JBL STAGE A130 - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL STAGE A130 - černá

Výrobce: JBL

JBL STAGE A130 - je dvoupásmová regálová reprosoustava s impedancí 6 Ω s audiofilskými ambicemi za překvapivě nízkou cenu. Kompaktní ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF je osazená 1" (25 mm) hliníkovým kopulovým výškovým reproduktorem s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI), který byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor a 5,25" (133 mm) středobasovým reproduktorem s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
6 890 Kč
286,36 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

S novou řadou reprosoustav JBL STAGE máte rezervováno sedadlo v první řadě.

JBL Stage je promyšlená řada reproduktorů navržená a zkonstruovaná ve světoznámém centru akustického inženýrství společnosti JBL v Northridge v Kalifornii (USA) a optimalizovaná pro domácí stereo / domácí kino. Připravte se na vzrušující zážitky ať již z živého hudebního koncertu nebo akční filmové scény přímo ve vašem obývacím pokoji. Všechny tóny zvukového spektra se spojí v čisté potěšení z poslechu.

A130 - Regálová reprosoustava s audiofilskými ambicemi za překvapivě nízkou cenu.

Reprosoustavy JBL Stage A130, jsou ideálně dimenzovány pro většinu místností a jsou velmi všestranné. Můžete je použit jako kompaktní Hi-Fi reproduktory nebo jako větší stolní reproduktory, vždy budou zárukou přesné a detailní reprodukce a za všech okolností skvělou volbou.

Kompaktní ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF má úzký půdorys a povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. Bassreflexový nátrubek je směrovaný na zadní stěnu nad šroubovací připojovací terminály, které umožňují připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami. Součástí dodávky jsou také odnímatelné černé krycí mřížky z průzvučné tkaniny a 8 gumových podložek.


Dvoupásmová konstrukce inspirovaná legendárními JBL studiovými monitory.

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI™) byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor. Tato technologie zlepšuje citlivost výškového reproduktoru a rozptyl v místě výhybky (120 stupňů horizontálně). Výsledkem je lepší prezentace jemných detailů v přesně definovaném prostoru s typickou JBL studiovou signaturou.

5,25" (133 mm) středobasový reproduktor s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu je zárukou precizního podání nízkých frekvencí již od 55 Hz, s charakteristickou kresbou basových tónů a pevnou konturou, srovnatelnou s mnohem dražšími firemními modely. Dělící kmitočet (crossower) výhybky je nastaven na 3,2 kHz.Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Dělicí kmitočet 3,2 kHz
Basový reproduktor 5,25" (133 mm) středobasový reproduktor s bílou kuželovou
polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu 
Výškový reproduktor

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s
patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI)

Frekvenční odezva 55 Hz - 40 kHz
Citlivost (2,83V/1m) 86 dB /1m / 2,83 V
Impedance 6 Ω jmenovitá
Doporučený výkon zesilovače 20 - 125 W
Bassreflex zadní
Terminály Single-wire
Rozměry (š x v x h) 190 x 321 x 230 mm
Hmotnost 5,45 kg

Máte dotazy? Napište nám ...