JBL 4305P - černý ořech
  • Novinka
  • Doprava zdarma

JBL 4305P - černý ořech

Výrobce: JBL

JBL 4305P - AKTIVNÍ 2 pásmový Studio Monitor. Jedná se o systém obsahující zesilovač třídy D o výkonu 2 x 150 W. Mezi další výbavu patří Integrovaný streamovací modul nabízí funkce pro streamování přes kabelové i bezdrátové sítě prostřednictvím vestavěného Google Chromecast, Apple AirPlay 2 nebo Bluetooth 5.1 a 24-bitový / 192 kHz D/A převodník s vysokým rozlišením. Oba reproduktory mají vestavěné zesilovače a díky Wi-Fi a Bluetooth je kromě napájení nemusíte mezi sebou propojovat kabelem. Chcete-li však získat podporu pro streamování více než 24-bitových / 96 kHz zvukových souborů, bude nutné reproduktory propojit přiloženým ethernetovým kabelem CAT6. DAC podporuje přehrávání zvukovýc souborů s vysokým rozlišením 24-bitů / 192 kHz včetně MQA a systém je certifikován jako Roon Ready. Podporované hudební formáty (místní média): AAC / AIFF / ALAC / DSD (do PCM) / FLAC / MP3 / MP4 / OGG / WAV / WMA.
.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
59 990 Kč
2 488,91 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

NA DOMA I DO STUDIA

JBL 4305P Studio Monitor je zcela samostatný AKTIVNÍ reproduktorový systém s vysokým rozlišením streamovaného zvuku a bohatou konektivitou pro profesionální uživatele. Systém se skládá z primárního a sekundárního reproduktoru s volitelnou možností přiřazení Levého a pravého kanálu podle osobních preferencí. Primární reproduktor obsahuje ovládací prvky na předním panelu pro hlasitost, ztlumení, výběr vstupu a párování Bluetooth Na zadním panelu jsou paks všechny ostatní vstupy pro připojení zdrojů hudby. Kromě ovládacích prvků na předním panelu nabízí 4305P také ruční dálkové ovládání a lze jej pohodlně ovládat jako součást ekosystému Google Home nebo Apple Airplay.

JBL patentované akustické technologie dokáží vykreslit zvuk s neuvěřitelnou přesností a silnou dynamikou, zatímco velmi široké možnosti kabelového i bezdrátového připojení otevírají dveře do nového světa pro všechny milovníky hudby a profesionální tvůrce obsahu. Integrovaný streamovací modul nabízí funkce pro streamování přes kabelové i bezdrátové sítě prostřednictvím vestavěného Google Chromecast, Apple AirPlay 2 nebo Bluetooth 5.1 a 24-bitový / 192 kHz D/A převodník s vysokým rozlišením je zárukou, že vaše oblíbená hudba bude znít s nejvyšší možnou věrností.


VYSOKÝ VÝKON A PROFESIONÁLNÍ TECHNOLOGIE

Robustní kunstrukce z 19 mm MDF je vyztužená vnitřními výztuhami a je opatřena povrchovou úpravou z přírodní dřevěné dýhy. Zoblené rohy jsou odkazem na vynikající rodokmen JBL, ale nenechte se oklamat, uvnitř se nachází nejnovější technologie pro 21. století. Písmeno "P" v názvu modelu znamená, že se jedná a komplexní aktivní hudební systém a 4305P jsou tak prvním výkonným produktem společnosti v kategorii studiových monitorů. Interní zesilovač třídy D nabízí celkem 300 W RMS (150 W RMS na každý reproduktor); to je 2 x 25 W do výškových a 2 x 125 W do středobasových měničů.

O vyšší frekvence se stará 1" kompresní měnič Teonex® s pokročilou geometrií zvukovodu HDI™ ve spojení s 5,25" středobasovým měničem s kuželovou membránou z čisté buničiny zasazené do litého kovového rámu. Dělicí frekvence výhybky je 1,75 kHz. Bassreflexová ozvučnice má na přední straně dva vyladěné výstupy.

JBL 4305P jsou kompaktní monitory najdou své místo ve studiu na pultě / stůle a v domácím prostředí dosáhnete nejlepších zvukových výsledků při instalaci na samostatné stojany. Samozřejmě je ale lze umístit i na polici nebo komodu a alternativně je můžete pomocí nástěnných držáků jednoduše zavěsit na stěnu..

