JBL L75 ms - ořech
  • Doprava zdarma

JBL L75 ms - ořech

Výrobce: JBL

BL L75ms má povrchovou úpravu skříně z ořechové dýhy a černou pěnovou mřížku Quadrex. Skrývá dokonale moderní akustické technologie, včetně možností streamování zvuku s vysokým rozlišením až 32 bitů / 192 kHz. Zesilovač třídy D dodává potřebný výkon 2 x 125 W RMS do basových měničů, 2 x 25 W RMS do výškových měničů a 50 W RMS do středového měniče. Dohromady tedy solidních 350 W RMS . Je osazen těmito reoriduktory: 
2 x středobasovými reproduktory  5,25" (133 mm),  2 x výškovými reproduktory  0,75" (2 cm)  a 1 x středovým reproduktorem  4" (10 cm)  .

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
24 990 Kč
1 036,80 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kompletní hudební systém v jediném reproduktoru

Společnost JBL založil J. B. Lansing v roce 1946 v Northridge v Kalifornii (USA). Už od svých počátků se prosazovala s výrobou kvalitních zvukových aparatur, od sluchátek až po klasické reproduktory. Výrobky JBL jsou dnes využívány v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučují většinu kin v USA a množství hudebních sálů po celé Evropě.

JBL L75ms je ideální řešení kompletního hudebního systému pro místnosti, kde chybí prostorové možnosti na umístění plnohodnotné audio sestavy. Jediný stereofonní reproduktor s nesmírně univerzálním použitím, který zvládne díky svému výkonu ozvučit i větší obytné místnosti, kanceláře nebo společenskou místnost na chatě.
Univerzální za všech okolností

JBL L75ms nachází svou designovou inspiraci v řadě JBL Classic, se kterou sdílí povrchovou úpravu skříně z ořechové dýhy a černou pěnovou mřížku Quadrex. Za tímto vintage stylem evokujícím 70. léta se ale skrývají dokonale moderní akustické technologie, včetně možností streamování zvuku s vysokým rozlišením až 32 bitů / 192 kHz. Široká konektivita zahrnuje bohaté možnosti připojení ať již bezdrátového nebo kabelového. Můžete tak jednoduše přehrávat zvuk z vašeho televizoru, smartphonu a dokonce i gramofonu. Milovníky nejnižšších tónů zvukového spektra potěší možnost připojení externího subwooferu.


Malý, ale výkonný

Díky své konstrukci a osazení překvapí L75ms dynamickým a otevřeným zvukem, který si vychutnají jak příznivci akčních filmových scén, tak milovníci klasického rocku. Údernost a pevný bas jsou na první poslech hmatatelné a nechybí ani jemnost a cit pro detail. Interní zesilovač třídy D dodává potřebný výkon 2 x 125 W RMS do basových měničů, 2 x 25 W RMS do výškových měničů a 50 W RMS do středového měniče. Dohromady tedy solidních 350 W RMS výkonu v jediném kompaktním systému. Jednou z mnoha předností je, že díky konstrukci a kvalitě návrhu i zpracování je možné přehrávat hudební materiál s vysokou úrovní hlasitosti a minimálním zkreslením. Tuto přednost jistě ocení všichni milovníci hudby, kteří si rádi užívají poslech "naplno".

Pevné skříni reproduktoru (hmotnost 16 kg) dominuje tvarovaná přední ozvučnice osazená 2 x 5,25" (133 mm) středobasovým reproduktorem s membránou z čisté buničiny, zavěšenou na pryžovém závěsu. O vysoké frekvence se starají dva nově vyvinuté 0,75" (2 cm) výškové reproduktory s hliníkovou kalotou ve zvukovodu spojeném s akustickou čočkou pro lepší kontrolu rozptylu. Stereofonní páry doplňuje uprostřed umístěný samostatný středový reproduktor 4" (10 cm) s membránou z buničiny. Díky speciálně tvarované přední ozvučnici, která rozšiřuje rozptylové pole je stereofonní zvuková scéna široká, přehledná a překračuje rozměry reproduktoru. Bez problémů dokáže naplnit poslechovou místnost silným a dynamickým zvukem s výborným prostorovým rozlišením.

Dva bassreflexové výstupy (jeden pro každý stereo pár měničů) směřují dopředu a reproduktor je tak možné umístit do těsné blízkosti stěny. Navíc pro případ, že by takové umístění tonálně ovlivňovalo basovou složku frekvenčního spektra, je na zadním panelu tlačítko, kterým můžete upravit výstup basů o 3 dB.Víc než jen soundbar

Reproduktor disponuje Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 i Chromecastem a také ethernetovou konektivitou i HDMI (ARC) vstupem pro připojení zvuku z televizoru. Ani na milovníky analogu není zapomenuto a kromě standardního AUX vstupu 3,5 mm nabízí i phono (MM) vstup pro připojení gramofonu.

L75ms lze snadno bezdrátově připojit k síti přes Google Home a funguje se službami jako Spotify Connect, Tidal Connect a Qobuz. K ovládání přehrávání hudby můžete také použít aplikaci MusicLife nebo dodávaný dálkový ovladač.
Hodnocení - Audun Hage - LB Tech Reviews:

"Jak všichni hi-fi nadšenci vědí, není toho mnoho, co by mohlo nahradit zvuk dobrého, plnohodnotného páru stereo reproduktorů. Ale JBL L75ms je tomu blíže než většina podobných systémů, které jsme slyšeli! Jako takový je to perfektní reproduktor pro místnosti, kde nemáte prostor nebo si zde nemůžete dovolit umístit plnohodnotný systém."


Technické parametry

Výkon 2 x 125 W RMS pro basové reproduktory
1 x 50 W RMS pro středopásmový
2 x 25 W RMS pro výškové reproduktory
(celkový výkon) 350 W RMS
Zesilovače třída D
Basové reproduktory 2 x 133 mm (5,25")kónická membrána z papírové buničiny
Středopásmový reproduktor 1 x 100 mm (4") kónická membrána z papírové buničiny
Výškové reproduktory 2 x 20 mm ( 0,75") hliníková kalota s měkkým rámečkem
Vstupy 1 x HDMI ARC
1 x Ethernet
1 x Phono (MM) RCA Cinch
1 x Linka - AUX Jack 3,5 mm
Bluetooth 4.2
Výstup pro subwoofer 1 x Linka 2V RMS s automatickým rozpoznání
a zapojením HPF
Bezdrátové konektivita WiFi 2,5 GHz / 5 GHz,
Podpora rozlišení do 32 bitů / 192 kHz
Frekvenční rozsah 45 Hz – 25 kHz (-6 dB)
Maximální akustický tlak SPL 106 dB / 1 m
Rozměry (š x v x h) 790 x 216 x 287 mm
Hmotnost 15,9 kg
Příkon typ / st.by / sleep 17 W/ <4 W / < 0,5 W
V balení ochranná mřížka
dálkové ovládání
síťový kabel

Máte dotazy? Napište nám ...