Indiana Line Nota 550 X + reprokabel Dynavox Perfect Sound - ořech

Indiana Line Nota 550 X + reprokabel Dynavox Perfect Sound - ořech

Výrobce: Indiana Line

Akční set sloupové - podlahové reprosoustavy Indiana Line Nota 550 X a reprokabelu Dynavox Perfect Sound délky 2 x 2 m. Nota 550 X  je třípásmová podlahová reprosoustava s předním bassreflexemze zcela nové řady Nota X pro kterou jsou typické černě matné ozvučnice s bočními panely v černošedém dubu a světlém ořechu pro ideální začlenění do moderních interiérů. Je osazená vysokotónovým reproduktorem s 26mm hedvábnou kalotou, basovým a středopámovým reproduktorem průměru135 mm s PP membránou.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová Nota X je dokonalou kombinací estetiky, výrobní a zvukové kvality s dotekem high-endového zvukového podání.

Sloupová reprosoustava ze zcela nové série NOTA X nabízí mimořádný výkon jak v režimu stereo, tak i v sestavě domácího kina. Plný, dynamický a přesný zvuk dodává dvojice středobasových reproduktorů o průměru 135 mm a výškový reproduktor s hedvábnou impregnovanou kalotou o průměru 26 mm, který byl speciálně navržený pro sérii NOTA X. Středobasové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí.

Modelová řada NOTA X je navržena s maximální pozorností pro dosažení přirozeného, autentického zvuku s velkým prostorem tak, aby se reprodukce maximálně přiblížila zážitku ze živé hudby. Průzračnost reprodukovaného zvuku se získává nízkou ztrátou i těch nejjemnějších informací, frekvenčně a fázově čistému přechodu mezi reproduktory. To je dosaženo optimálně navženými firemními reproduktory s vyrovnaným frekvenčním průběhem v pracovním pásmu a nízkým zkreslením i mimo něj. Díky dobrým vlastnostem speciálně navžených reproduktorům pro tuto řadu není nutná další frekvenční korekce ve výhybce. Tím se zpřesnil a zjednodušil její návrh, což spolu s jejími pečlivě vybranými komponenty zajistilo nízké ztráty signálu a vynikající technické parametry za mimořádnou cenu.

Zcela nová série NOTA X svými elektrickými vlastnostmi a hlavně vysokou citlivostí nepředstavuje zvýšené zatížení prakticky pro žádný zesilovač ve své cenové kategorii. Nezáleží jestli se jedná o stereo zesilovač nebo AV receiver. Reprosoustavy Indiana Line Nota X přináší kvalitní zvuk hudby i v domácím kinu. Díky zpracování a použitým materiálům, nízkému mechanickému zkreslení a nízkým ztrátám jsou zachovány nejjemnější detaily i při velmi nízkých úrovních poslechu. Je tak zachována transparentnost, živost reprodukce a plný dynamický rozsah.

Indiana Line s řadou Nota X přináší svůj charakteristický zvuk, kvalitní zpracování a krásný italský design i do světa cenově dostupných reprosoustav. Je příkladem toho, jak kvalitní reprosoustavy a za kolik peněz se dají v dnešní době díky vyspělým technologiím a důmyslnému know-how vyrobit.

Technické parametry

Systém 3 pásmový
Výškový reproduktor 26 mm hedvábná kalota
Středobasový reproduktor 135 mm kuželová membrána PP
Basový reproduktor 135 mm kuželová membrána PP
Frekvenční rozsah 38 - 22.000 Hz
Dělící frekvence 250 / 2800Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m) 91 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 130 W
Bassreflex přední
Terminály single wire zlacené
Rozměry (š x v x h) 175 x 880 x 275 mm
Hmotnost 11.4 kg
Barevné provedení

šedočerně mořený dub
ořech

Záruka Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení
se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...