Oba reproduktory mají vestavěné zesilovače a díky Wi-Fi a Bluetooth je kromě napájení nemusíte mezi sebou propojovat kabelem. Chcete-li však získat podporu pro streamování více než 24-bitových / 96 kHz zvukových souborů, bude nutné reproduktory propojit přiloženým ethernetovým kabelem CAT6. DAC podporuje přehrávání zvukovýc souborů s vysokým rozlišením 24-bitů / 192 kHz včetně MQA a systém je certifikován jako Roon Ready. Podporované hudební formáty (místní média): AAC / AIFF / ALAC / DSD (do PCM) / FLAC / MP3 / MP4 / OGG / WAV / WMA.


KONEKTIVITA

Kromě možnosti streamování přes Wi-Fi pomocí AirPlay 2 nebo Google Chromecast, můžete také kdykoliv využít připojení k portu USB-B a USB-A nebo si vybrat analogový vstup pro připojení např. gramofonu s vlastním předzesilovačem. Pro CD přehrávač, TV nebo jiný digitální zdroj je vyhrazen optický vstup.

Pro profesionální uživatele je určena dvojice symetrických analogových zásuvek XLR a nechybí ani výstup pro samostatný subwoofer, který je schpný automatické detekce a nastavení dělící frekvence 80 Hz. Reproduktory přenáší frekvenční pásmo již od 45 Hz, ale ve specifických případech např. při umístění v rohu nebo u stěny může být vhodné nadměrné basy utlumit. Pro tento účel je na zadní stěně přepínač s útlumem o -3 dB.


Hodnocení - Lasse Svendsen - LB Tech Reviews:

"...bezdrátový systém JBL 4308P rozhodně stojí za zvážení pro každého, kdo chce získat lepší a chytlavější zvuk z kompaktních reproduktorů, které zabírají omezený prostor a snadno se používají. Díky tomu, že kombinují Bluetooth se streamováním ve vysokém rozlišení a fyzickými vstupy, jsou užitečné pro spoustu lidí, kteří budou moci malé reproduktory JBL používat na vše od streamování seriálů v televizi až po party hudbu nebo soustředěný poslech. Jednoduše, vynikající všestranný reproduktor, který majiteli zaručí léta hudebního požitku.."


Nejlepší špičkový bezdrátový reproduktor - JBL 4305P

Aktivní studiové monitory JBL 4305P nemusí být pro každého, ale tyto kytarové a rockové aktivní reproduktory vám poskytnou hodiny potěšení z poslechu, širokou konektivitu a množství ovládacích možností. JBL 4305P jsou nejlepší špičkové bezdrátové reproduktory, které jsme v minulém roce testovali.Technické parametry

Systém Dvoupásmový kompaktní reproduktorový systém s vestavěným zesilovačem, DSP a bezdrátovým připojením
Vysokofrekvenční reproduktor
Basový reproduktor
2410H-2, 1" (25 mm) kompresní měnič Teonex® ve zvukovodu s pokročilou geometrií HDI™
JW130P-4, 5,25" (130 mm) kuželová membrána z čisté buničiny v litém rámu
Frekvenční rozsah 45 Hz - 25 kHz (-6 dB, 85 dB/1m, podle nastavení EQ)
Zesilovače 300 W systémový výkon třídy D, 150 W RMS na 1 monitor, (25 W na výškový + 125 W na basov měnič)
Dělící frekvence 1750 Hz
Vstupy bezdrátové - Wi-Fi streamování, Bluetooth 5.1
kabelové (analogové) - XLR Combo a 3,5 mm stereo
digitální - Asynchronní USB-B, Toslink optický vstup
Výstupy subwooferu Autodetekce s automatickým zapojením 80Hz High Pass Filtru
Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz 
Podporované vzorkovací
frekvence digitálního zvuku
(PCM 2CH)
Streamování a místní média – 32 kHz, 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz,176,4 kHz, /192 kHz
SPDIF – až 192 kHz,
Bluetooth – až 48 kHz
Podporované hudební formáty
(místní média)
AAC / AIFF / ALAC / DSD (do PCM) / FLAC /
MP3 / MP4 / OGG / WAV / WMA
Typ dálkového ovládání BTLE Wireless
Rozměry (š x v x h) 210 x 336 x 223,3 mm
Hmotnost primární 6,8 kg
sekundární 6,4 kg
Barevné provedení Dýha ořech
Dýha černý ořech

Máte dotazy? Napište nám ...