Klipsch R-800F - černá
  • Doprava zdarma

Klipsch R-800F - černá

Výrobce: Klipsch

Největší sloupová dvoupásmová reprosoustava z modelové řady Klisch Reference. Dvoupásmová reprosoustava se zadním bassreflexem Tractrix®. Osazená dvojicí středobasových reproduktorů s kuželovou membránou TCP o průměru 203 mm (8"). Tlakový výškový reproduktor s technologií LTS a zvukovodem Tractrix Horn. Zlacené single-wire terminály doplněné o terminály pro připojení reproduktorového modulu pro horní kanály Dolby Atmos. Impedance 8Ω, zatižitelnos ve špičce až 600 W, citlivost 98 dB.

Barevné varianty
Skladem
26 990 Kč
1 152,18 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou matně černou vinylovou fólií se strukturou dřeva. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Speciální terminály v horní části skříně a u standardních připojovacích terminálů umožní reprosoustavu snadno doplnit o modul pro horní kanál Dolby Atmos. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru.


  • Tlakový výškový reproduktor LTS s hliníkovou membránou 25 mm (1 ")
    s novým zvukovodem se čtvercovým vyústěním Tractrix® Horn.
  • Středobasové reproduktory o průměru 200 mm (8") s kuželovou
    membránou z poměděného krystalického polymeru TCP
  • Zadní bassreflex s tvarováním Tractrix®
  • Terminály pro připojení modulu pro horní kanál Dolby Atmos

Výškový systém LTS a 90°x 90° TRACTRIX® zvukovod

Charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch je exkluzivní tlakový výškový reproduktor s 1" hliníkovou membránou na kaptonovém závěsu (LTS), který minimalizuje zkreslení. Hliník použitý pro membránu je extrémně lehký a tuhý materiál a tak výškový systém dosahuje vysokou účinnost.
U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky tomuto profilu zvukovodu dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí. Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisek z tvrzené gumy. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Konstrukce zvukovodu zajišťuje vyrovnanou frekvenční charakteristiku, nízké zkreslení a vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru. Tím se docílilo čistého a maximálně přirozeného zvuku.


Nové středobasové reproduktory TCP a zadní Tractrix port
Středobasové reproduktory používají technologie z vyšší řady Premiere mají kuželovou membránu z poměděného krystalického polymeru. Membrány reproduktorů TCP mají sevřenější kužel pro rovnější frekvenční průběh, zlepšenou přesnost a transparentnost zvuku. Pro větší celkovou tuhost a přesnost vyzařování vyšších frekvencí jsou opatřeny dodatečným žebrováním.
Geometrie bass-reflexových rezonátorů Tractrix umožňuje nejefektivnější a nejrychlejší proudění vzduchu ze skříně. Šumy a hluky vznikající prouděním vzduchu jsou v tomto případě sníženy na minimum.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový, bass-reflex
Výškový reproduktor 1 x 25,4 mm (1'')
LTS s hliníkovou membránou
a zvukovodem square Tractrix® Horn
Středobasový reproduktor 2 x 203 mm ( 8”)
Spun-copper TCP
Frekvenční rozsah 34 Hz - 21 kHz (± 3 dB)
Citlivost  (2,83 V / 1m) 98 dB
Impedance 8 Ω
Zatížení jmenovité (RMS) / špičkové 150 W / 600 W
Dělící frekvence výhybky 1400 Hz
Terminály Single wire
+ terminály pro modul horního kanálu
Bassreflex Zadní Tractrix®
Rozměry (š x v x h) 277 x 1093 x 443 mm
Hmotnost 24,5 kg
Barevné provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...