JBL STAGE A125C - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL STAGE A125C - černá

Výrobce: JBL

JBL STAGE A125C - 2 pásmový slim centrální reprobox s duálnímí 133 mm měniči JBL STAGE A125C  a jedním 1" (25 mm) hliníkovým kopulovým výškovým reproduktorem o citlivosti 88 dB  je při 6 Ω optimalizován pro použití v kombinaci s ostatními reproduktory řady JBL STAGE. Uzavřená ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF má povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
8 290 Kč
343,94 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

S novou řadou reprosoustav JBL STAGE máte rezervováno sedadlo v první řadě.


JBL Stage je promyšlená řada reproduktorů navržená a zkonstruovaná ve světoznámém centru akustického inženýrství společnosti JBL v Northridge v Kalifornii (USA) a optimalizovaná pro domácí stereo / domácí kino. Připravte se na vzrušující zážitky ať již z živého hudebního koncertu nebo akční filmové scény přímo ve vašem obývacím pokoji. Všechny tóny zvukového spektra se spojí v čisté potěšení z poslechu.

A125C - Centrální reproduktor pro sestavy domácího kina

2-pásmový centrální reproduktor s duálními 133 mm měniči JBL STAGE A125C je optimalizován pro použití v kombinaci s ostatními reproduktory řady JBL STAGE. Všechny měniče jsou vyrobeny stejnou technologií, jako ostatní produkty této řady, což je zárukou dokonalého zvukového i designového sladění celého domácího systému a dechberoucích zážitků při sledování filmů nebo živých hudebních koncertů.

Uzavřená ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF má povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. Na zadní stěně jsou umístěny kvalitní šroubovací terminály, které umožňují připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami. Součástí dodávky jsou také 4 výškově stavitelné kovové nožky a krycí mřížka z průzvučné tkaniny.


Dvoupásmová konstrukce inspirovaná legendárními JBL studiovými monitory.

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI™) byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor. Tato technologie zlepšuje citlivost výškového reproduktoru a rozptyl v místě výhybky (120 stupňů horizontálně). Výsledkem je lepší prezentace jemných detailů, přesnost, jemnost a realizmus zvukovému projevu.

Dvojice 5,25" (133 mm) středobasových reproduktorů s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu je zárukou precizního podání nízkých frekvencí již od 52 Hz a velmi transparentního středového pásma. Právě to, je v kombinaci s vhodným nastavením dělícího kmitočtu výhybky (v tomto případě na 2,1 kHz) důležité, pro bezchybnou prezentaci a srozumitelnost dialogů i přehlednost a prostorovost zvukové scény.


Umístění : reproduktor poskytuje nejlepší zvukové výsledky při umístění pod nebo nad TV (filmové plátno) ve středové ose mezi předními reproduktory. Díky uzavřené ozvučnici je možné jej umístit blízko ke stěně nebo třeba i do otevřené skříňky. 

Technické parametry

Systém 2-pásmový centrální reproduktor 
Frekvenční pásmo (+/-3 dB) 75Hz až 40kHz
Zatížení dlouho / krátkodobé 20 W / 150 W
Vysokotónový reproduktor 25 mm hliníkovými výškovými reproduktory
Středobasové reproduktory 2 x středobasový středový reproduktor se 133 mm 
Impedance 6 Ω
Dělící frekvence 2,6 kHz
Citlivost (2,83V / 1 m) 88 dB na 1 m, 2,83 V
Rozměry (š x v x h) 469 x 190 x 220 mm
Hmotnost 7,95 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...