JBL STAGE XD-6 - černá
  • Doprava zdarma

JBL STAGE XD-6 - černá

Výrobce: JBL

JBL Stage XD-6 - 2 pásmový reprobox s citlivostí 88 dB a s frekvenční odezvou 55 Hz až 25 kHz s doporučeným výkonem zesilovače 20 W až 100 W. Jeho předností je odolnost a kvalitní zvuk, což zajišťuje vodotěsné pouzdro se stupněm krytí IP67 a funkčností v rozsahu teplot od -35° C  do  75° C. Je vybaven výškovým hliníkovým reproduktorem s akustickou čočkou 1" (25 mm) a středobasovým reproduktorem 6,5" (165 mm) s polypropylenovou kuželovou membránou vyztuženou grafitem.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
15 590 Kč
665,80 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448JBL Stage XD-6 - jednoduché řešení do nejdrsnějších podmínek

JBL Stage XD-6 je dvoupásmový reproduktor s citlivostí 88 dB, jehož velkou předností je vynikající odolnost a kvalitní zvuk v širokém rozptylovém poli. Díky těmto vlastnostem je tak vynikajícím řešením pro ozvuční venkovního prostředí jako je zahrada, terasa, veranda, bazén atd. Reproduktory se nebojí špatného počasí ani prachu a snáší také bez problémů teplotu mezi -35° C do 75° C. Aby byla zaručena dostatečná odolnost, jsou vybaveny vodotěsným pouzdrem se stupněm krytí IP67. To představuje jednu z nejvyšších úrovní certifikace ochrany proti vniknutí vody. Tato úroveň ochrany proti povětrnostním vlivům znamená ochranu proti vnikání škodlivého prachu a polétavých částic, stejně jako ochranu proti vodě a kapalinám, včetně ponoření do vody až do hloubky jednoho metru po dobu až 30 minut. Pokud však hrozí, že by mohl být reproduktor vystaven déle trvajícím nepříznivým podmínkám (dešti), je doporučeno jej instalovat zakrytý - např. pod střechou.

S rozměry ozvučnice 222 x 299 x 194 mm (Š x V x H) lze reproduktory umístit téměř kamkoli. Součástí dodávky jsou i nástěnné držáky s možností naklonění a natočení, uzpůsobené pro rychlou a jednoduchou montáž např. na trám, na pergolu, na zeď nebo pod střechu. Specifikem modelu je také snadná opravitelnost v případech, že by došlo k poškození v důsledku dlouhodobého vystavení nepříznivým podmínkám, což prodlužuje životnost a šetří životní prostředí.


I venku si můžete užít typický zvuk JBL

Reproduktory JBL Stage XD-6 jsou osazeny 1" (25 mm) hliníkovým výškovým reproduktorem s akustickou čočkou a specifickým zvukovodem High-Definition Imaging (HDI™), který je využíván i u ostatních modelů velkých sloupových reproduktorů JBL Stage. Tento zvukovod má patentovanou geometrii, která pomáhá rozšířit zvukové pole, snižovat zkreslení a zaručuje maximálně přesnou reprodukci zvuku s optimální odezvou i mimo poslechovou osu. O střední a nízké frekvence se stará 6,5" (165 mm) měnič s polypropylenovou kuželovou membránou vyztuženou grafitem. Díky svým vlastnostem dokáže měnič prezentovat sytý bas s pevnou konturou, který je pro JBL typický.

Měniče jsou chráněny snadno snímatelnou magneticky přichycenou mřížkou Zero Bezel s otočnými logy pro vertikální i horizontální instalaci. Pro lepší kvalitu zvuku je reproduktory doporučeno připojit k 20 W až 100 W zesilovači. S frekvenční odezvou 55 Hz až 25 kHz. jsou JBL Stage XD-6 určené v zásadě k poslechu hudby, ale samozřejmě se nabízí i využití pro filmovou produkci a to jak v interiéru, tak v exteriéru.


Technické parametry

Systém 2 pásmový uzavřený
Výškový 1 x1" (25 mm) hliníkový
Středobasový reproduktor 1 x 6,5" (165 mm) Polyplas®
Frekvenční pásmo (+/-3 dB) 55 Hz – 25 kHz
Přechodová frekvence 2,5 kHz
Doporučený výkon zesilovače 20 - 100 W
Citlivost 88 dB
Impedance 6 Ohm
Hmotnost 6,5 kg
Rozměry 299 x 221,8 x 194 mm (V x Š x H)
Vodotěsnost IP67
Rozsah provozních teplot  - 35°C do 75°C
Provedení bílá
černá

Máte dotazy? Napište nám ...