IsoTek EVO3 Sequel System Link C19 - 0,5 m
  • Doprava zdarma

IsoTek EVO3 Sequel System Link C19 - 0,5 m

Výrobce: IsoTek

Propojovací napájecí kabel mezi filtry IsoTek se smyčkovacím výstupem System Link pro snadné spojení více jednotek dohromady, přičemž je zachován společný zemnící bod celé sestavy. Koncovky Neutrik PowerCon / C19
Standadní délka 0,5 m.
Speciální délky 1m, 2m

Délka kabelu
Na objednávku
Do 3 týdnů
6 190 Kč
264,35 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 

Konstrukce: Vodiče jsou paralelně vedené a mírně zkroucené. Toto uspořádání zastává první linii v potlační rušní RFI a EMI.

A) Vodiče: Postříbřené 99,9999% z bezkyslíkaté OFC mědi s výjimečnou úrovení čistoty a zvýšenou vodivostí. Je u nich je malá pravděpodnost lomu nebo degradace vlastností stárnutím. Stříbro je vynikající vodič, a v kombinaci s vysokou čistotou mědi poskytuje vynikající elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové FEP dielektrikum (izolace), je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantou v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti napěťovému průrazu a nízký koeficient tření. Proto je toto výjimečné dielektrikum FEP na prvním místě jak v tepelné odolnosti tak elektrické bezpečnosti. 

C) Výplň: Plnění bavlnou bylo použito pro vnitřní zpevnění kabelu a snížení mikrofoničnosti. Bavlna má rovněž vynikající dielektrické vlastnosti - nejlepší z pevného materiálu.

D) Obal: Pro vnější izolaci je použit Mylar který nabízí lepší vlastnosti než běžně používané PVC. Kombinace mylaru a bavlny zachová výjimečné dielektrické vlastnosti 

E) Stínění: Uzemněné stínění z OFC zajišťuje maximální potlačení RFI , a je tak prevencí proti průniku synchroníhoho rušení do živého a neutrálního vodiče.

F) Plášť: Vnější plášť vyrobený z PVC dodává kabelu vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Koncovky: Kabel Sequel je zakončen nalisovanými konektory ISOTEK audiofilní kategorie s pozlacenými 24crt OFC kontakty. Ty nabízejí nejvyšší kvalitativní výkon a jsou méně náchylné ke znečištění.


Technické parametry

Délka kabelu 0,5 m (1m, 2m)
Vnější průměr 10 mm
Vnější obal Vysoce flexibilní PVC
Stínění OFC (Oxygen Free Copper)
Vnější obal Mylar,
Izolace - dielektrikum Teflon FEP (Flourinated Ethylene Propylene)
Průřez vodičů 3 x 2 mm2
Materiál vodičů Postříbřená měď 99,9999% OFC
23 vláken v jednom vodiči
Proudová zátěž 16 A
Koncovky Vstupní Netrik PowerCon 
Výstupní C19
Použití Propojení filtračních jednotek.

Máte dotazy? Napište nám ...