IsoTek EVO3 Optimum C15 - 2 m
  • Doprava zdarma

IsoTek EVO3 Optimum C15 - 2 m

Výrobce: IsoTek

Kabel Optimum je čtvrtým z vysoce výkonných napájecích kabelů IsoTek, který je modernizován na novou pokročilou verzi Evo3 (Evolution 3), a nachází se jednoznačně ve špičkové kategorii. Nový EVO3 Optimum přináší značný pokrok oproti svému předchůdci, starší verzi GII. Geometrií vodičů v kombinaci s vynikajícími materiály vznikl kabel se špičkovou kvalitou. Kabel se dodává s koncovkami CZ SCHUKO / C15, C19, C7. Délka 2 m, zákaznické délky - další 1 m +  11 190 Kč

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
25 190 Kč
1 045,10 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jádro kabelu Optimum tvoří tři postříbřené měděné vodiče vyrobené z mědi Ohno Continuous Cast (OCC). Proces výroby mědi OCC, vyvinutý a patentovaný profesorem Ohno z Japonského Chiba Institute of Technology, poskytuje mnohem vyšší úroveň čistoty materiálu ve srovnání s tradiční mědí OFC. Výhody pro audio a AV aplikace spojují vynikající elektrickou vodivost se zlepšenou pružností a odolnost proti stárnutí a korozi. Každý ze tří vodičů s průřezem 3.0mm2 má nové uspořádání pramenů do čtvercového půřezu. Také každý ze čtyřiceti pramenů je také čtvercového průřezu. Tato jedinečná konstrukce zvětší mezi prameny kontaktní plochu, a tím i elektrickou vodivost. Vysoce kvalitní teflonové FEP dielektrikum (izolace), které izoluje každý vodič, má velmi nízkou dielektrickou konstantou v širokém kmitočtovém rozsahu. Všechny tři vodiče jsou mírně stočeny pro omezení průniku RFI a EMI rušení. Konstrukce kabelu je doplněna bavlněným plnivem, která zvyšuje vnitřní pevnost, snižuje mikrofoničnost a má také vynikající dielektrické vlastnosti - podobně jako FEP. Konstrukci uzavírá dvojitá vrstva mylarové fólie poskytující dodatečnou ochranu aktivnímu měděnému OFC stínění pro maximální omezení průniku vysokofrekvenčního rušení. Vnější plášť vyrobený z trvanlivého, tepelně odolného PVC poskytuje kabelu vysoký stupeň flexibility a mechanická pevnost.

 

Konstrukce: Vodiče jsou paralelně vedené a mírně zkroucené. Toto uspořádání zastává první linii v potlační průniku RFI a EMI rušení.

A) Vodiče: Postříbřené měděné vodiče o průřezu 3.0 mm2 vyrobené Ohno kontinuálním litím které dosahuje mnohem vyšší úroveň čistoty ve srovnání s tradičním OFC. Každý vodič v pramenu je v inovované konfiguraci se čtvercovým průřezem. Metalurgie a geometrie kabelu použitá v této konstrukci a nabízí vynikající provedení s pozoruhodnou elektrickou vodivostí.

B) Dielektrikum: Teflonové FEP dielektrikum (izolace) is chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frequenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti napěťovému průrazu a nízký koeficient tření. Proto je toto výjimečné dielektrikum FEP na prvním místě jak v tepelné odolnosti tak elektrické bezpečnosti.

C) Výplň: Plnění bavlnou bylo použito pro vnitřní zpevnění kabelu a snížení mikrofoničnosti. Bavlna má rovněž vynikající dielektrické vlastnosti - nejlepší z pevného materiálu.

D) Obal: Pro vnější izolaci je použit Mylar který nabízí lepší vlastnosti než běžně používané PVC. Kombinace mylaru a bavlny zachová výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Stínění: Uzemněné stínění z OFC zajišťuje maximální potlačení RFI, a je tak prevencí proti průniku symetrického rušení do živého a neutrálního vodiče.

F) Plášť: Vnější plášť vyrobený z PVC dodává kabelu vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Koncovky: Kabel Optimum je zakončen koncovkami ISOTEK audiofilní kategorie s pozlacenými 24crt OFC kontakty. Ty nabízejí nejvyšší kvalitativní výkon a jsou méně náchylné ke znečištění.


Technické parametry

Délka kabelu 2 m standadně + zákaznické délky
Vnější průměr 12,5 mm
Vnější obal Vysoce flexibilní PVC 
Stínění OFC (Oxygen Free Copper)
Vnější obal Mylar, bavlna
Výplň Bavlna
Izolace - dielektrikum Teflon FEP (Flourinated Ethylene Propylene) 
Průřez vodičů 3 x 3 mm2
Materiál vodičů Postříbřená vysoce čistá měď 
Proudová zátěž 30 A
Koncovky EVO3 Optimum je ručně osazen koncovkami  Isotek
audiofilní kategorie s kontakty zlacenými 24k zlatem. 
Konektory pro přístroje C7, C15 a C19 IEC 
kompatibilní s širokou škálou audio a AV zařízení
Použití CD, předzesilovač, tuner, výkonový zesilovač
BD, hudební server, TV, sound bar a pod.

Máte dotazy? Napište nám ...