INDIANA LINE DIVA 262 - černá klavírní lesk
  • Doprava zdarma

INDIANA LINE DIVA 262 - černá klavírní lesk

Výrobce: Indiana Line

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava s předním bassreflexem v černém klavírním laku

Barevné varianty
Skladem
14 999 Kč
624,62 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.
 

Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™:

CURV materiál je vytvořen ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Tato vrstva je následně nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenký a silný. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností.
 

  • Důležitou inovací celého systému je umístění bassreflexu s předním vyzařováním pro snadné umístění v prostoru. Uvnitř regálovek usadili designéři speciálně navrženou výztuhu, která posiluje celou konstrukci.

Technické parametry

Středobasový měnič 173mm
Výškový reproduktor 26 mm hedvábná kalota
Impedance 4 - 8 Ohm
Pozlacené terminály bi-wiring / bi-amping
Frekvenční rozsah 44 - 22.000 Hz 
Dělící frekvence 1900 Hz
Citlivost 91 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 120 W
Rozměry (š x v x h)  200 x 400 x 310 mm
Hmotnost 8.7 kg
Barevné provedení  černý klavírní lak
Záruka

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...