JBL STAGE A135C - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL STAGE A135C - černá

Výrobce: JBL

JBL STAGE A135C -  2 pásmový centrální slim reprobox se šesti 76 mm měniči JBL STAGE A135C  a jedním 1" (25 mm) hliníkovým kopulovým výškovým reproduktorem je  při 6 Ω  optimalizován pro použití v kombinaci s ostatními reproduktory řady JBL STAGE. Štíhlá horizontální ozvučnice z frézované MDF má povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 990 Kč
425,86 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

S novou řadou reprosoustav JBL STAGE máte rezervováno sedadlo v první řadě.
JBL Stage je promyšlená řada reproduktorů navržená a zkonstruovaná ve světoznámém centru akustického inženýrství společnosti JBL v Northridge v Kalifornii (USA) a optimalizovaná pro domácí stereo / domácí kino. Připravte se na vzrušující zážitky ať již z živého hudebního koncertu nebo akční filmové scény přímo ve vašem obývacím pokoji. Všechny tóny zvukového spektra se spojí v čisté potěšení z poslechu.

A135C - Elegantní slim centrální reproduktor pro sestavy domácího kina 2-pásmový centrální reproduktor se šesti 76 mm měniči JBL STAGE A135C je optimalizován pro použití v kombinaci s ostatními reproduktory řady JBL STAGE. Všechny měniče jsou vyrobeny stejnou technologií, jako ostatní produkty této řady, což je zárukou dokonalého zvukového i designového sladění celého domácího systému a dechberoucích zážitků při sledování filmů nebo živých hudebních koncertů.

Štíhlá horizontální ozvučnice z frézované MDF má povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. Na obou bočních stěnách jsou vyvedeny bassreflexové otvory. Na zadní stěně jsou umístěny dva montážní otvory (typ klíčová dírka), které umožňují snadnou instalaci na stěnu a kvalitní šroubovací terminály pro připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami. Součástí dodávky jsou také 4 výškově stavitelné kovové nožky a krycí mřížka z průzvučné tkaniny.


Dvoupásmová konstrukce inspirovaná legendárními JBL studiovými monitory.

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI™) byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor. Tato technologie zlepšuje citlivost výškového reproduktoru a rozptyl v místě výhybky (120 stupňů horizontálně). Výsledkem je lepší prezentace jemných detailů, přesnost, jemnost a realizmus zvukovému projevu.
Šestice 3" (76 mm) středobasových reproduktorů s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu je zárukou transparentního podání středového pásma. V kombinaci s vhodným nastavením dělícího kmitočtu výhybky (v tomto případě na 2,5 kHz) to znamená bezchybnou prezentaci a srozumitelnost dialogů i prostorovost zvukové scény.
 
Umístění
Reproduktor poskytuje nejlepší zvukové výsledky při umístění pod nebo nad TV (filmové plátno) na středové ose mezi předními reproduktory. Díky slim provedení je možné esteticky přisadit reproduktor přímo ke stěně (zavěsit přímo na stěnu) a použít ho i v místech s omezeným prostorem.
 
 

Technické parametry

Systém 2-pásmový centrální reproduktor 
Frekvenční pásmo (+/-3 dB) 75Hz až 40kHz
Zatížení dlouho / krátkodobé 80 W / 160 W
Vysokotónový reproduktor 25 mm hliníkovými výškovými reproduktory
Středobasové reproduktory 6x středobasový reproduktor 76 mm
Impedance 6 Ω
Dělící frekvence 2,5 kHz
Citlivost (2,83V / 1 m) 90 dB na 1 m, 2,83 V
Rozměry (š x v x h) 745 x 104 x 166 mm
Hmotnost 7,45 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...