KEF E301 - bílá
-16%
Ušetříte1 600 Kč
  • Doprava zdarma
  • Poslední páry

KEF E301 - bílá

Výrobce: KEF

Designově laděné regálové reproduktory s HiFi zvukem. Satelitní reprosoustavy používají nejnovější firemní koaxiální reproduktory Uni-Q původně vyvinuté pro sérii Q. Díky tomu dosahují výborného zobrazení prostoru nahrávek. Soustavy jsou 2-pásmové s bass-reflexovou ozvučnicí. Reprosoustavy mají hliníkové stojánky s povrchovou úpravou polomatným chromováním. Stojánky u reprosoustav lze pootočit až o 180°a soustavy namontovat na zeď. K soustavám lze dokoupit stylové asi 1 m vysoké podlahové stojany.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 9 980 Kč
8 380 Kč
390,00 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nový reproduktor 4,25" z řady Uni-Q
Tajemství systému E305 spočívá ve velkém kmitočtovém hi-fi rozsahu nejnovějšího firemního reproduktoru Uni-Q původně vyvinutého pro Q sérii KEF, která získala řadu ocenění. Jeho výborné vyzařovací vlastnosti a čistota zvuku dává systému mimořádně přirozenou kvalitu zvuku.

Výškový reproduktor Uni-Q
Výškový reproduktor umístěný uprostřed středobasové membrány má otevřenou komůrku, aby se zabránilo zkreslení, které by mohlo vzniknout vysokým tlakem za kopulkou membrány. Reproduktor tak přesně vyzařuje všechny nuance obsažené v nahrávce. Hvězdicový difuzor zvukovodu přispívá k rovnoměrnému rozptýlení zvuku do prostoru a vytvoření přirozeně širokého prostorového zvuku.

Reproduktor Uni-Q MF/LF

Kuželová membrána středobasové sekce je vylisována z hliníkové slitiny, která je tužší než běžně používané materály.Satelitní reprosoustavy

Satelitní reprosoustava E301 byla od začátku navržena jako samostaný, ve své třídě dokonale vyvážený systém s výhybkou, skříňkou a reproduktory v harmonickém souladu.

Čím méně je ovlivněn vyzařovaný signál, tím jasnější zvuk. Pro odstranění sekundárního vyzařování a tím i zabarvení zvuku je skříňka silně vyztužena vniřním žebrováním a zatlumena technologií, která zajišťuje přesný zvuk bez nežádoucích rezonancí.

VELKÁ IKONA

Kultovní pozici v této kategorii měly ceněné sestavy s reprosoustavami vejčitých tvarů KEF KHT2005 a KHT3005, které znamenaly jistou revoluci u systémů domácího kina svým extrémně přesným 3D zvukem z malých designových skříněk obsahující unikátní technologie. Zcela nové repro E301 díky novým, úplně přepracovaným reproduktorům, které byli vyvíjeny pro nejnáročnější audiofilní použití zvedá kvalitativní laťku ještě výš za přijatelně dostupnou cenu. Repro je dostupné v černé nebo bílé barvě s hedvábně matným povrchem. Skříňky jsou doplněny matně chromovanými hliníkovými stojánky, které lze po otočení využít i jako nástěné držáky. Pro umístění do prostoru lze k soustavám dokoupit hezké stylové asi 1 m vysoké podlahové stojany.


EXTRÉMNĚ JEDNODUCHÉ
Repro E301 je navrženo tak, aby bylo příjemné, praktické a jednoduché. Jednoduhé je i připojení k jakémukoliv zesilovači nebo receiveru

Ať jsou reprosoustavy umístěny na polici, na stěně nebo přimontovány na stojany, je nastavení stejně jednoduché.

Získaná ocenění
 

Technické parametry

E301

Systém 2 pásmový bass-reflex
Uni-Q reproduktor 
Středobasy / výšky
115 mm hliníková membrána 
19 mm ventilovaná hliníková kalota.
Frekvenční pásmo (- 6 dB) 80 Hz - 45 kHz
Frekvenční pásmo (±3dB) 90 Hz - 33 kHz
Dělící frekvence 2,7 kHz
Doporučený výkon zesilovače 10 - 100 W
Citlivost (2,83V/1m) 86 dB
Maximální akustický výkon 109 dB
Impedance 8 Ω
Vnitřní objem 1,5 l
Hmotnost 2,4 kg
Rozměry (š x v x h) 136 x 260 x 159 mm

Máte dotazy? Napište nám ...