Klipsch R-50M - černá
  • Doprava zdarma

Klipsch R-50M - černá

Výrobce: Klipsch

Větší regálová dvoupásmová reprosoustava z inovované řada Klipsch Reference se zadním bassreflexem. Osazená středobasovým reproduktorem s kuželovou membránou TCP o průměru 130 mm (5,25"). Tlakový výškový reproduktor s technologií LTS a zvukovodem Tractrix Horn. Možnost zavěsit na zeď pomocí speciálního držáku (není součást dodávky).  Zlacené single-wire terminály. Impedance 8Ω, zatižitelnost ve špičce až 300 W, citlivost 92 dB.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
7 490 Kč
310,75 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou matně černou vinylovou fólií se strukturou dřeva. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru.


  • Tlakový výškový reproduktor LTS s hliníkovou membránou 25 mm (1 ")
    s novým zvukovodem se čtvercovým vyústěním Tractrix® Horn.
  • Středobasový reproduktor o průměru 130 mm (5,25") s kuželovou
    membránou z poměděného krystalického polymeru TCP
  • Zadní bassreflex
  • Kvalitní single-wire terminály

Výškový systém LTS a 90°x 90° TRACTRIX® zvukovod

Charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch je exkluzivní tlakový výškový reproduktor s 1" hliníkovou membránou na kaptonovém závěsu (LTS), který minimalizuje zkreslení. Hliník použitý pro membránu je extrémně lehký a tuhý materiál a tak výškový systém dosahuje vysokou účinnost.
U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky tomuto profilu zvukovodu dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí. Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisek z tvrzené gumy. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Konstrukce zvukovodu zajišťuje vyrovnanou frekvenční charakteristiku, nízké zkreslení a vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru. Tím se docílilo čistého a maximálně přirozeného zvuku.


Nové středobasové reproduktory TCP
Středobasové reproduktory používají technologie z vyšší řady Premiere mají kuželovou membránu z poměděného krystalického polymeru. Membrány reproduktorů TCP mají sevřenější kužel pro rovnější frekvenční průběh, zlepšenou přesnost a transparentnost zvuku. Pro větší celkovou tuhost a přesnost vyzařování vyšších frekvencí jsou opatřeny dodatečným žebrováním.


Technické parametry

Systém dvoupásmový, zadní bass-reflex
Výškový reproduktor 1 x 25,4 mm (1'')
LTS s hliníkovou kalotou 
a zvukovodem Tractrix®
Středobasový reproduktor 1 x 130 mm ( 5,25”)
Spun-coper TCP
Frekvenční rozsah 58 Hz - 21 kHz (± 3 dB)
Citlivost  (2,83 V / 1m) 92 dB
Impedance 8 Ω
Zatížení jmenovité (RMS) / špičkové 75 W / 300 W
Dělící frekvence výhybky 1560 Hz
Terminály Single wire
Bassreflex Zadní
Rozměry (š x v x h) 178 x 354 x 229 mm
Hmotnost 5 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...