JBL STAGE XD-5 - černá
  • Doprava zdarma

JBL STAGE XD-5 - černá

Výrobce: JBL

JBL Stage XD-5 - 2 pásmový reprobox s citlivostí 86 dB a s frekvenční odezvou 75 Hz až 25 kHz s doporučeným výkonem zesilovače 20 W až 100 W. Jeho předností je odolnost a kvalitní zvuk, což zajišťuje vodotěsné pouzdro se stupněm krytí IP67 a funkčností v rozsahu teplot od -35° C  do  75° C. Je vybaven výškovým hliníkovým reproduktorem s akustickou čočkou 1" (25 mm) a středobasovým reproduktorem 5,25" (130 mm) Polyplas®.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
12 490 Kč
520,24 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448JBL Stage XD-5 - jednoduché řešení do nejdrsnějších podmínek

JBL Stage XD-5 je dvoupásmový reproduktor s citlivostí 86 dB, jehož velkou předností je vynikající odolnost a kvalitní zvuk v širokém rozptylovém poli. Díky těmto vlastnostem je tak vynikajícím řešením pro ozvuční venkovního prostředí jako je zahrada, terasa, veranda, bazén atd. Reproduktory se nebojí špatného počasí ani prachu a snáší také bez problémů teplotu mezi -35° C do 75° C. Aby byla zaručena dostatečná odolnost, jsou vybaveny vodotěsným pouzdrem se stupněm krytí IP67. To představuje jednu z nejvyšších úrovní certifikace ochrany proti vniknutí vody. Tato úroveň ochrany proti povětrnostním vlivům znamená ochranu proti vnikání škodlivého prachu a polétavých částic, stejně jako ochranu proti vodě a kapalinám, včetně ponoření do vody až do hloubky jednoho metru po dobu až 30 minut. Pokud však hrozí, že by mohl být reproduktor vystaven déle trvajícím nepříznivým podmínkám (dešti), je doporučeno jej instalovat zakrytý - např. pod střechou.

S rozměry ozvučnice 179 x 250 x 162 mm (Š x V x H) lze reproduktory umístit téměř kamkoli. Součástí dodávky jsou i nástěnné držáky s možností naklonění a natočení, uzpůsobené pro rychlou a jednoduchou montáž např. na trám, na pergolu, na zeď nebo pod střechu. Specifikem modelu je také snadná opravitelnost v případech, že by došlo k poškození v důsledku dlouhodobého vystavení nepříznivým podmínkám, což prodlužuje životnost a šetří životní prostředí.


I venku si můžete užít typický zvuk JBL

Reproduktory JBL Stage XD-5 jsou osazeny 1" (25 mm) hliníkovým výškovým reproduktorem s akustickou čočkou a specifickým zvukovodem High-Definition Imaging (HDI™), který je využíván i u ostatních modelů velkých sloupových reproduktorů JBL Stage. Tento zvukovod má patentovanou geometrii, která pomáhá rozšířit zvukové pole, snižovat zkreslení a zaručuje maximálně přesnou reprodukci zvuku s optimální odezvou i mimo poslechovou osu. O střední a nízké frekvence se stará 5,25" (130 mm) Polyplas® reproduktor. Díky svým vlastnostem dokáže měnič prezentovat sytý bas s pevnou konturou, který je pro JBL typický.

Měniče jsou chráněny snadno snímatelnou magneticky přichycenou mřížkou Zero Bezel s otočnými logy pro vertikální i horizontální instalaci. Pro lepší kvalitu zvuku je reproduktory doporučeno připojit k 20 W až 100 W zesilovači. S frekvenční odezvou 75 Hz až 25 kHz. jsou JBL Stage XD-5 určené v zásadě k poslechu hudby, ale samozřejmě se nabízí i využití pro filmovou produkci a to jak v interiéru, tak v exteriéru.


Technické parametry

Systém 2 pásmový uzavřený
Výškový 1 x1" (25 mm) hliníkový
Středobasový reproduktor 1 x 5,25" (130 mm) Polyplas®
Frekvenční pásmo (+/-3 dB) 75 Hz – 25 kHz
Přechodová frekvence 2,5 kHz
Doporučený výkon zesilovače 20 - 100 W
Citlivost

886 dB

Impedance 6 Ohm
Hmotnost 5 kg
Rozměry 250 x 179 x 162 mm (V x Š x H)
Vodotěsnost IP67
Rozsah provozních teplot  - 35°C do 75°C
Provedení bílá
černá

Máte dotazy? Napište nám ...