KEF Kube 15b MIE - černá
 • Novinka
 • Doprava zdarma

KEF Kube 15b MIE - černá

Výrobce: KEF

Největší subwoofer z řady KEF Kube má basový reproduktor s průměrem 380 mm s předním vyzařováním v uzavřené ozvučnicí a 300 W zesilovač ve třídě D. Spolu s přednastavenou EQ tak lze bez problémů umístit nejen v místnosti, ale i do niky v nábytku. Možnost jednoduchého doplnění o modul bezdrátového přenosu zvuku usnadňují zařazení do audio sestavy. Výkonný DSP s technologií MIE, zajistí potřebnou dynamiku a velký objem hlubokých basů při jakékoliv poslechové úrovni.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
33 990 Kč
1 451,01 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Subwoofer KEF Kube 15 MIE je největší model v řadě Kube. Má uzavřenou ozvučnici a dopředu vyzařující basový reproduktor o průměru 380 mm (15") a zesilovač ve třídě D s výkonem 300 W (RMS). Dokonale se tak hodí pro velké místnosti 15 až 75 m 2. Je zkonstruován pro vyzáření těch nejhlubších basů v hudbě nebo nejhlubších zemětřasných basových efektů u filmů. Technologie Music Integrity Engine® je v Kube 15 MIE optimalizována pro vytvoření výjimečné basové hloubky a dynamiky.

 • Basový reproduktor o průměru 380 mm
 • Zesilovač s výkonem 300 W RMS ve třídě D
 • Music Integrity Engine (MIE), DSP společnosti KEF
  optimalizuje basový výkon pro každý model z řady
 • Tři předvolby podle umístění v místnosti pro
  pro nejlepší basy
 • Vstupy vybavené technologií KEF SmartConnect
  automaticky detekuje příchozí signál mono nebo stereo
  a upraví úroveň hlasitosti subwooferu na optimální úroveň
 • Ovládací prvky umožní snadnou integraci do libovolné 
  domácí audio sestavy
 • Uzavřená kostrukce pro přesnější basy a snadnější umístění
 • Pro flexibilní konfiguraci systému dostupné ve čtyřech velikostech
  Kube 15 MIE, Kube 12 MIE, Kube 10 MIE, Kube 8 MIE

Music Integrity Engine® (MIE) firemní DSP algoritmy

Na základě zkušeností z vývoje reprosoustav LS60 Wireless a subwooferu KC62, byli narženy algoritmy pro DSP procesor zajišťující detailní a přesný zvuk u nových bezdrátových reprosoustav a subwooferů zejména při při vysokých výstupních úrovních.

iBX Inteligent Bass Extension

IBX Intelligent Bass Extension je součástí Music Integrity Engine. Na základě analýzi vstupního signálu provedou DSP algoritmy každou sekundu řadu drobných nastavení, které umožní plně využít basový potenciál. iBX (Intelligent Bass Extension) zvyšuje objem nejhlubších basů a umožňuje, aby subwoofer hrál co nejhlasitěji a při tom zůstal dynamický při jakémkoli úrovni poslechu. Nová verze iBX spolu s novou DSP technologií MIE minimalizuje zkreslení a dosahuje bezkonkurenční přesnost vyzařovaných basů. Zároveň zajišťuje dokonalé sladění vlastností reproduktoru v uzavřené ozvučnici se zesilovačemi. Subwoofery Kube zároveň nabízejí bezkonkurenční flexibilitu pro zapojení a nastavení do audiosystému.


Síla basů

Subwoofery Kube mají uzavřenou ozvučnici s dopředu vyzařujícím masivním basovým reproduktorem s velkým lineárním zdvihem membrány, který dosahuje vyšší výkon na nízkých frekvencích. To v místnosti vytváří na posluchače pocit přímého tlaku silných a hlubokých basů. Na základě letitých firemních zkušeností s vysokým akustickým tlakem SPL a šířením nízkofrekvenčního zvuku, subwoofery Kube věrně reprodukují nejnižší basové oktávy ve filmech i hudbě. To v poslechové místnosti zajistí působivý a pohlcující zvuk.

Zesilovač třídy D s výkonem 300W RMS

Pro zesílení signálu používají subwoofery Kube zesilovač třídy D optimálně navržený pro basové reproduktory a dostatek výkonu pro dostupnou akustickou hlasitost. Díky třídě D s maximální účinností je jeho výkon efektivní bez velkých nároků na chlazení. Díky tomu subwoofer reprodukuje hluboké basy a dunění u filmových soundtracků s přesností a dynamikou, která dodává zážitku z hudby a filmů intenzitu a realismus.


Všestranná konektivita

Díky rozsáhlé řadě možností připojení lze Kube snadno připojit ke široké škále zvukových systémů. Pro zapojení do sestavy je k dispozici stereo vstup RCA Cinch s linkovou úrovní úrovni nebo vstupy s vysokou úrovní pro připojení na výstupy pro reproduktory. Tak jej lze připojit k jakémukoli zesilovači. Technologie KEF SmartConnect automaticky určí, zda je použit mono nebo stereo vstup, a podle toho optimalizuje zesílení pro maximální výkon. K dispozici je i vstup pro adaptér KW 1 pro bezdrátový přenos zvuku.

3 Přednastavení podle umístění v místnosti

Vestavěná technologie Music Integrity Engine obsahuje i předvolitelná nastavení ekvalizace podle umístění v místnosti. To umožní snadno upravit nastavení subwooferu pro nejlepší basy v místnosti. K dispozici jsou tři možnosti ekvalizace podle umístění: v prostoru, u zdi nebo v nábytku nebo v rohu místnosti. Díky tomu se Kube hodí do jakéhokoli prostředí a zajišťuje konzistentní výkon, ať je umístěn prakticky kdekoliv v místnosti


Tři režimy provozu

Podle nastavení přepínače provozu je subwoofer zapnut trvale, nebo automatika detekuje příchozí signál a při jeho přítomnosti subwoofer zapne a po jeho skončení vypne. Třetí možností je ovládání napětím Trigger 12 V.

Možnost bezdrátového přenosu zvuku

Na panelu zesilovače je konektor pro připojení adaptéru KW1 z volitelné výbavy pro bezdrátový přenos zvuku. Ten umožní optimální umístění Kube v místnosti bez omezení kabely. Vysoce kvalitní bezdrátový přenos zajišťuje přenos všech hudebních detailů i basových efektů u oblíbených filmů.


Technické parametry

Princip Aktivní subvoofer s uzavřenou ozvučnicí,
dopředu vyzařující reproduktor, DSP equalizer
Basový reproduktor 1 x 380 mm
Zesilovač 300 W (RMS), třída D
Frekvenční rozsah 22 Hz - 140 Hz (± 3 dB)
Maximální akustický tlak 116 dB
Vstupy 1 x linka RCA Cinch L, R(LFE)
1 x vysokoúrovňový vstup (od reproduktorů)
1 x rozšiřující port (bezdrátový přijímač KW1)
Dělící frekvence 40 - 140 Hz, 24 dB / oct
Ovládací prvky Dělící frekvence (40 - 140 Hz / LFE)
Hlasitost (0 - 100 %) 
3 st.EQ podle umístění (v prostoru, v rohu, u zdi / v nábytku)
fáze (0 / 180°)
Optimální velikost místnosti 15 - 70 m2
Max příkon 300 VA
Rozměry (š x v x h) 500 x 519 x 515 mm (včetně zadního panelu a nožek)
Hmotnost: 27,5 kg
Dodávané příslušenství Napájecí kabel
4 pin. konektor pro vysokoúrovňový vstup
Návod

Máte dotazy? Napište nám ...