Klipsch R-30C - černá
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Klipsch R-30C - černá

Výrobce: Klipsch

Dvoupásmový reproduktor pro centrální kanál domácího kina, který se díky štíhlému profilu snadno umístí pod televizor. Nový výškový reproduktor LTS s hliníkovou  ventilovanou membránou o průměru 25 mm, 4 x středobasové reproduktory o průměru 89 mm a 2 x přední bassreflex Tractrix ® port.

Barevné varianty
Na objednávku
7 790 Kč
332,08 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Štíhlá reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z nejnovější generace oblíbených reprosoustav Klipsch Reference. Má vysoce kvalitní ozvučnici vyrobenou z 19 mm silných MDF desek potažených odolnou matně černou vinylovou fólií se strukturou dřeva. Ozvučnice je vyztužena novým systémem výztuh které snižují její nežádoucí vibrace. Skryté montážní šroubky reproduktorů a celoplošné nízkoprofilové magneticky fixované ochranné mřížky podporují moderní vzhled a bezproblémovou integraci do interiéru a díky nízkému profilu ji lze snadno umístit pod televizor. Nové reproduktory a přepracovaná frekvenční výhybka Tapered Array zajišťují vyrovnaný frekvenční rozsah a vyzařování zvuku v širokém úhlu i v přechodové oblasti mezi středobasovými reproduktory a tlakovým výškovým systémem. To je kritické pásmo pro srozumitelnost filmových dialogů a nuanci u hudby a her.


 • Nízký profil umožní snadné umístění pod televizor
 • Precizní vyztužená skříň z 19 mm silné MDF s předním bassreflexem
 • Skryté upevňovací šroubky reproduktorů
 • Nový tlakový výškový reproduktor LTS s hliníkovou membránou 25 mm (1")
 • Čtveřice nových středobasových reproduktorů s kuželovou membránou
  z poměděného krystalického polymeru TCP o průměru 89 mm (3,5")
 • Dvojitý přední bassreflex Tractrix®port
 • Nízkoprofilová, magneticky fixovaná přední mřížka
 • Kvalitní single-wire terminály

Výškový systém LTS a 90°x 90° TRACTRIX® zvukovod

Charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch je exkluzivní tlakový výškový reproduktor s 1" hliníkovou membránou na kaptonovém závěsu (LTS), který minimalizuje zkreslení. Hliník použitý pro membránu je extrémně lehký a tuhý materiál a tak výškový systém dosahuje vysokou účinnost.
U patentované technologie zvukovodu "Tractrix Horn" přechází kruhový zvukovod do čtverového profilovaného ústí. Díky tomuto profilu zvukovodu dociluje výškový systém vyrovnanější vyzařování vysokých frekvencí. Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisek z tvrzené gumy. Zásluhou tohoto pružného materiálu je potlačen přenos vibrací ze skříně na výškový systém. Konstrukce zvukovodu zajišťuje vyrovnanou frekvenční charakteristiku, nízké zkreslení a vyzařování vysokých frekvencí do širokého prostoru. Tím se docílilo čistého a maximálně přirozeného zvuku.


Nové středobasové reproduktory TCP
Středobasové reproduktory používají technologie z vyšší řady Premiere mají kuželovou membránu z poměděného krystalického polymeru. Membrány reproduktorů TCP mají sevřenější kužel pro rovnější frekvenční průběh, zlepšenou přesnost a transparentnost zvuku. Pro větší celkovou tuhost a přesnost vyzařování vyšších frekvencí jsou opatřeny dodatečným žebrováním.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový bass reflex
Výškový reproduktor 1 x 25,4 mm (1") hliníková membrána, LTS
90 x 90 čtvercový Tractrix zvukovod
Středobasové reproduktory 4 x 89 mm (3,5")
spun-copper TCP
Bass reflex 2 x přední Tractrix ® port
Frekvenční rozsah 78 Hz - 21 kHz (+/- 3dB) 
Citlivost (2,83 V / 1m) 96 dB
Impedance 8 Ω jmenovitá
Dělící frekvence výhybky 1 650 Hz
Příkon trvalý / krátkodobý 100 W /400 W
Terminály Single-wire
Rozměry (š x v x h) 660 x 126 x 173 mm 
Hmotnost 5,9 kg 
Příslušenství Magneticky fixovaná přední mřížka
Gumové podložky (4)
Barevné provedení černý vinyl s texturou dřeva 

Máte dotazy? Napište nám ...