoví masteringový inženýři jako například Christian Wright, který se v renomovaném britském nahrávacím studiu Abbey Road Studios specializuje na analogový mastering pro vinylové desky. Právě v tomto studiu vznikaly legendární nahrávky pro alba The Beatles. Toto studio pracuje s technologií DMM (Direct Metal Mastering). K setkání Adama s Christianem Wrightem (nahrával také alba Elvise, Elly Fitzgerald, Cream, Radiohead atd.) pomohl Steve Cox – renomovaná osobnost světové hudby, který se podílí na koncertech např. Iron Maiden, Def Leppard, Amy Winehouse atd.). Na novějších projektech AC Records se také podílí Alex Warton, který pracoval na všech nejdůležitějších remastrovaných vinylových verzích alb Abbey Road Studios v posledních letech: The Beatles, Marvin Gaye, Radiohead a podílel se také na opětovném vydání katalogů Rolling Stones a Paula McCartneyho.
Spolupráce s těmito světovými osobnostmi pomáhá Adam Czerwińskému a AC Records zajistit tu nejvyšší kvalitu nahrávek. Dá se zcela jistě tvrdit, že všechna vydaná alba AC Records lze zařadit mezi referenční High- End nahrávky.

Máte dotazy? Napište nám ...