Jamo DS6 - černá
  • Doprava zdarma

Jamo DS6 - černá

Výrobce: Jamo

Aktivní stereo systém ozvučení s BlueTooth, dálkový ovladač, FM radio s hodinami, AUX vstup, USB.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
5 490 Kč
236,18 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jamo je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky patřící do koncernu Klipsch Group inc. Společnost založili v roce 1968 pánové Preben Jacobsen a Julius Mortensen (odtud název JAMO složený z počátečních písmen příjmení obou společníků). Po dvaceti letech budování své pozice na trhu se Jamo v roce 1994 oficiálně stalo největším výrobcem reproduktorů v Evropě. Reproduktorů, která Vám přinášejí do života nejen špičkový zvuk, ale také krásný doplňek do vašeho interiéru..

Bezdrátový aktivní reproduktor JAMO DS6 s bassreflexem se vyznačuje atraktivním bílým designem. Disponuje bezdrátovou funkcí Bluetooth. Kvalita a síla zvuku je zajištěna díky 40 W výkonu reproduktoru. Reproduktor JAMO DS6 je vybaven i AUX vstupem a USB portem, který slouží k napájení. Balení obsahuje dálkový ovladač.Jednoduché ovládání.
Jednoduše ovládejte hlasitost, pause/play, rychle vpřed a přezkočit, vypnutí zvuku a bezdrátovou synchronizaci vašeho zařízení napříč místností s dodávaným dálkovým ovládáním.

Bomba design 

Kreativní nadšenci a milovníci kvalitní hudby, kteří dbají o design své audio soustavy je určeno audio zařízení JAMO DS6. Ve stylovém aktivním reproduktoru s bassreflexem se nacházejí moderní technologie, které vyzdvihují kvalitu a produktivitu zařízení. Výkon reproduktoru dosahuje skvělých 40 W.

Bohatá škála zapojení

Vychutnejte si svojí hudební knihovnu z  mobilu či tabletu? Technologie Bluetooth v Jamo DS6 umožní jejich přehrávání přímo z reproduktoru - a bezdrátově. Možnost kabelového přípojení je umožněno díky dostupnému AUX vstupu. K  dispozici je dokonce i FM rádio. USB konektor slouží k nabíjení zařízení.

Jednoduché ovládaní

Chcete si posunout skladbu, zvýšit či snížit hlasitost, případně vypnout zařízení, ale jste příliš daleko? Nevadí! Součástí balení reproduktoru JAMO DS6 je dálkový ovladač, se kterým nezbytné úkony provedete bez nutnosti manuálního nastavování přímo na reproduktoru. Součástí 2-pásmové reprosoustavy JAMO DS6 je stylový LCD displej, který přehledně zobrazuje čas, připojení nebo frekvenci naladěné rádiové stanice.

Technické parametry
 Audio

Výkon 2 x 18W
Frekvenční rozsah 55Hz - 18KHz
Výškový reproduktor 25 mm
Basový reproduktor 3", 8Ohm,20W
Vstupy Bluetooth® Wireless Technology, AUX in, FM Radio
Příslušenství napaječ, dálkové ovládání
Barevné provedení Černá, bílá, olivově zelená
Rozměry(VxHxŠ) 216 x 249 x 178 mm
Hmotnost 4kg
 

Máte dotazy? Napište nám ...