JBL L82GL - modrá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL L82GL - modrá

Výrobce: JBL

JBL L82GL - barevné mřížky, vyrobené na zakázku společností JBL pro extrémně úspěšné regálové reproduktory JBL L85 Classic, vám umožňují okamžitě změnit vzhled těchto ikonických reproduktorů přidáním nových barev, které budou odrážet vaši osobnost a styl.  

Barevné varianty
Na dotaz
2 890 Kč
119,90 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Praktické a estetické, zkrátka cool
Společnost JBL založil J. B. Lansing v roce 1946 v Northridge v Kalifornii (USA). Už od svých počátků se prosazovala s výrobou kvalitních zvukových aparatur, od sluchátek až po klasické reproduktory. Výrobky JBL jsou dnes využívány v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučují většinu kin v USA a množství hudebních sálů po celé Evropě. Původní kultovní JBL L82 se na trhu objevily již v roce 1970 a jsou bez nadsázky nejoblíbenějším a historicky nejprodávanějším produktem společností. Dnes bychom řekli, že jsou ikonou a jednoznačným bestsellerem. Na legendu těchto ikonických reprosoustav navázali inženýři JBL reirkarnací a oživili nostalgii i vzhled původního modelu jako L82 CLASSIC. Barevné mřížky, vyrobené na zakázku společností JBL pro extrémně úspěšné regálové reproduktory JBL L100 Classic, vám umožňují okamžitě změnit vzhled těchto ikonických reproduktorů přidáním nových barev, které budou odrážet vaši osobnost a styl.
S odkazem na původní design originálu ze 70. let jsou reprosoustavy nabízeny s netradiční přední krycí mřížkou "Quadrex" ze speciálního pěnového materiálu ve třech barevných variantách (modrá, oranžová a černá). Pěna mřížky je poměrně silná, avšak stále akusticky velmi dobře průzvučná a zároveň dobře chrání reproduktory před náhodným poškozením způsobeným domácími mazlíčky nebo zvídavými dětmi. Nelze samozřejmě zapomenout ani na estetický vjem a originalitu.
Náhradní mřížky můžete využít nejen při ztrátě nebo poškození původních mřížek, ale také např. pokud potřebuje změnit design vašich reprosoustav L82 CLASSIC po barevné změně interiéru nebo zkrátka pokud chcete jen tak změnit náladu. Vždy bodou díky svým kreativním barvám působit originálně a esteticky. Vaše reprosoustavy budou jedinečné a stanou se středobodem vaší poslechové místnosti.
Instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Pěnová mřížka má pevný rám s upevňovacími "kolíčky" které stačí nasměrovat (nasadit) do z výroby připravených otvorů po obvodu reprosoustav a zatlačit. Mřížka zůstane pevně ukotvena.Tyto náhradní mřížky jsou prodávány v páru a jsou vhodné pouze pro model JBL L82 CLASSIC (rok výroby 2018 a novější). Není je možné instalovat na původní originální model ze 70. let.

Rozměry (V x Š):    472,8 mm  x 281 mm 

Cena za pár             

Máte dotazy? Napište nám ...