JBL STAGE A170 - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL STAGE A170 - černá

Výrobce: JBL

JBL STAGE A170 -  2,5 pásmová reprosoustava s impedancí 6 Ω za překvapivě nízkou cenu. Kompaktní ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF je osazená 1" (25 mm) hliníkovým kopulovým výškovým reproduktorem s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI), který byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor a 2 x 5,25" (133 mm) basovými reproduktory s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
16 490 Kč
704,23 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448S novou řadou reprosoustav JBL STAGE máte rezervováno sedadlo v první řadě.


JBL Stage je promyšlená řada reproduktorů navržená a zkonstruovaná ve světoznámém centru akustického inženýrství společnosti JBL v Northridge v Kalifornii (USA) a optimalizovaná pro domácí stereo / domácí kino. Připravte se na vzrušující zážitky ať již z živého hudebního koncertu nebo akční filmové scény přímo ve vašem obývacím pokoji. Všechny tóny zvukového spektra se spojí v čisté potěšení z poslechu.


A170 - malé 2½-pásmové sloupové reprosoustavy s velkým zvukem

Stage A170 jsou sloupové 2½-pásmové reproduktory dimenzované pro menší místnosti. Lze je využit jako kompaktní Hi-Fi reproduktory pro domácí stereo systém nebo jako přední reproduktory pro systém domácího kina. Ať už je budete používat k přehrání oblíbeného živého koncertu, studiové nahrávky nebo dynamického filmu, A170 budou podávat vždy spolehlivý výkon. Přes své malé rozměry dokáží reprodukovat překvapivě detailní zvuk a sametový bas s charakteristickým JBL soundem.

Reprosoustavy zvládnou výkon až 200 W s citlivostí 89 dB. To znamená, že dokáží s lehkostí prezentovat jakoukoliv hudbu s tolik potřebnou dynamikou. Impedance 6 Ω znamená, že tyto reproduktory budete moci bez problémů používat s většinou zesilovačů i AVR receiverů a zároveň získáte vyšší špičkový výkon oproti standardním 8 Ω reproduktorům. Při poslechu možná porozumíte, proč jsou již dlouhé desetiletí reproduktory JBL snem téměř každého fanouška rockové hudby.

Ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF je dostatečně vytlumená a vyztužená. Vznik vnitřního stojatého vlnění je tak citelně omezen a výztuhy pak zvyšují celkovou tuhost a zároveň snižují přenos vibrací z měničů.

Dvojitý bassreflexový nátrubek je směrovaný na zadní stěnu nad šroubovací připojovací terminály, které umožňují připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami a jsou vhodné i pro Bi-Wire nebo Bi-Amp zapojení. Díky bassreflexové konstrukci ozvučnice zprezentují reproduktory i přes své menší rozměry bohatý a vyvážený zvuk, dokonce i při nižších úrovních hlasitosti. Součástí dodávky jsou odnímatelné černé krycí mřížky z průzvučné tkaniny a elegantní podstavy, které nejen zvyšují estetický dojem, ale zároveň zvyšují stabilitu stojícího reproduktoru. Reproduktory můžete umístit buď na hroty nebo na gumové podložky (vše potřebné najdete v příslušenství).


2½-pásmová konstrukce inspirovaná legendárními JBL studiovými monitory.

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI™) byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor. Tato technologie zlepšuje citlivost výškového reproduktoru a rozptyl v místě výhybky (120 stupňů horizontálně). Výsledkem je lepší prezentace jemných detailů v přesně definovaném prostoru s typickou JBL studiovou signaturou. Dělící kmitočet výškového reproduktoru je na výhybce nastaven na 2,8 kHz.

Dva 5,25" (133 mm) basové reproduktory s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu jsou zárukou precizního podání nízkých frekvencí již od 44 Hz, s charakteristickou kresbou basových tónů a pevnou konturou, srovnatelnou s mnohem dražšími firemními modely. Spodní reproduktor je určen pro nejnižší frekvence a má nastavený dělící kmitočet (crossower) na 1,8 kHz. Dvě a půl pásma znamená, že každému z basových reproduktorů jsou přiřazeny mírně odlišné úkoly. Zatímco spodní z reproduktorů je vyhrazen pouze pro basy, horní z dvojice sice začíná na stejné nejnižší frekvenci, ale jeho horní dělící kmitočet zasahuje až do vyšších frekvencí, kde přebírá pásmo výškový reproduktor.


Technické parametry

Systém 2½-pásmový bass-reflex
Dělicí kmitočet 1,8 kHz,  2,8 kHz
Basový reproduktor 2 x 5,25" (133 mm) basový reproduktor s bílou kuželovou
polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu 
Výškový reproduktor

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s
patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI)

Frekvenční odezva 44 Hz - 40 kHz
Citlivost (2,83V/1m) 89 dB /1m / 2,83 V
Impedance 6 Ω jmenovitá
Doporučený výkon zesilovače 20 - 200 W
Bassreflex 2 x zadní
Terminály Bi-wire
Rozměry (š x v x h) 190 x 930 x 255 mm
Hmotnost 14,34 kg

Máte dotazy? Napište nám ...