IsoTek V5 Gemini - stříbrná
 • Doprava zdarma

IsoTek V5 Gemini - stříbrná

Výrobce: IsoTek

Nová V5 generenace kompaktní "dvojzásuvky" s filtrem a přepěťovou ochranou Gemini S novými technologiemi přináší účinné vyčištění sítě pro menší AV systém s příkonem do 10 A / 2300 W. Lze použít i pro rozšíření výstupů vyšších modelů filtrů např. modelů Genesis One, Titan One, Nova One. Výstupy 2 x EU shuko zásuvka (max.10 A / 2300 W) + 1 x System Link pro možnost řetězení s dalšími komponenty IsoTek. Vypínač: on/off; vstup / přívod: 10 A IEC C14. Provedení stříbrné, rozměry 80 x 50 x 269mm, hmotnotnost 0,930kg.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
8 990 Kč
375,35 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V5 Gemini je kompaktní výkonová distribuční zásuvková lišta s vestavěným RFI filtrem a přepěťovou ochranou. Masivní kovové šasi má 270 mm na délku, 80 mm na šířku a 60 mm na výšku. Má dva samostatné výstupy zapojené na desku plošných spojů s fitry a přepěťovou ochranou. U většiny zásuvkových lišt s přepěťovou ochranou a RFI filtrem jsou zásuvky zapojené sériově a to je chyba. Diferenciální šum a rušení vytvořené připojenou zátěží (audio komponenty), se bude křížově přenášet mezi zásuvkami. Zapojení a konstruce V5 Corvus minimalizuje přenos rušení mezi zásuvkami a proto je lepší.


 • 2 filtrované výstupy s uzemněním do hvězdy
 • Potlačení souhlasného i diferenciálního síťového šumu a rušení
 • RFI útlum 35 dB
 • Unikátní topologie delta filtru pro zlepšení vlastností
 • Vniřní spoje ze stříbřené OFC mědi s PTFE dielektrikem
 • Vhodné pro kompletní audio nebo AV systém
 • 45 500 A kapacita pro přepěťovou ochranu
 • Jednoduché použití
 • Možnost připevnit na zeď
 • Výstup System Link pro připojení dalších jednotek

Zásuvková lišta s RFI filtrem V5 Gemini se vyznačuje jedinečnou topologií delta filtru, který má desetkrát větší útlum rušení než je doporučený standard. Filtr má útlum více než 20 dB na 1 kHz (referenční zátěž 600 Ω), a 42 dB na 10 kHz. Většina předních odborníků se shoduje, že zvuk začíná ovlivňovat vysokofrekvenční rušení od frekvence 10 kHz (RFI). Jak velké rušení projde z napájecí sítě do signálových obvodů AV zařízení a nežádoucím způsobem ovlivní kvalitu zpracovávaného signálu, záleží na schopnosti přístrojů a jejich napájecích zdrojů zamezit průniku tohoto rušení do přístroje. Napájecí zásuvková lišta V5 Gemni zajišťuje ve své kategorii prvotřídní výkon čištění napájecího napětí v běžném režimu (RFI) i v potlačení diferenciálního rušení. Samotná deska s plošnými spoji (PCB) s elektrickými obvody má oproti standardu dvojnásobnou tloušťku měděné vrstvy, která je pro lepší vodivost ještě postříbřená.

IsoTek V5 Gemini je jedinečný napájecí rozvod, který dodává vyčištěný proud do dvou, vzájemně oddělených zásuvek. Topologie zapojení zásuvek zabraňuje vzájemné kontaminaci napájecího napětí diferenciálním šumem a rušením mezi napájenými přístroji. Propojení zásuvek je navrženo podle KERP © (Kirchhoff's Equal Resistance Path) IsoTek, které zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Vnitřní kabeláž je nejvyššího standardu s postříbřenými vodiči z vysoce čisté 6n bezkyslíkaté mědi průřezu 2 mm2 . Vodiče mají nízký odpor a tak prakticky bez úbytku napětí mohou vést i vysoký proud. Jsou opatřeny izolací - dielektrikem z fluorovaného etylenpropylenu (FEP), který se používá v letectví nebo kosmonautice. Vyznačuje se velmi nízkým dielektrickým odporem, proto je téměř ideální na izolaci vodičů vnitřní kabeláže napájecích systémů.

Kromě toho má nová verze V5 zvýšenou proudovou kapacitu přepěťové ochrany na 45 000 A. která chrání napájená zařízení proti přepětí prostřednictvím sekvenčního nedestruktivního ochranného systému IsoTek. V5 Gemini také obsahuje zásuvku System Link, umožňující rozšířit počet výstupů připojením další zásuvkové jednotky při zachování hvězdicové zemní reference. Součástí dodávky je i nástěnný držák, který umožní snadnou montáž lišty na zeď za stojan s audio zařízením. Vnitřní kabeláž produktů IsoTek je shodná s řadou napájecích kabelů IsoTek. Jednou z kritických, ale přehlížených oblastí v rámci audia je zachování shodnosti kvalitativní kategorie - konstrukce a materiálových vlastností propojovacích napájecích a signálových kabelů.

Technické parametry

Počet vývodů 2
Smyčkovací výstup Isotek System Link, Powercon 16 A
Druh zásuvek EU
Standardní síťový přívod 10 A IEC (C14)
Potlačení rušení RFI 20 dB / 1kHz (600 Ω) 
42 dB / 10 kHz (600 Ω)
Proudová kapacita přepěťové ochrany 45 000 A
Síťové napětí 100-240VAC/50-60Hz
Maximální proud 10 A HRC
Celkový příkon 2 300 W
Rozměry (Š x V x H) 80 x 50 x 270 mm
Hmotnost 0.7 kg

Máte dotazy? Napište nám ...