IsoTek EVO3 Elite C7 - 2m
  • Doprava zdarma

IsoTek EVO3 Elite C7 - 2m

Výrobce: IsoTek

IsoTek EVO3 Elite je opravdový high-end aktivně stíněný síťový kabel za příznivou cenu, který používá unikátní sedmivodičovou geometrii. Vodiče jsou vyrobeny z postříbřené, vysoce čisté mědi - OFC(99.999%), pro izolaci a dielektrikum je použit teflon (FEP). Kabel je osazen měděnými pozlacenými koncovkami v provedení CZ SCHUKO /IEC C7/C15/C19. Je ideální pro upgrade zdrojů signálu střední a vyšší třídy, jako jsou CD, DVD přehrávače, DAC převodníky, předzesilovače atd. Využitelný je i pro zesilovače s malým nebo středním výkonem. Snížené rušení přináší zlepšenou dynamiku, čistší celý frekvenční rozsah a stabilní zvukový obraz. Zlepšení zvuku komponentů je hodnoceno jako fenomenální výkon. Pro velmi výkonné zesilovače je lepší volbou EVO3 Optimum. Délka 2m, anebo za příplatek (5.490,-Kč/m) volitelná délka na míru.

Délka kabelu
Na objednávku
Do 3 týdnů
14 990 Kč
639,01 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Síťový kabel EVO3 Elite je pravý high-end napájecí kabel s jedinečnou sedmivodičovou geometrií.

 

Konstrukce: Kabel tvoří sedm paralelně vedených a spolu mírně stočených vodičů. To je základní technika pro potlačení a průnik RFI a EMI rušení do kabelu.

A) Vodiče: Postříbřené 99,9999% z bezkyslíkaté OFC mědi s výjimečnou úrovení čistoty a zvýšenou vodivostí. Je u nich je malá pravděpodnost lomu nebo degradace vlastností stárnutím. Stříbro je vynikající vodič, a v kombinaci s vysokou čistotou mědi poskytuje vinikající elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové FEP dielektrikum (izolace), je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantou v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti napěťovému průrazu a nízký koeficient tření. Proto je toto výjimečné dielektrikum FEP na prvním místě jak v tepelné odolnosti tak elektrické bezpečnosti.

C) Výplň: Plnění bavlnou bylo použito pro vnitřní zpevnění kabelu a snížení mikrofoničnosti. Bavlna má rovněž vynikající dielektrické vlastnosti - nejlepší z pevného materiálu.

D) Obal: Pro vnější izolaci je použit Mylar který nabízí lepší vlastnosti než běžně používané PVC. Kombinace mylaru a bavlny zachová výjimečné dielektrické vlastnosti

E) Stínění: Uzemněné stínění z OFC zajišťuje maximální potlačení RFI, a je tak prevencí proti průniku synchroníhoho rušení do živého a neutrálního vodiče.

F) Plášť: Vnější plášť vyrobený z PVC dodává kabelu vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Koncovky: Kabel Elite je zakončen konektory ISOTEK audiofilní kategorie s pozlacenými 24crt OFC kontakty. Ty nabízejí nejvyšší kvalitativní výkon a jsou méně náchylné ke znečištění.

Technické parametry

Délka kabelu 2 m standadně + zákaznické délky
Vnější průměr 10 mm
Vnější obal Vysoce flexibilní PVC 
Stínění OFC (Oxygen Free Copper)
Vnější obal Mylar
Výplň Bavlna
Izolace - dielektrikum Teflon FEP (Flourinated Ethylene Propylene) 
Průřez vodičů 7 x 1,25 mm2
Materiál vodičů Postříbřená vysoce čistá měď 
Proudová zátěž 16 A
Koncovky EVO3 Elite je ručně osazen koncovkami  Isotek
audiofilní kategorie s kontakty zlacenými 24k zlatem. 
Konektory pro přístroje C7, C15 a C19 IEC 
kompatibilní s širokou škálou audio a AV zařízení
Použití CD, předzesilovač, tuner, výkonový zesilovač
BD, hudební server, TV, sound bar a pod.

Máte dotazy? Napište nám ...