IsoTek V5 Corvus + kabel Initium - stříbrná
 • Novinka
 • Doprava zdarma
 • Včetně kabelu

IsoTek V5 Corvus + kabel Initium - stříbrná

Výrobce: IsoTek

IsoTek V5 Corvus je nová, výkonnější verze zásuvkové lišty, síťového filtru a přepěťové ochrany nové generace s devíti výstupními zásuvkami. Pro HIFI stereo sestavu nebo systém domácího kina představuje základní stupeň přepěťové ochrany a RFI filtru napájecího napětí pro vylepšení obrazu a zvuku. Lze použít i pro rozšíření výstupů vyšších modelů filtrů např. modelů Genesis One, Titan One, Nova One. Nová generace má výstup System Link umožňující řetězení s dalšími fitry IsoTek. Corvus lze snadno namontovat na stěnu za systém. Set včetně síťového kabelu Initium s koncovkami EU CZ a C13 délky 1,5 m.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
19 990 Kč
853,70 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V5 Corvus je kompaktní výkonová distribuční zásuvková lišta s vestavěným RFI filtrem a přepěťovou ochranou. Masivní kovové šasi má 380 mm na délku, 170 mm na šířku a 50 mm na výšku. Má devět samostatných výstupů zapojených na desku plošných spojů s fitry a přepěťovou ochranou. U většiny zásuvkových lišt s přepěťovou ochranou a RFI filtrem jsou zásuvky zapojené sériově a to chyba. Diferenciální šum a rušení vytvořené připojenou zátěží (audio komponenty), se bude křížově přenášet mezi zásuvkami. Zapojení a konstruce V5 Corvus minimalizuje přenos rušení mezi zásuvkami a proto je lepší.


 • 9 filtrovaných výstupů s uzemněním do hvězdy
 • Potlačení souhlasného i diferenciálního síťového šumu a rušení
 • RFI útlum 35 dB
 • Unikátní topologie delta filtru pro zlepšení vlastností
 • Vniřní spoje ze stříbřené OFC mědi s PTFE dielektrikem
 • Vhodné pro kompletní audio nebo AV systém
 • 45 500 A proudová kapacita pro přepěťovou ochranu
 • Jednoduché použití
 • Možnost připevnit na zeď

Zásuvková lišta s RFI filtrem V5 Corvus se vyznačuje jedinečnou topologií delta filtru, který má desetkrát větší útlum rušení než je doporučený standard. Filtr má útlum více než 20 dB na 1 kHz (referenční zátěž 600 Ω), a 42 dB na 10 kHz. Většina předních odborníků se shoduje, že zvuk začíná ovlivňovat vysokofrekvenční rušení od frekvence 10 kHz (RFI). Jak velké rušení projde z napájecí sítě do signálových obvodů AV zařízení a nežádoucím způsobem ovlivní kvalitu zpracovávaného signálu, záleží na schopnosti přístrojů a jejich napájecích zdrojů zamezit průniku tohoto rušení do přístroje. Napájecí zásuvková lišta V5 Corvus zajišťuje ve své kategorii prvotřídní výkon čištění napájecího napětí v běžném režimu (RFI) i v potlačení diferenciálního rušení. Samotná deska s plošnými spoji (PCB) s elektrickými obvody má oproti standardu dvojnásobnou tloušťku měděné vrstvy, která je pro lepší vodivost ještě postříbřená.

IsoTek V5 Corvus je jedinečný napájecí rozvod, který dodává vyčištěný proud do devíti, vzájemně oddělených zásuvek. Topologie zapojení zásuvek zabraňuje vzájemné kontaminaci napájecího napětí diferenciálním šumem a rušením mezi napájenými přístroji. Propojení zásuvek je navrženo podle KERP © (Kirchhoff's Equal Resistance Path) IsoTek, které zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Vnitřní kabeláž je nejvyššího standardu s postříbřenými vodiči z vysoce čisté 6n bezkyslíkaté mědi průřezu 2 mm2 . Vodiče mají nízký odpor a tak prakticky bez úbytku napětí mohou vést i vysoký proud. Jsou opatřeny izolací - dielektrikem z fluorovaného etylenpropylenu (FEP), který se používá v letectví nebo kosmonautice. Vyznačuje se velmi nízkým dielektrickým odporem, proto je téměř ideální na izolaci vodičů vnitřní kabeláže napájecích systémů.

Kromě toho má nová verze V5 zvýšenou proudovou kapacitu přepěťové ochrany na 45 000 A. která chrání napájená zařízení proti přepětí prostřednictvím sekvenčního nedestruktivního ochranného systému IsoTek. V5 Polaris také obsahuje zásuvku System Link, umožňující rozšířit počet výstupů připojením další zásuvkové jednotky při zachování hvězdicové zemní reference. Součástí dodávky je i nástěnný držák, který umožní snadnou montáž lišty na zeď za stojan s audio zařízením. Vnitřní kabeláž produktů IsoTek je shodná s řadou napájecích kabelů IsoTek. Jednou z kritických, ale přehlížených oblastí v rámci audia je zachování kvalitativní kategorie - shodnost konstrukce a materiálových vlastností propojovacích napájecích a signálových kabelů. Součástí dodávky je také oceněný napájecí kabel IsoTek Initium.

Technické parametry

Počet vývodů 9
Smyčkovací výstup IsoTek System Link, Powercon 16 A
Druh zásuvek  EU
Potlačení rušení RFI 20 dB / 1kHz (600 Ω) 
42 dB / 10 kHz (600 Ω)
Proudová kapacita přepěťové ochrany 45 000 A
Standardní síťový přívod 10 A, IEC (C14)
Síťové napětí 100-240 VAC / 50-60 Hz
Maximální proud 10 A HRC
Celkový příkon 3 680 W
Rozměry (Š x V x H) 170 x 50 x 380 mm
Hmotnost 1.0 kg

Máte dotazy? Napište nám ...