Klipsch RP-600M II - černá
 • Doprava zdarma

Klipsch RP-600M II - černá

Výrobce: Klipsch

Velká regálová dvoupásmová reprosoustava se zadním bassreflexem z inovované řady Klipsch Reference Premiere. Středobasový reproduktor s kuželovou membránou z materiálu Cerametallic o průměru 165 mm (6,5") s tlumícím Faradayovým kroužkem a nový výškový reproduktor LTS s ventilovanou titanovou membránou a zvukovodem Hybrid Cross-Section Expanded Tractrix®. Magneticky fixovaná přední mřížka. Díky vysoké citlivosti přes 94 dB se hodí i pro méně výkonné zesilovače.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
15 590 Kč
646,81 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference Premiere má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou vinylovou fólií matně černé nebo ořechové barvy. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru. Korkové podložky zabraňují poškození nábytku.


 • Tlakový výškový reproduktor LTS s ventilovanou titanovou membránou
  25 mm (1 ") s fázovacím nástavcem
 • Nový zvukovod 90° X 90° Silicon Composite Hybrid TRACTRIX.
 • Nový středobasový reproduktor o průměru 165 mm (6") s kuželovou
  membránou Cerametallic™ a Faradayovým zkratovacím kroužkem z hliníku
 • Zadní bassreflex Tractrix minimalizující turbulence vzduchu
 • Kvalitní bi-wire / bi-amp terminály
 • Masivní MDF ozvučnice s korkovými podložkami
  zabraňujícími poškození nábytku
 • Bočnice potažené odolnou vinylovou fólií matné, ebenově černé
  nebo ořechové barvy
 • Celoplošné, magneticky fixované ochranné přední mřížky

Tlakový reproduktor LTS se zvukovodem 90°x 90° HYBRID TRACTRIC ze silikonového kompozitu

Charakteristickým znakem reprosoustav Klipsch je tlakový výškový reproduktor se širokým čtvercovým zvukovodem. Modelová řada Reference Premiere má výškový reproduktor s 1" titanovou ventilovanou membránou na kaptonovém závěsu LTS (Linear Travel Suspension), které minimalizuje zkreslení a poskytuje více zvukových detailů. Otevřený prostor z membránou reproduktoru redukuje stojaté vlny, které vytvářejí nežádoucí harmonické. To přispívá k lepším detailům a čistotě vysokých frekvencí. Zásluhou extrémně lehkého a tuhého materiálu membrány, dosahuje výškový systém vysoké účinnosti. U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky profilu zvukovodu doplněného o fázový kompenzátor dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí. Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisky z tvrzené gumy propojené silikonovým mezikroužkem. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Zvukovod efektivně maximalizuje vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru a zaostřuje výškové detaily v celém poslechovém prostoru. Výškový reproduktor se tak vyznačuje čistým a maximálně přirozeným zvukem.


Nový středobasový reproduktor

Typickým prvkem reprosoustav Klipsch modelové řady Reference Premiere jsou středobasové reproduktory s kuželovou membránou barvy mědi z materiálu Cerametallic™. Tento materiál je nejen velmi lehký ale i výjimečně tuhý. Díky tomu mají tyto reproduktory velkou citlivost - účinnost a minimální zkreslení. Nově mají Faradayovy zkratovací kroužky z hliníku, které snižují zkreslení a zvyšují výkon. Tato nová konstrukce "pohonného" systému zlepšuje tranzitní odezvu a dosahuje větší kontrolu pohybu membrány s větší rychlostí a přesností.


Možnost připojení Bi-wirig, Bi-amping

Dvojité vstupní svorky umožní rozdělit frekvenční výhybku na dvě samostatné sekce pro výškové a středobasové reproduktory a připojit je k zesilovači samostatnými vodiči - Bi-wiring pomocí specielního kabelu který toto zapojení umožňuje. Vedení proudu samostanými vodiči pro výškový a středobasový reproduktor sniží jejich vzájemné ovlivnění a tím i zkreslení a vede k jasnějšímu zvuku středního pásma. Samostatné výkonové zesilovače pro výšky a basy - Bi-amping umožňují další optimalizaci přenášeného výkonu pro výškový a středobasový reproduktor a posouvají kvalitu zvuku o další stupeň výš.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový, zadní bass-reflex
Výškový reproduktor 1 x tlakový LTS s ventilovanou titanovou kalotou 25,4 mm (1'')
a zvukovodem Hybrid Cross-Section Tractrix®
Středobasový reproduktor 1 x 165 mm (6,5”) membrána Cerametallic
s faradayovým kroužkem
Frekvenční rozsah 44 - 25 kHz (±3 dB)
Citlivost 94,5 dB (2,83 V / 1m)
Impedance 8 Ω
Zatížení jmenovité RMS / hudební špička 100 W / 400 W
Dělící frekvence výhybky 1500 Hz
Bassreflex Zadní Tractrix® Port
Terminály Bi-wire
Rozměry (š x v x h) 202 x 400 x 330 mm
Hmotnost 8,2 kg
barevné provedení černá - ebony
ořech

Máte dotazy? Napište nám ...