Klipsch RP-502S II - černá
 • Doprava zdarma

Klipsch RP-502S II - černá

Výrobce: Klipsch

Dvoupásmová, dipólová reprosoustava z inovované řady Klipsch Reeference Premiere pro efektové kanály domácího kina. Uzavřená ozvučnice je osazena dvojicí nových středobasových reproduktorů o průměru 133 mm s brzdícím Faradayovým kroužkem a membránou Cerametalic. Pro výšky má dvojicí tlakových výškových reproduktorů s ventilovanou titanovou LTS membránou 2,54 mm a zvukovodem Hybrid Cross-Section Expanded Tractrix®. Integrovaný závěs umožní snadné zavěšení na zeď.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
19 990 Kč
853,70 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference Premiere má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou vinylovou fólií matně černé nebo ořechové barvy. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru. Korkové podložky zabraňují poškození nábytku.


 • Tlakové výškové reproduktory LTS s ventilovanou titanovou membránou
  25 mm (1 ") s fázovacím nástavcem
 • Nový zvukovod 90° X 90° Silicon Composite Hybrid TRACTRIX.
 • Nové středobasové reproduktory o průměru 133 mm (5,25") s kuželovou
  membránou Cerametallic™ a Faradayovým zkratovacím kroužkem z hliníku
 • WDST (Wide Dispersion  Surround Technology) poskytuje filmový zvuk
  i když není akustika a umístění v místnosti ideální
 • Kvalitní single-wire terminály
 • Masivní MDF ozvučnice
 • Bočnice potažené odolnou vinylovou fólií matné, ebenově černé
  nebo ořechové barvy
 • Celoplošné, magneticky fixované ochranné přední mřížky

Tlakový reproduktor LTS se zvukovodem 90°x 90° HYBRID TRACTRIC ze silikonového kompozitu

Charakteristickým znakem reprosoustav Klipsch je tlakový výškový reproduktor se širokým čtvercovým zvukovodem. Modelová řada Reference Premiere má výškový reproduktor s 1" titanovou ventilovanou membránou na kaptonovém závěsu LTS (Linear Travel Suspension), které minimalizuje zkreslení a poskytuje více zvukových detailů. Otevřený prostor z membránou reproduktoru redukuje stojaté vlny, které vytvářejí nežádoucí harmonické. To přispívá k lepším detailům a čistotě vysokých frekvencí. Zásluhou extrémně lehkého a tuhého materiálu membrány, dosahuje výškový systém vysoké účinnosti. U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky profilu zvukovodu doplněného o fázový kompenzátor dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí . Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisky z tvrzené gumy propojené silikonovým mezikroužkem. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Zvukovod efektivně maximalizuje vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru a zaostřuje výškové detaily v celém poslechovém prostoru. Výškový reproduktor se tak vyznačuje čistým a maximálně přirozeným zvukem.


Nový středobasový reproduktor

Typickým prvkem reprosoustav Klipsch modelové řady Reference Premiere jsou středobasové reproduktory s kuželovou membránou barvy mědi z materiálu Cerametallic™. Tento materiál je nejen velmi lehký ale i výjimečně tuhý. Díky tomu mají tyto reproduktory velkou citlivost - účinnost a minimální zkreslení. Nově mají Faradayovy zkratovací kroužky z hliníku, které snižují zkreslení a zvyšují výkon. Tato nová konstrukce "pohonného" systému zlepšuje tranzitní odezvu a dosahuje větší kontrolu pohybu membrány s větší rychlostí a přesností.


Technologie Wide Dispersion Surround

Základním stavebním kamenem každé reproduktorové soustavy pro prostorový zvuk zn. Klipsch je patentovaná Wide Dispersion Technologie Surround Technology (WDST), která poskytne realistický filmový zvuk s maximálními zvukovými detaily prakticky v jakékoli místnosti. Realistický zvuk dosahují i v případech, kdy akustika místnosti nebo rozmístění reproduktorů nejsou zcela ideální.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový, uzavřený
integrovaný závěs na zeď
Výškový reproduktor 2 x tlakový LTS s ventilovanou titanovou kalotou 25,4 mm (1'')
a zvukovodem Expanded Tractrix®
Středobasový reproduktor 2 x 133 mm (5,25”) membrána Cerametallic
s faradayovým kroužkem
Frekvenční rozsah 62 - 25 kHz (±3 dB)
Citlivost 94 dB (2,83 V / 1m)
Impedance 8 Ω
Zatížení jmenovité RMS / hudební špička 100 W / 400 W
Dělící frekvence výhybky 1500 Hz
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h) 303 x 360 x 194 mm
Hmotnost 7,6 kg
barevné provedení černá - ebony
ořech

Máte dotazy? Napište nám ...