KEF R8 Meta - ořech dýha
  • Novinka
  • Doprava zdarma

KEF R8 Meta - ořech dýha

Výrobce: KEF

Reprosoustava KEF R8 Meta je flexibilní řešení pro efektové kanály domácího kina. Lze použít pro zadní nebo prostorové kanály. Uzavřenou sešikmenou ozvučnici lze pomocí integrovaného držáku zavěsit na zeď, nebo je možné ji položit na hlavní reprosoustavy a odrazem zvuku od stropu vytvořit prostorový zvuk Dolby Atmos. Je osazen 12. generací  koaxiálního reproduktoru Uni-Q s tlumící technologií MAT. Hliníková kalotas hvězdicovým difuzorem o průměru 25 mm (1") uprostřed hliníkové kónusové memrány o průměru 130 mm (5,25") pro středy a basy.

Barevné varianty
Skladem
39 980 Kč
1 782,46 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Konstrukce

Dvoupásmová reprosoustava KEF R8 Meta pro efektový kanál Dolby Atmos v sestavě domácího kina. Dvojice nebo čtveřice reprosoustav rozšiřuje základní systém domácího kina vertikální zvukovou informaci Dolby Atmos. A tak i doma zajistí dokonalý zážitek z prostorového zvuku při sledování filmů. KEF R8a jsou optimalizovány pro doplnění reprosoustav KEF nejnovější řady R. Dají se postavit na volně stojící reprosoustavy nebo pomocí připravených závěsů jednoduše pověsit na zeď. Pomocí přesného odrazu zvuku od stropu zajistí perfektní vertikální informaci pro vytvoření úžasně přesného vícerozměrného zvukového prostoru, kde se každý zdroj zvuku pohybuje stejně jako v reálném životě. Reprosoustava má zkosenou uzavřenou ozvučnici vyrobenou ze silných MDF desek. Hmotnost reprosoustavy tak dosahuje pěkných čtyři a půl kilogramu. Je osazena nejnovější - 12. generací koaxiálního reproduktoru Uni-Q s tlumící technologií MAT pro středobasy a výšky. Koaxiální reproduktor se chová jako bodový zdroj zvuku a tak přináší přesnou lokalizaci zvuku.
Je vybavena magneticky fixovanou tenkou ochrannou mřížkou, která minimálně zasahuje do zvukového projevu reprosoustavy. Její barevné provedení je sladěno s barvou ozvučnice.
Pro připojení reprosoustav k zesilovači slouží dvojice svorek umožňující použít připojovací kabel zakončený drátem nebo banánky.


Technické parametry

Systém 2 pásmový, uzavřený
Koaxiální reproduktor Uni-Q 25 mm ventilovaná hliníková kalota uprostřed
130 mm hliníkové středobasové membrány
MAT technologie
Frekvenční rozsah 88 Hz - 19,5 kHz (- 6 dB)
Frekvenční rozsah 97 Hz – 17.5 kHz (± 3 dB)
Celkové harmonické zkreslení < 0,5 % (320 Hz - 20 kHz, 90 dB, 1 m)
< 1% (220 Hz - 20 kHz)
Citlivost (2.83V/1m) 85 dB
Impedance 4 Ω jmenovitá
3,2 Ω minimální
Doporučený výkon zesilovače 25 - 150 W
Dělící frekvence výhybky 2,6 kHz
Maximální akustický tlak (SPL) 106 dB
Ozvučnice uzavřená
Terminály Single-wire
Rozměry (š x v x h) 174 x 175 x 259 mm (s terminály)
Hmotnost 4,5 kg
Provedení Černá s vysokým leskem
Bílá s vysokým leskem
Ořech dýha
Dodávané příslušenství Magneticky fixovaná krycí mřížka s černou textilií
sada samolepících podložek

Máte dotazy? Napište nám ...