Klipsch RP-500SA II - černá
 • Doprava zdarma

Klipsch RP-500SA II - černá

Výrobce: Klipsch

Dvoupásmová reprosoustava z inovované řady Klipsch Reference Premiere pro efektové Dolby Surround nebo horní kanály domácího kina s Dolby Atmos. Reprosoustavu lze položit na reprosoustavy hlavních kanálů resp. zadních efektových nebo pomocí integrovaného závěsu pověsit pod strop na zeď. Uzavřená ozvučnice je osazena dvojicí nových středobasových reproduktorů o průměru 133 mm s brzdícím Faradayovým kroužkem a membránou Cerametalic. Pro výšky má dvojicí tlakových výškových reproduktorů s ventilovanou titanovou LTS membránou 2,54 mm a zvukovodem Hybrid Cross-Section Expanded Tractrix®.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
14 490 Kč
617,69 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference Premiere má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou vinylovou fólií matně černé nebo ořechové barvy. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru. Korkové podložky zabraňují poškození nábytku.


 • Tlakový výškový reproduktor LTS s ventilovanou titanovou membránou
  25 mm (1 ") s fázovacím nástavcem
 • Nový zvukovod 90° X 90° Silicon Composite Hybrid TRACTRIX.
 • Nový středobasový reproduktor o průměru 133 mm (5,25") s kuželovou
  membránou Cerametallic™ a Faradayovým zkratovacím kroužkem z hliníku
 • Přepínač Dolby Atmos / Dolby Surround pro
  optimální vyzařování zvuku v použité konfiguraci
 • Kvalitní single-wire terminály
 • Masivní MDF ozvučnice s korkovými podložkami
  zabraňujícími poškození nábytku
 • Bočnice potažené odolnou vinylovou fólií matné, ebenově černé
  nebo ořechové barvy
 • Celoplošné, magneticky fixované ochranné přední mřížky

Tlakový reproduktor LTS se zvukovodem 90°x 90° HYBRID TRACTRIC ze silikonového kompozitu

Charakteristickým znakem reprosoustav Klipsch je tlakový výškový reproduktor se širokým čtvercovým zvukovodem. Modelová řada Reference Premiere má výškový reproduktor s 1" titanovou ventilovanou membránou na kaptonovém závěsu LTS (Linear Travel Suspension), které minimalizuje zkreslení a poskytuje více zvukových detailů. Otevřený prostor z membránou reproduktoru redukuje stojaté vlny, které vytvářejí nežádoucí harmonické. To přispívá k lepším detailům a čistotě vysokých frekvencí. Zásluhou extrémně lehkého a tuhého materiálu membrány, dosahuje výškový systém vysoké účinnosti. U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky profilu zvukovodu doplněného o fázový kompenzátor dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí . Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisky z tvrzené gumy propojené silikonovým mezikroužkem. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Zvukovod efektivně maximalizuje vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru a zaostřuje výškové detaily v celém poslechovém prostoru. Výškový reproduktor se tak vyznačuje čistým a maximálně přirozeným zvukem.


Nový středobasový reproduktor

Typickým prvkem reprosoustav Klipsch modelové řady Reference Premiere jsou středobasové reproduktory s kuželovou membránou barvy mědi z materiálu Cerametallic™. Tento materiál je nejen velmi lehký ale i výjimečně tuhý. Díky tomu mají tyto reproduktory velkou citlivost - účinnost a minimální zkreslení. Nově mají Faradayovy zkratovací kroužky z hliníku, které snižují zkreslení a zvyšují výkon. Tato nová konstrukce "pohonného" systému zlepšuje tranzitní odezvu a dosahuje větší kontrolu pohybu membrány s větší rychlostí a přesností.


Přepínatelná výhybka

Reprosoustava Klipsch RP-500SA má na zadní straně přepínač kterým se mění vyzařování zvuku podle použitého provozního režimu Dolby Atmos / Dolby Surround. Reprosoustava tak v dané konfiguraci optimálně vyzařuje zvuk do prostoru.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový, uzavřený pro efektové nebo Dolby Atmos kanály
integrovaný závěs na zeď
Výškový reproduktor 1 x tlakový LTS s ventilovanou titanovou kalotou 25,4 mm (1'')
a zvukovodem Expanded Tractrix®
Středobasový reproduktor 1 x 133 mm (5,25”) membrána Cerametallic
s faradayovým kroužkem
Frekvenční rozsah Odpovídá specifikaci pro Dolby Atmos
Citlivost Odpovídá specifikaci pro Dolby Atmos
Impedance 8 Ω
Zatížení jmenovité RMS / hudební špička 75 W / 300 W
Dělící frekvence výhybky Odpovídá specifikaci pro Dolby Atmos
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h) 173 x 217 x 320 mm
Hmotnost 7,6 kg
Barevné provedení černá - ebony
ořech
Dodávané příslušenství Gumové podložky
Kabelové propojky k podlahovým reprosoustavám
Klipsch Reference Premiere mk II

Máte dotazy? Napište nám ...